psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+2
monter
sama
6 posters

Strona 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 03:36

Juz ja wiem jaka Wy zagranica a u mnie dziś... - Page 12 827691298

Bawcie sie dzieciaki tak jak lubicie... Dzieki Wam lubie sobie tu zerknac i zobaczyc co w trawie piszczy Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 03:56

For ja tam w trawie nie piszcze .......zdecydowanie wole inne odglosy Twisted Evil :buziak: ide z dziecmi na gorke pozjezdzac troche na sankach a moze dupolota wezme afro
Buziak dla wszystkich :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  damiano Sro Sty 18 2012, 04:10

a ja to w necie szukam co by tu zjesc po pracy:D



Wiola mi smaka na nalesniki zrobiła oczywiscie takie bez niespodzianek:D

ale nie umiem sam tego robic, trzeba bedzie pewnie tesco nawiedzic:D

może jakieś gotowce maja:D
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 04:31

Hejka Smile

Ja dziś z tego wszystkiego..z braku siły,kłębiących się myślich i ostatnich wydarzeń jk jakaś małolata też pozjeżdżałam z górki na "jabłuszku"hahaha.Ale zabawa była super!Tyłek mnie teraz boli bo na kamieniu "jabłuszko"się zatrzymało a ja na dupsku dalej na sam dół a u mnie dziś... - Page 12 1176005417 a u mnie dziś... - Page 12 1176005417 a u mnie dziś... - Page 12 1176005417 .

Słońce fajnie świeciło i mnie wyciagnęli z domu,żebym nie zwariowała od tych myśli wszystkich..czuję się jakas wypompowana,rozsypana na milion kawałków..a wczoraj to miałam takie myśli głupie,że szok..Siedziałam na lózku..patrzyłam na moje żyły i miałam je ochotę wygrzebać,wyrwać z siebie jak taki czerwony makaron..Jezuu..masakra..no ale dziś..staram się posklejać...czasami tylko juz nie daję rady z tym wszystkim..praca..choroba..były..za dużo naraz.Ale dam radę i się posklejam-obiecuję Smile

Buziaki i przytulasy dla wszystkich a u mnie dziś... - Page 12 1844036096 a u mnie dziś... - Page 12 1844036096 a u mnie dziś... - Page 12 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 04:33

Unmei... nawet tak nie mysl... wszystko sie pozbiera i ułoży... a u mnie dziś... - Page 12 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 04:44

Ozesz Ty Unmei!! Shocked
No skad u Ciebie takie mysli? Przeciez wszystko idzie w dobrym kierunku... Cialo coraz zdrowsze, psycha coraz silniejsza - nie pozwalaj sobie na takie uzalanie sie nad soba, rozczulanie... Ja mam na to wlasne okreslenie - wkrecasz sobie krzywa banie... Tak nie wolno! Evil or Very Mad
Bo kiedys w momencie slabosci jeszcze stwierdzisz ze co tam - naszla Cie jednak ochota na krwawy makaron i go ciach, ciach.. A przeciez jeszcze sie swiat nie zawalil do cholery!! Nad myslami trzeba panowac i korygowac je jak schodza na zle tory. Na przyklad muzyka - jesli sie czujesz zle, nie puszaczaj sobie muzyki pasujacej do Twojego nastroju, bo go jedynie poglebisz. Zapusc sobie taka nute ktora da Ci kopa i chec do zycia... A nie taka co udepcze Cie jeszcze w dolku, w ktorym sie chwilowo znalazlas...
:buziak:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 04:53

a u mnie dziś... - Page 12 3400915788 prześpij się kochana .... odpoczywaj i nie myśl za dużo, a jak juz najdzie to zawsze ktoś tu jest....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 07:11

Un trzymaj sie dzielnie nie wiem moze goraca kapiel,jakis fajny plyn,pelno pianki i swieczka i masz relaxik.....moze akurat cos Cie to rozluzni i sie odprezysz....bedzie dobrze :buziak:
A ja spadlam z sanek na takiej odskoczni sanki w jedna a ja w druga strone j1 taki pan sie zaczal ze mnie smiac wiec mu pokazalam jezyk tongue a za chwile on tak polecial tak jak ja wiec sie smialam z niego bo to na serio smiesznie wyglada polewa i wiecie co on mi zrobil ??.... a u mnie dziś... - Page 12 2690009040 zrobil kulke ze sniegu i prosto w glowe dostalam a u mnie dziś... - Page 12 2690009040 polewa wiec oczywiscie nie bylam mu dluzna i trafilam w tylek 0dance3 potem kilka od niego dostalam jeszcze no on ode mnie tez .......usmialam sie jak nigdy na koniec podszedl przedstawil sie i podziekowal za mila zabawe a u mnie dziś... - Page 12 827691298 dziwne to takie w sumie bylo ale bylo bardzo milo......ach. W domu bez zmian czyli w miare jest ok........
Damiano nalesniki sa strasznie proste do zrobienia mleka z pol litra max ,do tego dajesz make pszenna tak syp na oko tzn zeby bylo takie leiste,jajko,troszke soli,jesli maja byc na slodko to dajesz cuk.waniliowy,jesli na ostro daj troche pieprzuzamiast cukru. Wymieszaj to mikserem ew dodaj maki lub mleka no i smazysz na oleju :buziak:
Ana gdzie sie zaszylas co ???? a u mnie dziś... - Page 12 2690009040 Wylaz z krzakow Very Happy

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 07:31

Się nie zaszylam tylko mi Ehhhh no nic dziś mam ograniczony dostęp do neta...
Buziaki

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 07:40

Taaaa ograniczony Ty sciemniaro a u mnie dziś... - Page 12 1801104286 nie no spoko ok wiem wiem dostep czasem bywa trudny Suspect :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 08:02

Ale mnie to wkor....a... aaaaaaaaaa , te damiano dzwoniła do mnie ruda gwiazda idę na 9:30 a ty ??????

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  damiano Sro Sty 18 2012, 08:06

kurwa u mnie cisza e tam mam to w dupie jutro ost dzien........

ej powiedz mi skad nadaje????????? ciekawość mnie zzera;) i emoty mi poprawa w pizdu bo ja sie tak nie bawie;-p
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 08:17

Nadajesz from city Warsaw... Hehe, emitują jutro bo mam wkurwa z. netem, i last zdanie .. wpadł mi lop na 28 koła hahaha a ty cały dzień tyrales osiolku hahaha lipa lipa

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 08:19

Wiola, nie sciemniam.... serio siara z moim netem aż mnie nosi

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 08:35

damiano napisał:kurwa u mnie cisza e tam mam to w dupie jutro ost dzien........

ej powiedz mi skad nadaje????????? ciekawość mnie zzera;) i emoty mi poprawa w pizdu bo ja sie tak nie bawie;-p
emoty:
https://psycho-wsparcie.forumpl.net/t13p135-a-u-mnie-dzis#631

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 10:21

Ana bardzo sie ciesze ze sie uslyszalysmy w koncu :buziak: damy rade we dwie. :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 10:29

Dobry wieczór Smile

Pewnie,że wszyscy tutaj radę.ja się przespałam,piłuję po raz kolejny moje kochane "Wichrowe wzgórza" kartka po kartce i mam lepszy humor Smile.Tyłek mnie jeszcze po tych sankach boli haha a u mnie dziś... - Page 12 1176005417 .Wioluś-narobiłaś mi ochoty na naleśniki-jutro sobie zrobie Smile.Kupiłam sobie dziś na polepszenie nastroju płatki do kąpieli,jakiś płyn,kule do kąpieli i nowy balsam.Zaraz sobie zapodam spa domowe haha.Maseczka na twarz,wszystkie te cudeńka do wanny,pianki od zajebania a później balsamik i hop pod kołderkę a u mnie dziś... - Page 12 2040112271 a u mnie dziś... - Page 12 2040112271 a u mnie dziś... - Page 12 873095712 a u mnie dziś... - Page 12 873095712

Kolorowych snów wszystkim i bądżcie grzeczni a u mnie dziś... - Page 12 827691298 a u mnie dziś... - Page 12 1801104286

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 10:33

Un tak trzymaj :dobrze: ciesze sie ze tez czasem komus moge cos pomoc ,doradzic tzn tak mi sie wydaje Rolling Eyes.
Mnie tez dupa boli i lokiec bo wystrzelilam z tych sanek jak z procy a u mnie dziś... - Page 12 2690009040 Very Happy
Spij slodko Un :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 11:13

A ja chcę buzi na dobranoc i przytulaka.... meldowac mi się Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 11:39

one-reset-ana napisał:A ja chcę buzi na dobranoc i przytulaka.... meldowac mi się :|

odmeldowane... :) biorę jedno i drugie
dając w trójnasób...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 22:24

Witajcie. Wchodzac tutaj zawsze czuje sie bezpiecznie hmm jedyne miejsce i jedyne osoby gdzie nie musze sie o nic martwic.
U mnie dzis przeciwienstwo dnia wczorajszego mowilam zycie z moim mezem to hustawka raz jest ok a raz nie.........znowu chuj przegladal moj tel nic tam nie mam ale pisalam z bratowa wczoraj bo moj brat wyjechal do pracy i pisalam jej ze jak ten wyjedzie to przyjade bo dzieci bardzo tesknia za jej dziecmi a ten sobie wszyl chuj wie co .......i co jest jak bylo tzn znowu nie mam prywatnosci,znowu ............kurwa znowu wyzwal mnie od debila !!!!!!!!
Bardzo delikatnie mnie wyzwal dzis wiec byl laskawy!!!!!!!!!! Kurwa jebane pieniadze mnie trzymaja!!!!!!!! Chce mi sie strasznie plakac ale nie moge bo on jest nie pokaze mu ze mnie to zabolalo...........ale lzy same cisna sie do oczu. Ciekawe czy kiedykolwiek bede czula sie kochana ,szanowana przez faceta z ktorym bede...........nie potrzebuje duzo zeby byc szczesliwa tylko szczerego uczucia,akceptscji moich dzieci,czasem gestow przypominajacych ze jestem dla niego wazna slow nie chce nie wierze w slowa.........nie wiem ile wytrzymam ,wiem ze musze nie mam wyjscia w obecnej sytuacji tzn wyjscie bym miala ale nie chce z niego korzystac nie moge nie chce wiecej problemow...........brzuch mnie znowu boli strasznie z nerwow.......byc szczesliwa hmm jakie to realnie NIE REALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamienna maske dzis zakladam lecz w srodku Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
MIlego dnia Wam zycze i dla wszystkich :buziak: :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 22:47

For wczoraj zrobilam z bliska ta fotke..........pytales kiedys otaka

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 22:47

Wioluś pewnie, że damy radę musimy, a ty sie trzymaj i nie łam się a u mnie dziś... - Page 12 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 22:58

Ja sie nie lamie tylko wiesz Ana boje sie ze calkiem juz bede zimna suka....... nie chce taka byc,kiedys bylam bardzo ciepla,usmiechnieta a teraz .........a kurwa szkoda gadac bo teraz jestem nie ta osoba
Dzieki Ana ze jestes :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 23:00

Jestem mycha, daj mi tej swojej "sukowatości" bo ze mnie znowu w drugą strone ehhhhh

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 12 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach