psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

3 posters

Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 09:18

Jakiego faceta moze szukac taka dziewczyna jak Ty queen

Raczej bogatego? Takiego zaradnego z wlasna firma...
Czy marzyciela - golego studenta z glowa pelna przyszlych wizji?
Czy moze najbardziej by Ci odpowiadal ten inteligentnego dowcinego, zjednujacego sobie ludzi?

A moze masz jakis swoj typ? confused
Wyglad ma dla Ciebie duze znaczenie? Wink

taki maly quiz dla rozrywki Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  mariolade89 Nie Sty 08 2012, 11:09

Chcesz wybadać grunt... Very Happy Very Happy Very Happy Pachnie tym z daleka:)SmileSmile Bije z monitora... Cool


Ale prócz tego... może z tego być ciekawy temat.

Dla mnie liczy się Serce I Rozum;)

I musi być "to coś"...
mariolade89
mariolade89

Liczba postów : 109
Join date : 07/01/2012
Age : 35
Skąd : z dziczy;)

Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  sama Nie Sty 08 2012, 12:56

Liczy się wygląd, bo to pierwsze co mnie do faceta przyciąga. Nie chodzi o to, że musi być przystojny (chociaż ten, który mnie rzucił teraz był baaardzo przystojny i pewnie ciężko będzie mi od tego odwyknąć), ale musi mnie czymś zauroczyć w swoim wyglądzie.
Jak dla mnie może być goły student (sama jestem dzienną studentką, co prawda mam pracę, ale różnie to bywa), byleby miał ambicję, jakiś cel w życiu i żeby realizacja tego była osiągalna.
Musi być inteligentny, ale nie bardziej niż ja :P
A nade wszystko musimy mieć podobne poczucie humoru. Dopiero wtedy mogę przy kimś być sobą.

sama

Liczba postów : 38
Join date : 05/01/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 02:50

idealna mieszanka ... bardzo proszę zamienić zaimek żeński na męski i o to moje poszukiwanie ideału.. :P , czyżbym była zbyt wymagająca? hehehe


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 03:23

no to do Ciebie one-ana?, one-reset?, Ana? hmmm najlepsza odpowiedź jaką słyszałem... a słyszałaś , że wymagająca kobieta kręci najbardziej? :hop:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 04:02

kaprys napisał:no to do Ciebie one-ana?, one-reset?, Ana? hmmm najlepsza odpowiedź jaką słyszałem... a słyszałaś , że wymagająca kobieta kręci najbardziej? :hop:

jak wolisz, jak życzysz..jak wygodniej...Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  juz dosc Czw Sty 12 2012, 21:16

Moj ideal hmm rowniez jak Ana mam spore wymagania podobno javascript:emoticonp('Very Happy') no ale wyglad zewnetrzny jak najbardziej musi mnie krecic ,musi byc MESKI ale nie jakis macho nie lubie facetow typu cieple kluseczki ble,musi szanowac kobiety, firmy miec nie musi wystarczy ze sobie w miare radzi,odpowiedzialny,szczery,slowny....hahaha dobra to na tyle bo sie rozkrecam.
Wymagania musza byc ale najwazniejsze jest u mnie to ze skoro duzo wyagam to nie tylko od kogos zawsze zaczynam od siebie!
A no i rudy nie ma u mnie szans,ale ile widziany taki ulozony lobuz haha panie o podobnym guscie wiedza o czym mowie.
For ile kobiet tyle gustow tak jaki odwrotnie wiec nie sugeruj sie wypowiedziami bo i tak zawsze chodzi o to COS!
Pozdrawiam


juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta? Empty Re: Jest tu kilka samotnych kobiet - jaki jest Wasz ideal faceta?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach