psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas i na mnie.

3 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Czas i na mnie.  Empty Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 10:43

Ostatnio jak tu zajrzałem chciałem coś napisać ale nie zdążyłem, kłopoty techniczne, ale u mnie Embarassed

Więc witam mi już znanych i nie znanych, myślę że jakoś dam się zauważyć.
Oczywiście dziękuje za zaproszenie, no ja to z tych od przytulania raczej Laughing Laughing Laughing
Aczkolwiek nie często będę mógł zagadać ze znanych powodów. Ale może i coś czasem tu wniosę Smile

Cieplutkie pozdrowienia.
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty CZAS I NA MNIE.

Pisanie  Miśka Nie Sty 08 2012, 10:53

Cześć Andzej83. Witam cię cieplutko. My tu wszyscy jesteśmy przytulasy. Będziesz pasował do paczki. Jak przyjdzie na ciebie chwila to napisz coś więcej. hejka

Miśka

Liczba postów : 27
Join date : 06/01/2012
Age : 48
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 10:55

Całuje Andrzejku ja od całowania Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 10:59

one-reset-ana napisał:Całuje Andrzejku ja od całowania Smile

O to widzę że się dogadamy, ja też lubię całuski Laughing
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 11:00

Unmei napisał:My tu wszyscy spragnieni buziaków i przytulania.Witam Cię gorąco,pozdrawiam Smile

hahahah no racja Unmei... to i odemnie dla Ciebie jeden :buziak:

sory Andrieu... :P

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 11:03

Miśka napisał:Cześć Andzej83. Witam cię cieplutko. My tu wszyscy jesteśmy przytulasy. Będziesz pasował do paczki. Jak przyjdzie na ciebie chwila to napisz coś więcej. hejka

Postaram się ale i u siebie muszę się ogarniać więc czasem może mnie tu nie być. Smile
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 11:05

one-reset-ana napisał:
Unmei napisał:My tu wszyscy spragnieni buziaków i przytulania.Witam Cię gorąco,pozdrawiam Smile

hahahah no racja Unmei... to i odemnie dla Ciebie jeden :buziak:

sory Andrieu... :P
Dziękuję i z wzajemnością. Smile postaram się w miarę możliwości.
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 11:10

Wybaczcie ale ja nie bede nikogo calowac i przytulac-w takim zwiazku jak ja jestem z mezem od 17tu lat oduczylam sie przytulac nawet w emotikonach Embarassed a pragne tego jak niczego innego a sama nie potrafie Embarassed

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 11:14

kora napisał:Wybaczcie ale ja nie bede nikogo calowac i przytulac-w takim zwiazku jak ja jestem z mezem od 17tu lat oduczylam sie przytulac nawet w emotikonach Embarassed a pragne tego jak niczego innego a sama nie potrafie Embarassed


o żesz Kora :przytul: :buziak: :przytul: :buziak: - pierwszy odruch... wstrząs... poczekaj minie ...Smile :przytul: :buziak: drugi.. zdziwienie, ze jednak miło... narazie bierz.... nałykaj sie przytulasów i buziaków... a dawać bedziesz... jak już sie nimi nachełpisz... i napełnisz i jeszcze :przytul: :przytul: ...


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 11:16

kora napisał:Wybaczcie ale ja nie bede nikogo calowac i przytulac-w takim zwiazku jak ja jestem z mezem od 17tu lat oduczylam sie przytulac nawet w emotikonach Embarassed a pragne tego jak niczego innego a sama nie potrafie Embarassed

Nie ma się czym przejmować, ja jakiś czas jestem sam, jednakże mi to nie przeszkadza i dobrze mi z tym.

Ja nie szukam buziaków w realu, więc nadrabiam emotkami Laughing Laughing Laughing

Nie sądzę że to się u mnie prędko zmieni, więc nie ma się co przejmować.

Oczywiście to mój wybór, nie że mam jakieś kompleksy Laughing Laughing Laughing
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 11:18

dore emotki nie są złe... grunt , ze działa Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 11:24

one-reset-ana napisał:dore emotki nie są złe... grunt , ze działa Laughing
Całkowicie się z tobą zgadzam, jeszcze się nie rozkręciłem z emotkami, ale też je lubię, potrafią coś z siebie wydusić Laughing Laughing Laughing
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 11:34

Andrzej ale avatar piękny... Hmm taki męski...Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 12:03

one-reset-ana napisał:Andrzej ale avatar piękny... Hmm taki męski...Smile

Dzięki wielkie, staram coś wyszukać, bo i jak by nie patrzeć, awatar, przedstawia nas. Laughing
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  sama Nie Sty 08 2012, 12:59

To i ja witam Andrzeja Smile
Kurczę, chyba też powinnam wybrać jakiś avatar Wink

sama

Liczba postów : 38
Join date : 05/01/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 13:01

sama napisał:To i ja witam Andrzeja Smile
Kurczę, chyba też powinnam wybrać jakiś avatar Wink

Rety Sama nie strasz myslalam ze ja tu po nocy samotnie Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  sama Nie Sty 08 2012, 13:05

Mam małe problemy z zasypianiem, ale jutro muszę rano wstać, więc chyba już czas na mnie Wink

sama

Liczba postów : 38
Join date : 05/01/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 13:08

No i ja i ja jutro walczę jak 300-tu , dobranoc dzieciaki Wink Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 15:59

sama napisał:To i ja witam Andrzeja Smile
Kurczę, chyba też powinnam wybrać jakiś avatar Wink

witam, witam. Awatarek to podstawa Laughing Laughing Laughing Czasem to i czasochłonne, ale warto, nie zmienia się co dziennie.


Ostatnio zmieniony przez Andrzej83 dnia Nie Sty 08 2012, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Nie Sty 08 2012, 16:03

one-reset-ana napisał:
sama napisał:To i ja witam Andrzeja Smile
Kurczę, chyba też powinnam wybrać jakiś avatar Wink

Rety Sama nie strasz myslalam ze ja tu po nocy samotnie Smile

A ja tam już samotnie po nocach nie piszę a i się przyzwyczaiłem Laughing Laughing Laughing
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Wto Sty 10 2012, 09:07

Andrzej Smile
Czyzby dopadla Cie insomia ziom? Suspect
Wiedzialem ze do nas zajrzysz Smile wiedzialem na stowe Smile
chcialbym moc tak polagac na przyjaciolach jak na takich "wrogach" jak Ty Wink

bo z Andrzejem sie.. ho ho... od miesiecy Laughing
I jestesmy sobie tak wrodzy i tak nienawistni, ze w tej wsciklej zapalczywosci...
czasem przez nieuwage zdarza nam sie powiedziec cos milego o tym drugim;)

Wiec sluchajcie dziewczyny... Andrzej nigdy by tego nie powiedzial o sobie bo jest zbyt skromny, ale chlopak jest najlepsza partia jaka moze wymarzyc sobie kobieta :dobrze:
Nie wiem czy natura obdarzyla go wygladem Don Juana, ale jego charakter i czyste serce stawia go w samej czolowce facetow dla ktorych warto sie postarac Smile
I mowie to oczywiscie, jako jego zacekly "wrog":mrgreen:

Sory ziom, wiem ze pewnie oblales sie teraz rumiencem, ale szczerze sobie zasluzyles na takie slowa Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Wto Sty 10 2012, 09:31

Witaj, witaj. Laughing Laughing Laughing Rozbawiłeś mnie do upadłego.
Widzę nowe forum, więc kilka dodatkowych postów się na pewno przyda przy pozycjonowaniu, sam jakiś czas temu zaczynałem więc wiem jakie to ważne. Wink Chętnie coś co jakiś czas dorzucę, ale i u siebie muszę się ogarnąć.
Więc może być różnie, ale jakoś damy radę. Do rękoczynów raczej nie dojdzie Laughing Laughing Laughing

Masz racje czasem nam się zdarzy, jak to mówią pomylić się w słowach:lol: Laughing Laughing
Skromność skromnością, zwykły chłopak jestem bez kompleksów, jakich tysiące. Widać mnie w necie w kilku miejscach, jeszcze kamieniami nie rzucają Laughing Laughing Laughing To i chyba tragedii nie ma. Laughing

No takiej reklamy, to jeszcze jak żyję nie miałem Embarassed, nie myślałeś założyć biura matrymonialnego Laughing Laughing Laughing Ja jak na razie nie narzekam, dobrze mi ze sobą. Laughing Laughing Laughing

Pozdrowionka.
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Pią Sty 13 2012, 06:59

To przysluga za przysluge Andrzej Smile
Podziele sie z Toba swoja wiedza troszke Wink Chodzi o awatarki....
W skrocie, ten pierwszy lew - dumny, na kobiety dziala dwojako, troche draznil i podobal sie, lecz nie bardzo pasowal do Twojej spokojnej osobowosci, a dopasownie awatara do charakteru jest dosc wazne (przyznam ze moja zaba tez byla calkiem niedopasowana). Ten z wisiorkiem love zle sie kojarzy - z kolesiem potrzebujacym, szukajacym kobiety, laski dyskwalifikuja wszystkich potrzebujacych juz na stracie... Ten tutaj lew-opiekun - pierwsza klasa!! Raz ze lew czyli silacz, zwyciezca, krol, a dwa ze nie ma wnim cienia agresji, przez tego kociaczka. Poza tym jest slodki Smile Takie uczucia budzi w kobietach, w mezczyznach zas tylko zazdrosc o fajnego awatarka Laughing Naprawde strzal w dziesiatke!
Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Pią Sty 13 2012, 07:28

No szukam szukam, jak widać, Dziękuję, ten też mi się najlepiej kojarzy i jestem zadowolony, ale nie mam kiedy pozmieniać, nawet podpis u siebie zmieniam od tygodnia, bo mam ala banerek, ale mi się nie podoba, jakby nie powiadomienia, to już całkiem miałbym problem z ogarnięciem, myślę ze wkrótce się ogarnę to coś na forum też tu dorzucę, no i myślę że i ty u mnie czasem zaświecisz światełko:lol:

Ps. Spokojny jestem, prawie na tyle ile bym chciał ale jak ktoś trafi w żyłę, to już nie ma zmiłuj. Wtedy mogę wyglądać jak ten sęp czy hiena co nic nie zostawi Laughing Laughing Laughing

Pozdrowionka.
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Go?? Pią Sty 13 2012, 09:27

Ziomeczku moj drogi, przepraszam ze jeszcze nic u Ciebie nie zaswiecilem... Tylko wiesz...
No jestem jaki jestem - no wiadomo fascynujacy Cool
A tam u Ciebie widzialem Smile ladny haremik smotnych dziewczyn sobie zebrales Wink nobene.. powiem Ci ze w ciemno moge powiedziec, ze polowa z nich marzy skrycie o Tobie (bo poznalem juz Twoj charakter troche i jestes nie zaden sep czy hiena a miod na rany Smile )
zmien awatara na takiego jak tu i dziolchy beda mialy pozamiatane - slowo Laughing
U mnie tez rosnie liczba "poszukiwaczek spelnienia", lecz ja zaczynam sie juz troche stopowac, bo nie ogarniam juz z dzieczynami... Ostatnio mnie sie jedna zapytala czemu tu tak malo facetow.. No coz... Chyba przeze mnie Sad Dlatego staram sie juz nawet mniej uwodzicielki byc, i bardziej kolezenski dla kolesi, zeby ich nie tak oniesmielac Smile Ty jestes tu chlubym wyjatkiem, choc u Ciebie aktywnosc wynika jedynie z poczucia obowiazku i ze slownosci ( ziomek - szacun za slownosc ), niz z poszukiwania miejsca dla siebie... No, z czego by nie wynikalo - jestes kurde rodzynek. I bede Cie dopieszczal :P

Zaraz zarejestruje sie na Twoim forum.. W koncu to jakby miejsce specjanie dla mnie - samotny i nie planujacy zmieniac tego stanu w najblizszej przyszlosci Smile
Wszystkie dziewczyny, ktore zamierzaja spedzic pewien czas bez faceta, zwiazku i miziu-miziu zapraszam do zapisania sie na forum:

Samotność

To forum mojego dobrego ziomusia, ktory pomaga ludziom zyjacym samotnie by poczuli sie lepiej Smile

Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czas i na mnie.  Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach