psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+2
monter
sama
6 posters

Strona 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 30 2012, 23:14

Hej Dziewczyny Smile
BB z udzialem Forsa jako Kena, bylby na pewno tylko dla doroslych Wink
A za Frytke robilaby kazda z Was, na zmiane... Albo i wszystkie na raz
Bo czego sie nie robi dla ludnosci przyjemnosci i ogladalnosci Wink
Un, dobrze ze wyslalas te zyczenia - on zachowal sie jak pajac!
Ty pokazalas klase, a on... szkoda gadac, choc niespodzianki nie sprawil...
Wiola, jedno musze przyznac, ze koles ma gadane i calkiem fajne teksty wkreca Wink
No to wiadome ze facetom chodzi tylko o jedno, ale przynajmniej niektorzy to w ladne slowka potrafia ubrac Very Happy
Ana - bede Cie obserwowal na premierze z lozy, przez lornetke Cool
Trzymajcie sie laski :buziak: :buziak: :buziak:
Milego dnia Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 30 2012, 23:40

Pozwolicie, że ja to jeszcze przemyślę Suspect , tzn bycie frytką Suspect

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 30 2012, 23:47

Tu nie ma sie co zastanawiac Ana Very Happy
Teraz kiedy jestes juz aktorka, musisz myslec jak aktorka - wysoka ogladalnosc przede wszystkim Wink
Nie wazne jak mowia - wazne ze mowia, a zreszta czego sie nie robi dla kariery Very Happy
Chyba nie mialabys ooporow przed zagraniem ostrzejszej scenki erotynczej jesli zapwenilaby Ci miejsce w panteonie gwiazd?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 30 2012, 23:50

my się chyba rozmijamy w wyobrażeniach panteonu gwiazd a u mnie dziś... - Page 39 1416246481 , nie zapominaj że mnie kręci rozwój duchowy , intelektualny, mentalna bliskość, czytanie w myslach... a u mnie dziś... - Page 39 1416246481 a u mnie dziś... - Page 39 1416246481 tak przyziemne kwestie jak seks dla seksu to nie dla mniea u mnie dziś... - Page 39 4165711970

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 30 2012, 23:56

" stałaś się podmiotem, orzeczeniem, treścia każdej chwili..." chodzi to za mną od kiedy otworzyłam oczy.... Nigdy, ale to przenigdy nie słyszałam nic tak pięknego... tak słodkiego , cudownego, tak kochanego , uroczego...

czekałam na to 27 lat... warto było...

ja dzisiaj dzielę sie tym... i z tym zasnę wieczorem

buziaki for all , wracam do pracya u mnie dziś... - Page 39 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 00:20

no no widze ze temat big bradera sie rozwinął.Jak dobrze pamietam to w tym programie wykluczali sie-prawda?Ja ogladalam te pierwsze emisje programu-bez Frytki i byly calkiem calkiem ale z uplywem czasu ten program zamienial sie w byle co-to takie moje zdanie ktorego nie musi nikt popierac.
U mnie dzisiaj nijak-kolejny dzien do przezycia a w glowie maraz z przeszlosci.To tyle.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 02:22

419,5
pierwszy atak pt. brukselski strajk - odparty
drugi zaczyna się za kurwa półtorej godziny
wybaczcie. odniosę się do tematu jutro. napiszę tylko że się cieszę...

godzina snu i arbajt part 2..
dobrej nocy wszystkim...

---------------
to napisałem wczoraj, a w sumie już dzisiaj - tak koło pierwszej trzydzieści. napisałem i co? droga od klawiatury do myszy była już chyba za długa by kliknąć "send" - i wisi na edycji od tamtego czasu...

atak drugi odparty. zjebaność popracowa: 9.5/10. senność drastyczna: 9/10.
summa summarum na szczęście kolejna godzina to 3.30. więc git.
brak myśli w głowie, poza takimi, jakie są w niej już stale..

406,5. odpływam w sen

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Wto Sty 31 2012, 03:31

Ana widze ze obie mamy dzis teksty 1 klasa tylko ten Twoj bardziej mi sie podoba i pewnie byl szczery......ciesze sie ze dajesz komus powod aby w ten sposob sie czul trzymam ciuki :buziak:
For z moim tekstem masz racje ale mysle o tym co napisal M i zastanawiam sie czy dobrze odczytuje..... :buziak:
Un trzymam kciuki :buziak:
Kora :buziak:
Can slodkich snow :buziak:
A ja bylam z dziecmi u lekarza maja zapalenie okrzeli buuuuu ale maja zntybiotyk bedzie gites :dobrze:
Milego dnia :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 03:45

Ja za bardzo nie wiem co tu odczytwac... Napisal ze jeszcze o Tobie pamieta i daje Ci znac ze jesli chcialabys sie pobzykac to on bardzo chetnie. Daje Ci tez do zrozumienia ze efekt braku dostepu dziala na niego jak na kazdego wiec ma znowu lekkie cisnienie na Ciebie, ktore mu przejdzie kiedy ulegniesz. Ale nieomieszka skozystac z Twojego ciala, by czeprac z niego slodkie korzysci, oraz chetnie sie postara by Ciebie dobrze zadowloic. W podtekscie tez jest ze:
- albo wie kiedy Twoj malz wyjedzie i juz robi sobie grunt pod bzykanko
- lub ma opcje, na imprezke badz jakas inna akcje na ktora chetnie zabralby i Ciebie tylko musi najpierw wyczuc jak Ty sie na to zapatrujesz...
No dziewczyny - faceci nie sa az tacy skomplikowani - nie ma co rozkminiac :P
A jesli chodzi o uczucia, to raczej bym ich do tego nie mieszal Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 04:03

Forsaken napisał:Ja za bardzo nie wiem co tu odczytwac... Napisal ze jeszcze o Tobie pamieta i daje Ci znac ze jesli chcialabys sie pobzykac to on bardzo chetnie. Daje Ci tez do zrozumienia ze efekt braku dostepu dziala na niego jak na kazdego wiec ma znowu lekkie cisnienie na Ciebie, ktore mu przejdzie kiedy ulegniesz. Ale nieomieszka skozystac z Twojego ciala, by czeprac z niego slodkie korzysci, oraz chetnie sie postara by Ciebie dobrze zadowloic. W podtekscie tez jest ze:
- albo wie kiedy Twoj malz wyjedzie i juz robi sobie grunt pod bzykanko
- lub ma opcje, na imprezke badz jakas inna akcje na ktora chetnie zabralby i Ciebie tylko musi najpierw wyczuc jak Ty sie na to zapatrujesz...
No dziewczyny - faceci nie sa az tacy skomplikowani - nie ma co rozkminiac :P
A jesli chodzi o uczucia, to raczej bym ich do tego nie mieszal Very Happy
Fors jak zwykle stawiasz trzezwe diagnozy-kurcze jak ty to robisz?????Dobrze miec tu na forum Forsa:lol:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 04:06

Po prostu, umiem myslec jak facet Very Happy
Nie wiem skad mi sie to bierze Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 04:07

Wiolus,
Trzymaj sie bo ten twoj na ciebie poluje-no wiesz zwierzyna ucieka...ja to tak widze.A slowa kocham cie skarbie itp to taki haczyk zeby cie miec.Ja wiem ze takie slowa rozmiekczaja ale trzeba ogarnac cala sytuacje-cala sprawe w tyl i w przod.Musimy myslec o wszystkim Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 04:14

Forsaken napisał:Po prostu, umiem myslec jak facet Very Happy
Nie wiem skad mi sie to bierze Wink
Dobrze ze tu jestes Fors,naprawde.,Mnie pomaga np twoja obecnosc,twoje spojrzenie faceta na rozne sprawy a i sam nie jestes bez problemu wiec pomagamy soie tu wszyscy nawzajem.
a u mnie dziś... - Page 39 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Wto Sty 31 2012, 04:14

For dziekuje za tlumaczenie bylo bardzo potrzebne i pokrywa sie z moim wiec tez troszke liznelam facetow lipa tzn znam j1 Twisted Evil dzieki :buziak:
A po za tym walcze z tymi materialami na egzamin kurwa mac ze 150 stron mam opracowane tylko 50 do konca musze opracowac reszte affraid bo mam tylko jutro i troche czwartku na nauke Shocked nie wiem czy mi sie uda te wszystkie terminy medyczne,opanowac to, ja pierdole kiedy ja sie tam tego w szkole uczylam pale
W przerwach oczywiscie zamiast usiasc wygodnie i zapalic......ugotowalam obiad .....potem nastepna przerwa czyli jazda z mopem po wszystkich podlogach a u mnie dziś... - Page 39 2690009040
Maz dostal szmatke plyn i widze meble na glanc wysprzatane bo jak nie :bije1:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Wto Sty 31 2012, 04:16

Kora ja jestem stanowcza realistka wiec mnie takie slowa nie rozmiekczaja ale masz racje w wiekszosci tak jest dziekuje i Tobie :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 04:24

wiola napisał:Kora ja jestem stanowcza realistka wiec mnie takie slowa nie rozmiekczaja ale masz racje w wiekszosci tak jest dziekuje i Tobie a u mnie dziś... - Page 39 3400915788
Wiola,
ale wogole w zyciu cie takie slowa nie rozmiekczaja czy tylko w tym jednym przypadku?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Wto Sty 31 2012, 05:20

Kora kiedys mnie rozmiekczaly ale po tym wszystkim czego doznalam a mimo to slyszalam kocham cie i jeszcze kilka sytuacji gdzie slyszalam kocham cie od tak sobie ,rodzina moja ktora powinna kochac a nie jest tak wiec wierze tylko w to ze kocham dzieci a oni mnie nie wierze ani w slowa kocham cie ani ze sa tacy ludzie ktorzy potrafia szczerze kochac wiesz o czym mowie prawda???? Wiec na mnie nie dzialaja kiedys bylam strasznie wylewna,uczuciowa,teraz hmm przylgnelo mi takie okreslenie zimna suka .........cos w tym jest !!!!!!!!! Biore tyle ile dostaje juz sie nie spuszczam zeby tylko byc kochana bo to i tak nie ma sensu. Dostala w tylek za swoja dobroc wieleeeeee razy od osob najblizszych a teraz hmm jestem sama z dziecmi w naszej milosci. :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 05:29

A ja tu zaoponuje... możecie po mnie pojechać, a śmiało nie boję się... co mi tam

Wiola wiesz, co myslę...ale z tym się nie zgodzę, nie pozwalam ci tak myśleć! nie możesz nie wierzyc w "kocham", i choć byś po stokroć dostała za to po tyłku, i wylała morze łez, warto wierzyć... Bądź sobie suką z wierzchu dla wszystkich którzy nie zasługuja na prawdę, ale nie daj się zniszczyć w środku, pielęgnuj to małe światełko bo założe się o wiele, że w końcu znajdzie się ktoś dla kogo warto będzie je rozpalić większym płomieniem....

Pewnie powiecie, że to górnolotne i nawine , ale ja wiem swoje, bez miłości zostaje sama gorycz, a rzeczywistość naokoło jest wystarczająco szara... Więc moje Panie czekamy na księcia z bajki a jak!!!! może po 60-tce zawita, może jutro , któż to wie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 05:33

PS. Książe z bajki ma byc piękny , bogaty, i sypać nam płatki róż pod stopy a u mnie dziś... - Page 39 2690009040

------------------------------------------------------------------------------

wypowiedź okraszona wielką dawką sarkazmu, dla mających wątpliwości wyjasniam: nie bogaty, nie piękny, nie płatki róż ( hmmm no może nie , nie..., raczej nie koniecznie) no to nawyjaśniałam heheheh cała jaa u mnie dziś... - Page 39 1416246481 no bo w sumie jakby był i sypał to czemu nie, ale w sensie, że to nie cel sam w sobie , dobra bo już pieprze od rzeczy

clear for ewryłan?????a u mnie dziś... - Page 39 455844374 a u mnie dziś... - Page 39 455844374 a u mnie dziś... - Page 39 455844374

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 05:56

Cos mam przeczucie ze juz clearer nie bedzie, wiec moze nie rozwijaj tej mysli dalej Wink
Ja dzisiaj sie urwalem wczesnie z roboty Very Happy A co kurwa! Nie zalezy mi w koncu Very Happy
Pozatym wczoraj jebalem 10 godzin az mi sie musk zlasowal, wiec dzisiaj laba Very Happy
Ana popieram Cie w tym co mowisz... Ja mam seduszko rozbite na tysiac kawaleczkow, dlatego mam po jednym malutkim dla kazdej a u mnie dziś... - Page 39 2222602150
Lecz sie nie zarzekam, moze spotka kiedys taka ktore posklada je wszystkie do kupy... do kupy, ale zabrzmialo a u mnie dziś... - Page 39 1416246481
A poki co nie zawracam sobie glowy laskami, moze tylko czasem glowe odwroce za jakas, jak ostanio w Brukseli, gdy mijalem taka pieknosc ze az wydobylem z siebie glosnie "ooohh!" lapiac sie za serce a u mnie dziś... - Page 39 827691298 Pech chcial ze za nia szly nastepne i malo sie nie poprzewracaly ze smiechu widzac ten iscie teatralny gest a u mnie dziś... - Page 39 1416246481 a u mnie dziś... - Page 39 455844374

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 05:59

Idę na siłkę!!!!!

a ja se bede rozwijać do woli a może się jeszcze coś spolaryzujea u mnie dziś... - Page 39 2178113691a u mnie dziś... - Page 39 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 06:03

a u mnie dziś... - Page 39 455844374 a u mnie dziś... - Page 39 1416246481 a u mnie dziś... - Page 39 455844374 a i taka mysl mnie naszła... jacy my tu kurwa wszyscy w kawałkach... hehehe może jakby wymieszał to by jakieś puzzelki nam wyszły i ze dwa ideały by się uskładało a u mnie dziś... - Page 39 1416246481 a u mnie dziś... - Page 39 455844374 a u mnie dziś... - Page 39 1416246481

ps. ale ja kocham te swoje złote myslia u mnie dziś... - Page 39 1416246481

i jakaś nakręcona dzisiaj jestema u mnie dziś... - Page 39 1416246481

dobra , heja, nara , pa

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 06:07

a i fajnej muzy se naściągałam do ćwiczeń ( ofkors piracko) czy ktoś mi powie w końcu wypier....j ? hehehehehe

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 06:32

Ana - wyper... juz na ta silke Very Happy

A jekby tak nasze dwa polamen serduszka zaczac skladac to sadze ze wyszlyby ze cztery idealy Smile
i jeszcze kilka kawalkow by zostalo a u mnie dziś... - Page 39 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 07:40

No i znowu mnie przetargał niezmiernie boleśnie...a to , że byłam chora to się nie liczy ???? Suspect

powiedziałam mu " Grzegorz bo więcej nie przyjdę..." a on mi na to " nie panikuj" no żesz kurwa ten męski ród... bleeeee

ale idę jutro co by mnie nie wykończył za którymś razem , więc chyba cel osiągniety...cel Grzegorza :P, a i nastrój mam nadal wyśmienity mimo, że boli mnie wszystko nawet paznokcie u stóp...a u mnie dziś... - Page 39 3987044362

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 39 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach