psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

miłość czy uzaleznienie od milości?

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 16 2012, 02:47

Widze ze Cie to bardzo bawi zlosnico miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1717327443
I bardzo dobrze - zawsze mowilem ze lepiej sie smiac nic plakac :dobrze:
Masz racje Kora! :buziak:
Po co sie przejmowac i wlosy rwac z powodu codzych glupich zachowan, lepiej jest sobie ich olac i jeszcze sie tym przednio ubawic miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 16 2012, 03:28

Forsaken napisał:Widze ze Cie to bardzo bawi zlosnico miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1717327443
I bardzo dobrze - zawsze mowilem ze lepiej sie smiac nic plakac miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1381016137
Masz racje Kora! miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 3400915788
Po co sie przejmowac i wlosy rwac z powodu codzych glupich zachowan, lepiej jest sobie ich olac i jeszcze sie tym przednio ubawic miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040
Ach Fors,
Nie wiem jakbym sie zachowala jakbym zobaczyla P.Tez bym pewnie wyszla ale byloby mi napewno trudniej.Juz bym sie tak wtedy nie smiala...lepiej nie widywac obiektu uzaleznienia miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 10:06

W niedziele jak bylam na liczeniu towaru w sklepie to robiac zakupy spotkalam mame P.Kurcze usilnie zapraszala mnie na kawe,dopytywala co u mnie slychac.Az mi glupio bylo jej odmowic(
nie odmowilam jej)-byla taka mila dla mnie ale ja i tak tam nie pojde.Kurcze nie wiem teraz co zrobic zeby nie wyjsc na klamczuche miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 10:11

Chce Wam powiedziec ze uzaleznienie od faceta jest naprawde dokuczliwe.Wiem ze mnie ranil a mimo to czasem zagladam we wspomnienia.Przechodza mi mile chwile jak film przed oczami a potem zapala mi sie lampka-ze to skurczybyk jeden miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040Gdybym Wam napisala co jeszcze zlego robil to byscie mi powiedzieli-Kora,po co ty jeszcze o nim myslisz????a jednak mysle i to jest to cholerne uzaleznienie.Nikomu tego nie zycze...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 10:23

Kurcze... no co mam Ci powiedziec... Wspominasz nadal te dobre chwile. ale zdajesz tez sobie sprawe czym to wszystko bylo podszyte...
Mysle ze to bez sensu, jakos zaciemniac te obrazy, na slie je zamalowywac czarna farba, kiedy w tym momencie bylo naprawde fajnie.. Z drugiej strony skoro wiesz ze to to nie bylo wszystko do konca szczere i prawdziwe, skoro zdajesz sobie z tego sprawe.... To nic nie szkodzi czasmi sobie worcic do tych pieknych chwil kiedy wszystko bylo takie wyjatkowe, we wspomnieniach i usmiechnac sie do siebie, ze przeylo sie fajna romantyczna przygode... Na starosc i tak zostana nam tylko wspomnienia, i beda nas cieszyc, choc wiedzielismy ze to nie bylo prawdziwe, ani realne, to jednak fajnie bedzie powspopminac... I tego sie trzymaj Kora miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 10:39

Pamietam Fors jak ja zawsze przychodzilam do niego do domu -ale do jego mamy na kawe to on byl w sasiednim pokoju-zawsze na chwile siedzial przy mnie potem wychodzi i wariat pisal mi z pokoju miluśne smsy a jak wychodzilam do ubikacji to mi w przdpokoju kradl calusy po czym wracalam do pokoju mamy dopic kawe.Jak siedzial obok mnie to nigdy nie bylo tak zeby mnie nie szturchnął w zartach albo przytulil do siebie-juz mu bylo lepiej jak mnie czul.Pamietam jak raz rozebral mi skarpetki i zaczal obcinac paznokcie u nog a potem mi do ucha szeptal ze mnie pragnie.Skurczybyk jeden-wiedzial co mnie kręci i uzaleznil mnie od tego miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040 miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040 miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 10:45

Ja juz lepiej nie bede wyciagac dzis wspomnien bo sie zaraz porycze.Brakuje mi tych jego zachowan...przyciagnal mnie tym do siebie na calego a teraz musze sobie radzic bez tego.Coz....ide lepiej spac.Papa Wszystkim Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 11:09

Oj Kora wiem co czujesz.Znam to uczucie.Też tak mam.Wspominam,póżniej wyklinam.Ale to raczej tylko wtedy gdy mam jak ja to nazywam "nawrót" uczucia Smile

A nawrot pojawia sie zawsze w momencie kiedy juz nie pamietam o zapominaniu.Pan M zjawia się i moj caly misterny plan sie wali.Znowu wierze,znowu ufam,później mam watpliwosci,znika,ja płacze,znowu zapominam i tak w koło.

Teraz jestem na etapie zpomnienia.Kompletnie mnie nie obchodzi jego zycie,co u niego z kim sie spotyka itd.Ale wystarczy,ze go zobacze i juz miekne,nie wiem co powiedziec,a on widzac moja dezorientacje steruje mna jak zawsze.Ciekawe jak bedzie teraz.Teraz jestem twarda juz od hm..kilku tygodni.Sama nie szukam kontaktu i nie reagowalam na smsy i telefony.Choc niepokoi mnie pewen prywatny numer ktory wydzwania po nocach,ale ktorego nie odbieram.

Bardzo jestem ciekawa jak sie taraz zachowam przy spotkaniu z nim o ile sie jeszcze kiedykolwiek spotkamy,bo mi juz na tym nie zalerzy ani ciut ciut.Wiem,że w marcu ma przyjechac do PL do mamy,juz w grudniu mi o tym mowil.takiej zlewki jaka teraz na niego mam jeszcze nigdy nie przerabialam,zawsze łamałam sie góra po 2 tygoniach.Moze dlatego,ze mielismy jeszcze finanse do wyjasnienia.Teraz nic nas juz nie łączy.Nawet znajomi,bo tych jego ziomkow najczesciej widuje przypadkiem,nie zadaje sie z nimi.

Tak wiec Kora módl się,żebys ty nie miala takich "nawrotów",albo zeby twoj P byl madrzejszy od mojego M,którego najwdoczniej bawi zabawa w kotka i myszke.Badz twarda i nie daj sie.A jego mama z czasem tez pewnie zapomni,zajmie sie kim innym i po sprawie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Pon Lut 20 2012, 22:27

"a nawrot pojawia sie zawsze w momencie kiedy juz nie pamietam o
zapominaniu.Pan M zjawia się i moj caly misterny plan sie wali.Znowu
wierze,znowu ufam,później mam watpliwosci,znika,ja płacze,znowu
zapominam i tak w koło."(aNNA)
Anna,
Wiem o czym piszesz,ja bylam z P 2,5 roku z czego rok to bylo to o czym piszesz-odchodzilam i znowu wracalam jak bumerang Laughing To bylo juz nie do zniesienia i nie do udzwigniecia psychicznie.Mialam taka depreche ze az w pracy to widzieli.W grudniu 2011 roku powiedzialam STOP i tego sie trzymam-jest mi z tym ciezko-tak jest i to bardzo ale daje sobie rade bo go nie widuje.Wywalam go z glowy myslami zlymi-wspominam sobie to co mi zlego zrobil i jak narazie to mam tylko taka strategie.
Anna pisz co tam u ciebie jak masz np nawroty-to bedziemy sie wspieraly Laughing
pozdrawiam,kora miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Wto Lut 21 2012, 09:12

Z tymi nawrotami, to dziwne troche dla mnie... Bo jak zobaczylem po roku byla zone, to nic mi nie wrocilo... Moze my faceci mamy inaczej.. Jak zobaczylem swoja ostatnia eks, po nie widzeniu jej przez dlugi czas, to tez jakos tak wcale mnie nie podjarala.. Musialo troche minac czasu zanim znowu zaczalem na nia leciec.. Oczywiscie nie dalem po sobie poznac, mam przynajmniej taka nadzieje. Ale sendo tego wszystkiego jest takie, ze im wiecej czasu uplywa tym bardziej stare uczucia sie jakos tak rozwadniaja. Nie wiem jak inni faceci ale ja tak mam...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Wto Lut 21 2012, 09:49

Forsaken napisał:Z tymi nawrotami, to dziwne troche dla mnie... Bo jak zobaczylem po roku byla zone, to nic mi nie wrocilo... Moze my faceci mamy inaczej.. Jak zobaczylem swoja ostatnia eks, po nie widzeniu jej przez dlugi czas, to tez jakos tak wcale mnie nie podjarala.. Musialo troche minac czasu zanim znowu zaczalem na nia leciec.. Oczywiscie nie dalem po sobie poznac, mam przynajmniej taka nadzieje. Ale sendo tego wszystkiego jest takie, ze im wiecej czasu uplywa tym bardziej stare uczucia sie jakos tak rozwadniaja. Nie wiem jak inni faceci ale ja tak mam...
Widzisz Fors,
jak sam pisales trzeba czasu.Ja go mam malo bo dopiero okolo 80 dni uplynelo odkad nie widzialam P.
Ja mysle ze po dluzszym czasie calkowitego nie widzenia go tez bede mogla patrzec na niego innym okiem-kolezenskim.Tu chodzi o to zeby wlasnie przeistoczyc wrazenie-z przyciagajacego na kolezenski.My jak bylismy razem to dzialalismy na siebie jak magnesy.On sam mi kiedys powiedzial ze nie potrafilby sam zakonczyc naszej znajomosci bo moja osoba dziala na niego jak magnez i odwrotnie.Poza tym on byl moja druga polowa w seksie i odwrotnie.Bylo nam razem cudownie ale pomimo tego zawsze gadal o swojej bylej,ze ja kocha,ze teskni za nia-cholera to bylo nie do zniesienia miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040
Potrafilismy sie np poklocic o cos a za 2 godziny pogodzilo nas lozko.No sam widzisz Fors ze od takiego to trudno sie wyleczyc.Ja nie umiem teraz miec seksu z mezem.Od listopada nie mialam seksu z P a od 2,5 roku nie mialam go z mezem.Moja sytuacja teraz jest taka odzwyczajam sie od P i nie umiem jeszcze miec seksu z mezem-to jest wszystko za swieze.Chcialabym zeby juz bylo np koniec roku-napewno wtedy bede miec inne zdanie na ten temat.
Kurcze,zaczynam sie otwierac na calego-czy to dobrze?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Wto Lut 21 2012, 10:31

To bardzo dobrze Smile
Tak mozemy poukladac swoje wlasne mysli w spojna calosc. Uslyszec inny punkt widzenia, zobaczyc ze inni maja podobne problemy i nie jestesmy w tym wszystkim inni.. Tylko wlasnie normalni... No i dobre slowo potrafi naprawde czasem dodac wiele sily... Tak samo jak zle odebrac, ale mysle ze tu Wszyscy uwazamy na uczucia innych i dlatego to wlasnie takie wyjatkowe miejsce Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Wto Lut 21 2012, 18:39

W moim odczuciu faktycznie z tym zapominaniem i nawrotami faceci maja zgoła odrobinkę inaczej, więc nie ma co sie nad tym zastanawiać Kora tylko przyjąć stan rzeczy , pogodzić sie z tym, że tak to dziala, dziś jest lepiej jutro dołek itd... z czasem dołków coraz mniej i emocje też będą bladły.... Ja pamiętam , że jak po pół roku zobczyłam swojego exa to też nie obyło się bez emocji co niektórzy tutaj moga to potwierdzić, Co dziwne nawet jeśli ciepłe uczucia zywi się juz to kogos innego i nawet jesli są one szczere i mocne to nie odetniemy przeszłości bo ona jest cześcia nas. więc ok, niech tak będzie , dzięki temu nabieramy siły i doświadczenia a to zawsze cenne.

Całuję Cie mocno i trzymam kciuki za malejejącą ilość dni spadkowego nastrojumiłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 10:45

Te date 23.02.2012 rok musze wpisac w zyciorys-otoz dzis wykasowalam wszystkie zdjecia P w moim telefonie.Jeszcze kilka dni temu nie potrafilam tego zrobic.To tak jak z wywaleniem nru telefonu-nie bylo to latwe ciecie ale jaki teraz komfort psychiczny za to Very Happy miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 873095712

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 19:12

Lara nie mogę powstrzymać się od komentarza :haha3: komentarz x2 :haha3: :haha3:

A tekst o sekcie był naprawdę z wyższej półki... mam nadzieję ze ja nie nadpnelam ci na odcisk bo mój cyber z psycholkowa p :haha3: oleci polewa może linki wklejaj będzie łatwiej polewa

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 22:39

a moze Lara jest zazdrosna o Forsa miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1416246481 miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 455844374kto sie czubi ten sie lubi Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 22:42

one-reset-ana napisał: bo mój cyber z psycholkowa p miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1416246481 oleci miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1176005417 może linki wklejaj będzie łatwiej miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1176005417

jaki cyber? miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 4165711970

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 22:51

cyber SEX miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 455844374

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:04

Dzisiaj jak mialam wolne 20 minut w pracy-ludzie mnie tak nie nachodzili to bilam sie ze wspomnien iam i -ale tymi zlymi miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040Jak juz wiecie ja wybijam sobie P zlymi wspomnieniami bo takie tez sa i to boli.Bije sie z myslami:jak moglam byc taka glupia i mu zawierzyc...naciagnal mnie tez na kase.przez 2,5 roku pozyczal ode mnie kase-oczywiscie dawalam mu to na pismie zeby to potem wysadzic od niego w razie jakby mi nie oddal tej kasy.pewnego razu wzielam te pisma do auta zeby je schowac do schowka przed mezem-nie chcialam zeby maz wiedzial o tym.
P jak raz poszlam do sklepu i dlugo na mnie czekal przeszperal mi cale auto z nudow i znalazl te pisma-wiecie co zrobil z nimi?spalil zapalniczka do papierosow.Ja sie kapnelam o tym 3 tygodnie potym.Poklocilam sie z nim wtedy jak pieron-wiecie jaka ja jestem teraz zla miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 2690009040pozyczylam mu 2 tys zl-pomoglam mu w jednej sprawie tymi pieniedzmi.Az mi wstyd o tym teraz Wam pisac-pomyslicie-jaka ja bylam naiwna...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:07

Głupia nie głupia... no cóż tak to bywa czasem ze chcemy dobrze, a potem plony zachowań zbieramy sami

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:16

malo tego-dzisiaj gadalam z jedna dziewczyna ktora zna P -ona mnie z nim kilka razy widziala kiedys i pytala czy jestem jeszcze z P.
Powiedziala mi ze kiedys tez ja P zbalamucil-rozkochal w sobie i podpisala mu pozyczke na 40 tys zl-matko jak ja to uslyszalam to mi az ciarki przeszly.
ona spalacA teraz te pozyczke sama.to bylo 4 lata temu jak z nia byl.zapyatlam sie jej dlaczego nie podeszla np rok temu do mnie i mi tego nie powiedziala-a ona mi odpowiedziala ze sie boi P.
hmm...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:19

Ale gosc affraid
masakra...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:21

P prowadzil podwojne zycie-4 lata temu mial te swoja jeszcze z ktora ma dziecko no i ta ktora zbalamucil na kase.Podobno ta jego dziewczyna z dzieckiem tez splaca jakis dlug za P.-tak mi powiedziala dzis ta jego byla laska.
Matko-nawet nie macie pojecia jak mnie ta wiadomoscia postawila w pion.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:30

A widzisz.. temu kto sie wezmie z problem za rogi los zawsze sprzyja Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Go?? Sob Lut 25 2012, 11:42

Forsaken napisał:A widzisz.. temu kto sie wezmie z problem za rogi los zawsze sprzyja Wink
Wiesz Fors,
podejrzewam ze jakbym sie o P(o tych pozyczkach) dowiedziala jakies rok temu to bym dalej brnela w tą znajomosc-bylam tak zaslepiona nim ze az mi glupio teraz Crying or Very sad......facet wiedzial jak mnie przywiazac do siebie.Jak chcial ze mna mieszkac to tez cos gadal o pozyczce ale ja jakos oddalalam ten temat bo kilka razy od niego odchodzilam.....matko jak ja bym z nim zamieszkala to on by darl ze mnie same pozyczki przyklejajac to czulymi slowkami,pieszczotami itp itp a potem kopnalby mi do dupy....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miłość czy uzaleznienie od milości? - Page 3 Empty Re: miłość czy uzaleznienie od milości?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach