psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

mój były jest moim guru

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 21:07

"Moj byly jest moim guru"
O tak Anna,dzis to widac jak na dloni.Wystarczy,ze cos mnie wyprowadzi z rownowagi,zdenerwuje,wzruszy i juz Moj Pan wkracza do akcji.Co by powiedzial,co by poradzil.Godzinami moge ukladac w glowie rozne scenariusze.
Juz pisalam,ze dzis od rana "sie pocieszam".Pije drina za swoje zdrowie,wasze tez,ale glownie moje.Nie mam zwyczaju pic z rana,ale dzis jakos tak...Rano kolega z pracy mi sie zwierzyl.Jego tato jest w szpitalu,smutna sprawa.Kolega jest przesympatyczny,ale bardzo zagubiony.Swoja droga bardzo chce mu pomoc,ale o tym napisze pozniej.Ów znajomy,nazwijmy go Marcin jest pod wielkim wplywem swojej matki,taki maminsynek i mamintatek jednoczesnie.Bardzo przejal sie choroba ojca,jest bardzo zwiazany z rodzicami.Zrobilo mi sie go zal.Bo co ten biedny chlopak zrobi jak rodzicow zabraknie?Sam zginie.
I to mi uswiadomilo,ze ja tez zgine sama i nawet nikt za mna nie zaplacze.I stad to picie do lustra.
Pewnie powiecie,ze jestem mloda itd.Wiem,ale na niektore kroki nie jest juz za pozno...Z rodzicami praktycznie nie rozmawiam od 3 lat.Starszego brata widuje na zdjeciach,siostra ma mi wiele za zle,mlodszy brat jest jeszcze mlody i malo rozumie.Znajomi...temat tabu.Poukladali sobie zycie,albo inaczej,posmakowali innego zycia i juz nie pamietaja o starych przyjaciolach.Ci ktorzy zostali...Zrazilam ich do siebie,moimi humorami,w niektorych przypadkach celowo dazylam do .....nie wiem.W kazdym razie wszyscy sie odsuneli,bo stworzylam sobie swoj swiat,w ktorym nie znalazlo sie zbyt wiele miejsca.Probowalam to wszystko naprawic,ale padlo stanowczo za wiele slow.Czasem trzeba ugryzc sie w jezyk,a ja tak nie potrafie.

Za taki stan rzeczy obwiniam siebie,ale najbardziej JEGO.To on mi wpajal,ze wszyscy sa zli i niedobrzy i nikomu nie nalezy ufac.Jednak skoro tak mysli,dlaczego mi tak bezgranicznie ufa??? Jakis paradoks

Jego zdrowie tez!!!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:19

On chce miec u Ciebie bezpieczna przystan - miejsce gdzie bedzie mogl wracac. Tylko o to mu chodzi...
Pociaga Cie tak, bo ma ciemna przeszlosc - kobiety kochaja bad-boyow
osobny telefon, podsluchy i tym podobne tajemnicze klimaty to niesamowita wkretka dla kobiet
Do tego pisze ze kocha a nie potrafi byc wierny - typowa gra w daj i zabierz,
takie mieszanie w glowie dziewczynie, zeby sie bradziej wkrecila
plus efekt braku dostepu, wzmoniony tym ze kto inny ma obiekt naszego porzadania
plus - facet z problemami, a kobiety ciagna do facetow z problemami
do tego wydziarany, z bliznami, pies ulicy, samiec alfa - chociaz wiecie ze te cechy sa dla Was zgubne, to ciagnie Was do nich, jak cmy do swiecy Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:34

Musiałeś to tak brutalnie ubrac w słowa...Zart.Taka prawda.Tak bylo jak mialam 15 lat i niestety poznalam jego prawdziwa twarz,nie tylko ta z bad boys ktora mnie zniewolila i tak zostalo.Ot kolejna glupia gowniara.Masakra co ja tu dzis wypisuje Very Happy
Dodam,że moi poprzedni faceci tez byli bad boys i man i black i don corleone Very Happy w przenosni.Przekrój jak w Tańcu z Gwiazdami

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  feniks Sob Sty 07 2012, 18:16

Panna Anna napisał:No właśnie.On nie zrozumie czemu mnie nie ma,a ja bede rozpaczać,bo z nim źle,ale bez niego też niedobrze
A czemu bez niego Ci niedobrze?
Co on Ci takiego daje, czujesz sie przy nim dobrze? Przecież nie, sama sobie przeczysz...

Udarzyło mnie podobieństwo Twojej historii do mojej... mój były jest moim guru - Page 2 0what Mi bardzo pomogła zrozumieć siebie i cały ten porypany mechanizm książka Melody Beattie "Koniec współuzależnienia", przeczytaj, spróbuj..
Musisz żyć własnym życiem, a nie jego problemami i reagować na każde jego piardnięcie.
feniks
feniks

Liczba postów : 25
Join date : 05/01/2012

Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 21:23

Panna Anna napisał:Musiałeś to tak brutalnie ubrac w słowa...Zart.Taka prawda.Tak bylo jak mialam 15 lat i niestety poznalam jego prawdziwa twarz,nie tylko ta z bad boys ktora mnie zniewolila i tak zostalo.Ot kolejna glupia gowniara.Masakra co ja tu dzis wypisuje Very Happy
Dodam,że moi poprzedni faceci tez byli bad boys i man i black i don corleone Very Happy w przenosni.Przekrój jak w Tańcu z Gwiazdami

A nie pomyslalas kiedys zeby sprobowac ze zwyklym spokojnym facetem? Ktory zamiast historii z dolkow mialby opowiesci studenckie. Ktory zamiast rwac sie do innych z piesciami potrafilby by ich slownie rozbroic? Wiesz takiego co chowa wino i swiece na specjalna okazje, jak w tej historii:


I tak mi jeszcze przyszlo do glowy,... taka zabanwa mysl... Bylas kiedys w Antwerpii?
Pytam bo poznalem raz pewna Anne z Opola... Podobne miala historie, ale to chyba nie mozliwe zebys to byla Ty hehehe Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 01:17

o Boze! affraid
Nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic. Tragedia po prostu Evil or Very Mad
Unmei :przytul:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 09:25

Nie,ne bylam w Antwerpi.
Probowalam z normalnymi chlopakami,studentami i grzecznymi nudziarzami. I...umieralam z nudow,po 2 tygodniach.Poprostu nie umiem z takim czlowiek zyc i juz.Ani o czym porozmawiac,a jak juz to o czyms co mnie kompletnie nie interesuje. W ogole to chyba odpycham takich "normalnych".Nadają o dupie marynie i nie umieja sluchac bo wszystko wiedza najlepiej.A ja mam temperamencik i taka meska "cipka" mnie tylko drazni. A juz najbardziej te ich hasla-tak kotku,co zechcesz rybko,misiu-pysiu...błeee.Nie mówie,ze nie lubie,ale ilez mozna.
Dlaczego mi bez niego zle?Czegos mi brakuje...mialam komu prac i gotowac Twisted Evil he he

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Wto Sty 10 2012, 11:31

To znaczy ze jestes normalna Smile
Ja tez nie lubie takich ulozonych i grzecznych Smile
I faktycznie zazwyczaj towarzyszy im nieuzasadnione poczucie wyzszosci Laughing
To dziala w obie stgrony -taka prawda Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 12:00

No w końcu dotarłam.Trochę mnie tu nie było.Niestety to nie żadna miłość mnie zajmowała,tylko poprostu praca i paskudne choróbsko. Na szczęście praca,a nie jakiś pan o złym sercu i zamiarach:tongue:

Fajnie,że są nowe emoty. I logo swietne wybraliście.

U mnie póki co cisza.Sama jestem w szoku.Jeszcze nigdy nie zdarzyło się,żebym mając Jego numer,nie pisała do niego.Sam się nie odzywa od jakichś 2 tyg.Raz prawie się złamałam,ale ktoś inny akurat napisał i zapomniałam.Myślę,że jestem na dobrej drodze.Czasem,a szczerze codziennie o nim myśle,ale już patrzę na ta sytuację inaczej.Jakoś tak wyszło,że się...chyba odcinam od tego chorego myślenie,znajomości.Za swój sukces uważam,żę nie reagowałam na smsy i nie mam zamiaru.W pon.zaczyna mi się urlop. Już nawet zaplanowałam wyjazd i malowanie mieszkania,a nawet spodziewam sie gościa!!!mój były jest moim guru - Page 2 2690009040

Obiecuję,że będę cześćiej wchodzić na forum i z góry sory,żę nie jestem na bieżąco:oops:

Pozdrawiam was wszystkich i KOCHAM WAS!mój były jest moim guru - Page 2 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 21:17

Jak dobrze Cię widzieć mój były jest moim guru - Page 2 3400915788juz myślałam , że nas zostawiłas... Anuś ja osobiście jestem dumna z twojej postawy wobec "pana" i co więcej im dłuższa bedzie ta cisza, tym łatwiej bedzie ci nabrac coraz to większego dystansu, i tak trzymaj.
Dobrze, że choróbsko za Tobą.... i zdecydowanie cześciej tu do nas zaglądaj ... mój były jest moim guru - Page 2 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Sob Sty 21 2012, 08:14

Dobrze ze wrocilas malutka... Bo... Juz zdarzylem zjebke dostac ze Cie wystraszylem mój były jest moim guru - Page 2 1416246481
Trzymaj sie twardo - nie pisz, nie odpisuj... Nie kontaktuj sie.. Naprawde powolutku ale w koncu przestaniesz juz w ogole o nim myslec i nareszcie bedziesz wolna Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Sob Sty 21 2012, 08:27

Panna Anna napisał:No w końcu dotarłam.Trochę mnie tu nie było.Niestety to nie żadna miłość mnie zajmowała,tylko poprostu praca i paskudne choróbsko. Na szczęście praca,a nie jakiś pan o złym sercu i zamiarach👅

Fajnie,że są nowe emoty. I logo swietne wybraliście.

U mnie póki co cisza.Sama jestem w szoku.Jeszcze nigdy nie zdarzyło się,żebym mając Jego numer,nie pisała do niego.Sam się nie odzywa od jakichś 2 tyg.Raz prawie się złamałam,ale ktoś inny akurat napisał i zapomniałam.Myślę,że jestem na dobrej drodze.Czasem,a szczerze codziennie o nim myśle,ale już patrzę na ta sytuację inaczej.Jakoś tak wyszło,że się...chyba odcinam od tego chorego myślenie,znajomości.Za swój sukces uważam,żę nie reagowałam na smsy i nie mam zamiaru.W pon.zaczyna mi się urlop. Już nawet zaplanowałam wyjazd i malowanie mieszkania,a nawet spodziewam sie gościa!!!mój były jest moim guru - Page 2 2690009040

Obiecuję,że będę cześćiej wchodzić na forum i z góry sory,żę nie jestem na bieżąco:oops:

Pozdrawiam was wszystkich i KOCHAM WAS!mój były jest moim guru - Page 2 3400915788
Ana Jestem z Toba Smile Trzymaj sie twardo,ja tez sie trzymam,choc jest trudno.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pon Sty 23 2012, 06:37

Wczoraj odezwał sie do mnie stary znajomy M.

Jakieś ICH stare sprawki.No i co się okazało.Pana M nie ma,nikt nie wie gdzie jest i wszyscy walą do mnie z jego sprawami,bo jako ostatnia miałam z nim kontakt pół roku temu i wg nich dalej mam (nikt nie wie,że w ogóle mam jego aktualny nr) !!!!

Do chója czy ja jestem jego sekretarką,adwokatem i chłopcem na posyłki???

Tego już nie mogłam znieść!Towarzystwo pogoniłam w pizdu,wcześniej wysłuchując gróźb i wyzwisk,a do tego sukinsyna zadzwoniłam i nawciskałam takich chóji,że aż sama jestem w szoku,że takie ładne wiązanki w złości układam mój były jest moim guru - Page 2 2040112271

Przejął się,nie powiem,ale co najbardziej mnie w tej sytuacji rozbawiło. Pan M myśli,że sobie nie poradzę z jakimiś pajacami,przecież od tego jest policja a mnie nie tak łatwo wystraszyć. No i...UWAGA!!! "czuję się w obowiązku zadbać o ciebie i twoje bezpieczeństwo,dlatego przyjedź tu do mnie" konieć cytatu z pana M....

Normalnie jakbym czytając tego esa nie lezała w łóżku chyba bym padła trupem na podłoge.

Jak można być takim skończonym........kretynem mój były jest moim guru - Page 2 3980368247 mój były jest moim guru - Page 2 3980368247

Normalnie wkurwiłam się!!! W sumie nie wiem nawet dlaczego??? mój były jest moim guru - Page 2 312057179

Pół roku temu skakałabym z radości,a dziś chciało mi się śmiać,później sie wkurzyłam,a później sie popłakałam i napisałam mu kilka esów jakim jest skończonym dupkiem i burakiem.

Gr....mój były jest moim guru - Page 2 1905921376 wkurzona jestem na siebie,wszystko zawsze musi spierdolić jak juz mi lepiej idzie....

sory za te przekleństwa dziś ale...no rozumiecie

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pon Sty 23 2012, 09:05

Nie przepraszaj Smile My tu wszyscy klniemy jak jakies zuliki spod budki z piwem mój były jest moim guru - Page 2 4171777634

Taki juz nasz urok Cool Taki urok tego forum, gdzie nikt nikogo nie bedzie ograniczal mój były jest moim guru - Page 2 2222602150

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Pon Sty 23 2012, 21:25

Panna Anna napisał:Gr....mój były jest moim guru - Page 2 1905921376 wkurzona jestem na siebie,wszystko zawsze musi spierdolić jak juz mi lepiej idzie....

sory za te przekleństwa dziś ale...no rozumiecie

Anuś... jest lepiej, sam fakt, że nie rozsypało Cię to totalnie jest postępem , to ze są emocje, to normalne, nic nie mija jak ręką odjoł.. no nie mija i juz... Przyjmij ten stan rzeczy jakim go zastałaś, a potem wielkim krokiem omiń gówienko... i do przodu, i znów każdy dzień będzie lepszy, z każdym dniem będziesz silniejsza...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Wto Sty 24 2012, 04:06

Macie rację,może i nie powinnam wypisywac,ale nie wytrzymalam!

Szlag mnie trafil poprostu.I szczerza to rozbawiło mnie do łez to jego kajanie się.Czuje,że mu się wymykam,a to bardzo mu nie pasuje.

He he,palant ostatni,ch.. jeden,skur...bez uczuc

Mieszka sobie z panienką,a mi dalej kit próbuje wciskać.Brak słów.A już miałam względny spokój...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Wto Sty 24 2012, 10:30

Nic sie nie przejmuj, wrzuc na luz... Jak musialas to nawypisywalas - ot stalo sie...
Jesli Tobie ulzylo to nawet i lepiej.. A on...
On trzyma Cie w rezewie... Na czarna godzine... Jesli takowa nigdy nie nadejdzie, to trudno - zostanie sobie z tamta a Ty siedz sobie w samotnosci dziweczyno przez reszte zycia i czekaj.. Takie ma do Ciebie podejscie...
I musisz wiedziec jedno - zasada braku dostepu dziala mocno na Ciebie... Bo nie masz go... Bo ma go inna.. Bo on odzywa sie z zadka - na tyle zebys nie zapomniala, ale zebys nie przestawala tesknic... To jest faktycznie silny efekt psychologiczny i powoduje ze czujemy sie tak jak sie czujemy. To glowna metoda jaka polecam na poderwanie, kazdej osoby - i faceta i kobiety, bo ten efekt dziala na kazda plec tak samo.. Zaczynamy porzdac tego czego nie mozemy miec... Tobie nie przychodzi latwo nie odzywanie sie, bo wieczorami myslisz o nim... Jemu to przychodzi z latwoscia - bo on wcale o Tobie nie mysli - a jedynie przypomni mu sie raz w tygodniu... Dlatego badz silna - to tylko zwykla psycho-manipulacja... Zreszta sama doskonale wiesz jak to dziala, bo widzialem co radzilas Misce :P
Na cale szczescie... Efekty psychologiczne maja to do siebie, ze przestaja dzialac kiedy zdamy sobie z nich sprawe Very Happy
Wiec zdaj sobie sprawe ze on stosuje na Tobie ta wlasnie stara jak swiat metode (swiadomie lub nie - to nie ma znaczenia) i juz bedziesz praktycznie wolna, od wplywu na Twoje uczucia poprzez ta metode Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Wto Sty 24 2012, 10:46

Fors problem w tym,że od dawna wiem co on na mnie "stosuje",a mimo to nie potrafiłam mu odmawiac.Teraz jest mały przełom,bo już odmówiłam kilka razy i byłam dzielna.Ale to tylko dlatego,że go nie ma w pobliżu.Nie wiem jak się zachowam jak go zobacze w drzwiach,pewnie jak zwykle na dzien dobry dostałby w pysk,a później byłoby jak dawniej.Nie wiem.Wszystko pogarsza tym swoim wpieprzaniem się jak już zapominam.Czasem podejrzewam,że jakoś podświadomie daje mu znać na zasadzie telepatii,że już zapominam,bo zawsze wtedy ponownie wkracza do akcji.Dziś ten obłudnik napisał mi,że podobno schudłam i ładnie wyglądam (czyli znowu jego szpiedzy za mna łażą)i mam dalej na niego czekać.Wie gdzie uderzyć,żebym się znów posypała

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Wto Sty 24 2012, 12:02

Panna Anna napisał:Fors problem w tym,że od dawna wiem co on na mnie "stosuje",a mimo to nie potrafiłam mu odmawiac.Teraz jest mały przełom,bo już odmówiłam kilka razy i byłam dzielna.Ale to tylko dlatego,że go nie ma w pobliżu.Nie wiem jak się zachowam jak go zobacze w drzwiach,pewnie jak zwykle na dzien dobry dostałby w pysk,a później byłoby jak dawniej.Nie wiem.Wszystko pogarsza tym swoim wpieprzaniem się jak już zapominam.Czasem podejrzewam,że jakoś podświadomie daje mu znać na zasadzie telepatii,że już zapominam,bo zawsze wtedy ponownie wkracza do akcji.Dziś ten obłudnik napisał mi,że podobno schudłam i ładnie wyglądam (czyli znowu jego szpiedzy za mna łażą)i mam dalej na niego czekać.Wie gdzie uderzyć,żebym się znów posypała

skąd ja to znam Anna... :roll:Trzymaj się mój były jest moim guru - Page 2 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Wto Sty 24 2012, 12:34

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,że cokolwiek się nie działo to ja robiłam awantury,a on milczał.Chyba nigdy a jak juz to rzadko mi sie tłumaczył.To ja zawsze wybaczałam,wyciągałam rękę.On nie robił nic.To mnie wkurwiało w nim najbardziej,ja zdzierałam gardło,a on nic,zero reakcji

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Czw Sty 26 2012, 07:18

To chyba kraty tak czlowieka wyciszaja, ze jest potem jak glaz... dopoki nie przekoczy sie cienkiej czerwonej lini Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Czw Sty 26 2012, 10:01

Kraty,nie kraty.Faktem,że był,jest i już pewnie zawsze będzie zimnym skurwysynem,niezdolnym do empati i jakiegokolwiek uczucia wyższego.Skończony pozer i aktor ze spalonego tetru,który mimo wszystko zasłużył na Oscara,za rolę jaką odegrał w moim życiu i która mnie urzekła.Zagrał pięknie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Czw Sty 26 2012, 10:10

Panna Anna napisał:Kraty,nie kraty.Faktem,że był,jest i już pewnie zawsze będzie zimnym skurwysynem,niezdolnym do empati i jakiegokolwiek uczucia wyższego.Skończony pozer i aktor ze spalonego tetru,który mimo wszystko zasłużył na Oscara,za rolę jaką odegrał w moim życiu i która mnie urzekła.Zagrał pięknie...
mój były jest moim guru - Page 2 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Czw Sty 26 2012, 10:11

kora dla cibie też :przytul:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Go?? Czw Sty 26 2012, 10:30

Ahh... No wlasnie... Bo to Was najbardziej przyciaga do menow - taki teatr, a najlepiej jak jest to komedio-dramat, przeradzajacy sie momentami w tragi-farse - wtedy to kazda panna ma nogi miekkie a serce w gardle Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

mój były jest moim guru - Page 2 Empty Re: mój były jest moim guru

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach