psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

miłość czy uzaleznienie od milości?

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Wto Mar 13 2012, 06:11

Forsaken napisał:Nie przepraszaj tyle tylko dawaj wiecej pikantnych szczegolow Wink
Wybrykac sie na maksa - to jest to co tygryski lubia najbardziej Very Happy
pikantne szczegoly zachowam lepiej dla siebie ;)oj tak-tygryski to lubią Very Happy
P juz w smsach mnie podniecal a jak mnie dopadl to...... Very Happy matko Fors-tego sie nie da opisac miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 4171777634 ja tez lubilam smsami go podniecac Laughing
Widze Fors ze tez lubisz brykac Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Mar 15 2012, 02:02

Dzisiaj nachodzily mnie mysli zeby zadzwonic do P-tak,wlasnie takie mysli dzisiaj mialam :roll:musze sie stuknąć w glowe miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 4233152075

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Mar 17 2012, 08:14

Dzisiaj dowiedzialam sie ze P ma juz inna.Podobno razem pracuja.Kurcze myslalam ze taka wiadomosc mnie zalamie,ruszy mnie z zazdrosci a ja to przyjelam jakos tak spokojnie-bez wiekszych emocji-ciekawe dlaczego?hmmm

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Mar 17 2012, 08:53

Czas mija , i każdy dzień działa na twoja korzyść w tym temacie, gratuluje spokoju i życzę szczerej nie wymuszonej absolutnej obojętności o losy tego elementu...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sro Mar 21 2012, 09:52

Musze Wam cos napisac....
Ostatnio mama P tak mnie namawiala na kawe ze zgodzilam sie w koncu.Bylam tam przed praca gdzies okolo 11tej wczoraj.Nie pisalam Wam o tym bo jakos mi to przeszlo kolo glowy,exP byl w pracy i mial wrocic z pierwszej zmiany okolo 15tej wiec sie zgodzilam.Matka jego mi mowila ze lepiej juz wygladam i ze sie cieszy ze P juz mi wyszedl z glowy,hmmm....Po kawie zachcialo mi sie siusiu,przechodzac przez przedpokoj do kibelka nagle uslyszalam glos P-matko to byl on miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 3772009641
Jechal autem dostawczym przez swoja miejscowosc i wstapil do mamy-podobno zrobil tak pierwszy raz-tak mi jego mama mowila,ze nigdy nie przychodzi do domu w czasie pracy.Musial zobaczyc moje auto przed blokiem i dlatego chyba wszedl do domu.
Minelismy sie w przedpokoju-ja mialam spuszczona glowe jak szlam do wc i udalam ze go nie znam-byl jak widmo dla mnie i jednoczesnie jak NIC.
Siedzialam w kiblu 5 minut,jak wyszlam jego juz nie bylo :Dslyszalam tylko jak gadal mamie ze jedzie po dziewczyne,hi mysli ze wzbudzi zazdrosc idiota jeden miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 3772009641
Nie jestem zazdrosna ale czulam taki maly niesmak ze tak szybko po mnie znalazl dziewczyne.Uwazam ze sie nia pobawi i papa-przy niej tez napewno bedzie wspominal swoja byla z ktora ma dziecko.Juz jej wspolczuje.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sro Mar 21 2012, 10:24

No i na kredyt ja pewnie naciagnie.. Warto byloby ja moze ostrzec Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Mar 29 2012, 10:11

ZAMYKAM TEN TEMAT.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 5 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach