psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Lara Croft Czw Lut 23 2012, 04:27

Thanks for inviting me I love you
Lara Croft
Lara Croft
troll

Liczba postów : 57
Join date : 23/02/2012

Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 04:44

Hej, niech stracę te kilka sekund , witaj I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 05:41

Ach.. to pewnie znowu jakas moja zazdrosna fanka :haha3: :haha4:

Spoko ulzyj sobie Smile
Wiem jak bola zranione uczcuia, nie martw sie to przejdzie :przytul:


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 06:02

również powitam, z życzeniami zaprezentowania wyższego jednak poziomu niż dotychczas...

...co akurat nie powinno być trudne.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:28

Rozchwytany czy nie.. Czasami zdarzy sie zainwestowac troche uroku osobistego w osobe ktora na to nie zasluguje.. Po czyms takim niestety trzeba sie odciac jakos od takiego trola.. A jemu wlacza sie wtedy urazona duma i lata za toba i knuje... A to probuje ci nieudolnie dojebac, a to zranic twoich przyjaciol... Dobrze ze swojego adresu nie rozdaje, bo balbym sie teraz listow otwierac - zeby sie jakas zoltaczka nie zarazic...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:31

Wiec i ja Cie powitam Lara.Dziekuję za łaskę...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:58

Hejka Lara Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 09:11

Panna Anna napisał:Wiec i ja Cie powitam Lara.Dziekuję za łaskę...
a ja za laske Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 09:28

OKF - niech Ci bedzie Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie... Empty Re: Od tego momentu każda Wasza sekunda jest darem ode mnie...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach