psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas i na mnie.

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Czas i na mnie.  - Page 2 Empty Re: Czas i na mnie.

Pisanie  Andrzej83 Pią Sty 13 2012, 09:56

Jak ci pisałem na pw, jest wszystko porządku, Smile haremik się zmniejszył Laughing Laughing bo i doszło dzisiaj akurat kolejnych 2 panów Laughing Laughing więc różnica się zmniejsza.

No może i masz racje z marzeniami, ale z niektórymi dziewczynami i nie tylko zresztą, znam się jakiś czas i mamy nie złe kontakty, nawet telefoniczne, a nawet z takimi co już się nie udzielają na forum z różnych przyczyn, ale nie szukam miłości czy zabawy, no znają mnie, może dla tego są ze mną.

Awatara zmienię na pewno, ale to w wolnej chwili. Smile
No często trafiam że jestem rodzynkiem, nic na to nie poradzę, może taki mój charakter przyciągania Laughing Laughing Laughing
Fakt, mam już swoje miejsce, ale wracam nawet na najstarsze śmieci, końcu jak bym nie spoglądał na to, to w jakimś celu znalazłem się w necie Rolling Eyes i coś też nie którym zawdzięczam, więc czas na rewanż Very Happy

Loguj się, być może w większej sile, szybciej się kogoś wyciągnie na leprze tory. Smile

Pozdrowionka.
Andrzej83
Andrzej83

Liczba postów : 14
Join date : 07/01/2012

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach