psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

co u mnie 2 nowy topic

2 posters

Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  Bellinda Wto Paź 23 2012, 21:48

zalorzylam nowy topic,a co tam.

Ależ mam nastrój...

Znowu jestem chora...Sad

Niby nic,ale same slowa lekarza :to nie torbielki,ale komorka ma strukture rakowa...Może,ale.może nie.Doprowadzaja mnie do reperkusji.Ostatnio tez tak mowil i jednak byly torbielki.Czasem mam wrazenie ze lekarz robi mnie na kese.Różnie z nimi bywa.Do publicznego nie pojde,poprzedni mnie zalatwil.

A żeby było smiesznie to mi sie kręgosłup przestawia od pracy przed kompem Very Happy

Dali mi taki śmieszny kołnierz i śmigam w nim po domu.He he.Daje rade,ale wtedy kiedy jest mi najbardziej potrzebny,to nie moge go zakladac,bo troche siara...Możę sie przełamię

A żeby było śmiesznie razy 2 to znalazlam kolejną fuchę...:twisted:I tam już moge go noscić bez krempacji co u mnie 2 nowy topic 1381016137

Pozdro dla wszystkich co u mnie 2 nowy topic 3400915788
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  kora Nie Paź 28 2012, 23:20

czesc Belluś,
Jka tam twoje badania?Mnie wywalilo gg-nie umiem sie zalogowac-mam nowy nr-podam ci go teraz:44992639-
U mnie stara bida-pracy jeszcze nie mam-mieszkam sama z corka-pisze do mnie zakochany facet-yh-ja zaczynam troche osuwac sie od tej znajomosci-nie chce zwiazku stalego a on tego chce-ja nie jestem gotowa na takie cos.ciagle mnie zaprasza do Belgi-nawet bilet chce fundowac-wystarczy moj jeden ruch i juz tam jestem a ja cala zalamana brakiem pracy,funduszy i jakos nie w glowie mi gteraz chyba amory-mam taka depreche znowu ze az boli.......sama juz nie wiem co mam robic-za mezem napewno nie tesknie.
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  kora Wto Paź 30 2012, 00:20

hehehehhe juz mi chcial kupowac bilet do Belgi tem moj lowerbooy :Dnie nie,ze mna mu tak latwo nie pojdzie :evil:napisalam mu ze jak mnie kocha to on ma przyjechac najpierw do mnie,uklonic sie przed swoją boginią i dac porządnego buziaka 8)hehehe wiecie,teraz to roznie bywa z tymi znajomosciami -przylece tam i co?moge w jakims burdelu wyladowac,yh
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  Bellinda Pon Gru 03 2012, 11:46

Co tam kochani?

Już nikt tu nie wchodzi???

Co tam u was?Moja siostra rodzi w tym tyg.Jak do środy nie urodzi to w czw.cesarka.Jestem cała w stresie.Poza tym nic nowego u mnie.

Rozpiszę się jutro.Może w między czasie ktoś ma ochotę coś napisać?

Pozdro i całuski all Smile

co u mnie 2 nowy topic 3400915788
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  Bellinda Czw Gru 06 2012, 10:00

Od 12 h jestem dumną ciocią małego Dominika Very Happy

Nie takiego małego...4,6kg.51 cm.Prawdziwy gigant.Kaśka mówi,że urodziła ludzika michelin Very Happy.Heh podobno tak wygląda...

Gratulować mi....
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  kora Nie Gru 16 2012, 13:14

Bellinda napisał:Od 12 h jestem dumną ciocią małego Dominika Very Happy

Nie takiego małego...4,6kg.51 cm.Prawdziwy gigant.Kaśka mówi,że urodziła ludzika michelin Very Happy.Heh podobno tak wygląda...

Gratulować mi....
Tak więc gratuluję Ci droga i miła Anno Very Happy
U mnie nic nowego,no moze oprocz jednej rzeczy-pismo rozwodowe jest juz w sądzie-nie wiem czy mam sie cieszyc z tego czy przyjac obojetnie-jakos nie przezywam tego-czuje sie nawet dobrze bedac sama-choc czasem brakuje mi pieszczot,ktorych i tak moj maz mi nie dawal co u mnie 2 nowy topic 2690009040
pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat :)ja bede sama w swieta w domu-bez choinki,bez żarcia-kupie se winko i bede miec wyjepane na wszystko :lol:hehehe
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  Bellinda Nie Gru 23 2012, 05:52

Wesołych Świąt Very Happy
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  kora Sob Lut 23 2013, 09:50

Bellinda napisał:Wesołych Świąt Very Happy
heheheh Wesołych Swiąt
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  kora Sob Lut 23 2013, 09:50

Pije dzis jak meserszmit,nie umiem sie pozbierac po rozwodzie,,,,,,,,yh Rolling Eyes
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  kora Sob Lut 23 2013, 09:53

Mój mąż zachował sie jak typowa świnia....nire macie pojęcia przez co ja przeszlam w styczniu i na poczatku lutego-to nie ten sam czlowiek co kiedys.....jedynie co rozpaczam jak wspominam lata galanienia sie z nim-bylismy w sobie kiedys bardzo zakochani i ten czas teraz przychodzi mi na mysli i nawet rycze po nocach jak oglądam zdjęcia jak mialam dwadziescia iles lat......yh
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

co u mnie 2 nowy topic Empty Re: co u mnie 2 nowy topic

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach