psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+5
Eduardo
monter
feniks
Lara Croft
juz dosc
9 posters

Strona 1 z 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 11:52

dobranoc dziobaski..... a u mnie dziś... 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 22:20

Elo Elo, no ja też dopiero podniosłam główkę z poduchy...
Trzymaj się Jagódko , mam nadzieje, że same dobre wieści przyniesiesz od lekarza a u mnie dziś... 3400915788

a reszta !!! wstawać śpiochy!!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 22:40

Hej Dziewczyny :buziak:
No i czesc Can.. choc pewnie jeszcze spisz..
Un, niche Ci to pienke sloneczko oswietla duszyczke w drodze na badanie - im lepsze samopoczucie tym lepsze wyniki, tak mysle przynajmniej...
Ana, srywaj sie z wyrka - szkoda dnia Smile Jak nie masz co robic, to ucz sie roli Wink
Ja juz dawno wstalem i od pol godziny jestem w pracy... Znaczy ze spoznilem sie godzine...

Wina moich nocnych przejsc.. Mialem taki chory i okropny sen ze az sie ucieszylem jak sie obudzilem..
Snilo mi sie ze plulem co chwile wlasnymy zebami - brrr... A ich wcale nie ubywalo, mimo ze co pare sekund wypluwalem cala ich garsc.. Az pomyslalem ze to moze nie zeby tylko kamien mi z nich odpada, albo cos takiego...
Przebudzielm i az jezykiem musialem sprawdzic, czy wszystkie sa na miejscu Smile
Gdy zasnalem ponownie, znowu ten sam sen worcil - tym razem szybko znow z niego wyrwalem i stwierdzilem ze odwroce uwage od tego na pol godzinki...
No i wlazlem na forum... Poczytalem, odpisalem na PW, wrzucilem piasenke i znowu w kimono...
Nastepne sny tez nie byly zbyt fajne, ale juz nie takie chore jak ten pierwszy.. No i wsalem jak zombi, spozniony o godzine..
Zycze Wam wszystkim milego dnia... I zeby nikomu dzisiaj zaden zabek sie nawet nie zachwial Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Wto Sty 31 2012, 22:55

Witam wszystkich ja wstalam o 8 nie chetnie ale musialam tzn dzieci mi juz marudzily zebym wstala
Po za tym zaraz ma byc siostra meza ze swoim mezem bo tesciowa odwozili na badania do Oswiecimia do szpitala wiec wjada na kawe a u mnie dziś... 2690009040 ja sie musze uczyc no ale oki zrobie kawe Cool przeciez nie jestem taka zla za jaka mnie uwazaja co nie ktorzy a u mnie dziś... 2690009040 Twisted Evil
Un ,masz racje wszyscy jestesmy zajebisci tutaj ,jedyni i tyle .....trzymaj sie :buziak:
Ana zbieraj sie leniuchowo innym razem bedzie :buziak:
Can nie wiem czy spisz czy pracujesz ale milego wypoczynku badz pracy :buziak:
For milej pracy :buziak:
Milego dnia i co tam chcecie polewa :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 00:46

Unmei napisał:Kurwa mać..Spotkałam na mieście K.i się zaczęło...nie mam siły już..chcę spokoju,wsparcia,siły a on słuchajcie pojechał mi na ulicy,że jestem taka i owaka.Oczywiście całe zło na świecie to moja wina,że czergo chcę od niego,że jestem suką i tak dalej..Mam dosyć...Nie daję rady..czasem myślę juz,że byłoby lepiej gdybym przegrała walkę..miałabym spokój..Tak bardzo mnie boli...siedzę i ryczę..chusteczki się skończyły..poszło więc pół rolki zajebiście miękkiego papieru toaletowego..Co za gnój..!!!

Un... wiem, że boli, ale pojawia mi się jedna ważna refleksja ... to już za dużo !!!! nie możesz pozwalać mu na takie numery, to jest podłe!!! prosze cię znajdz ten etap kiedy powiesz STOP!!!... Kochana wypłacz się teraz... pozwól zeby te emocje z Ciebie wypłynęły zamień ten żal na złość , pomyśl " nie zasługuje na takie traktowanie", Nie NIE ZASŁUGUJE i WIECEJ NA TO NIE POZWOLE!!!!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 01:40

Nie odcinaj się od Fundacji.. sporo o tym myślałam, nie ma powodu dla którego Ty miałabyś cokolwiek poświęcać...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 01:45

Un :przytul:
Pisze tak na szybkiego z pracy... Wiec wybacz ze tak krotko...
Trzymaj sie kochana... Nie wiem coz moglbym Ci na taka sytuacje doradzic... No po prostu rece mi opadaja na ta knalie...
Bede mylami z Toba i przysiade nad tym zeby (napisalem ze sprobuje, ale zalapalem, ze to zle slowo) wykminic jakis sposob, zeby go tak pocisnac ze mu w piety pojdzie... Moze uda sie znalesc jakis sposob, zeby w koncu dal Ci spokoj... Na razie przychodzi mi tylko do glowy zeby mu dobrze miche oklepac.. Ale moze wpadne na cos lepszego..
Wyplacz sie teraz dziecinko, a potem powstan po upadku (przodkow miej siadkow). Jestem z Toba myslami i calym sercem... Pogadamy wieczorkiem... Buziaki...
:buziak: :buziak: :buziak:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Lut 01 2012, 04:20

Un po pierwsze walke toczysz chyba dla siebie a nie dla jakiegos cieniasa ktory tylko umie wyzwac to jego sila on tak mysli fakt rani Cie ale nie daj sie nooooo!!!!!!!!!!! Nie wiem co Ty mu odp na jego reakcje ale jesli bylo to na ulicy trezba bylo go olac i isc dalej po co go sluchalas co ??? Jesli np zlapal Cie za reke moglas sie zaczac szarpac i krzyczec np "ludzie zlodziej" spierdolil by jak poparzony jesli zostal by ci sianiak to "zajebiscie" idziesz po obdukcje wiec masz rady na przyslosc mam nadzieje ze bedziesz grzeczna i skorzystasz bo jak nie to Ci :lanie1: a jemu :bije1: tak wam zrobie Cool
a znam kilka chwytow :dobrze:. Prosze Cie nie placz .........na pewno juz sie wyplakalas wiec wlacz jakas muzyke relaksujaca, zjedz cos dobrego,poprzytulaj sie do pieska to pomaga i nie chce juz czytac ze placzesz a u mnie dziś... 2690009040 a u mnie dziś... 2690009040 a u mnie dziś... 2690009040
Jestem z Toba :buziak:
A ja w koncu opracowalam wszystkie strony teraz mykam do nauki w chuj jest tego bede to wbijac w glowe :wmur1: :haha3:
:buziak: dla wszystkich

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 04:44

Ucz się ucz... ja nadrabiam lenistwem za was wszystkich.... tyłkiem do góry od rana... ehhh dobrze, że tą siłkę mam bo z 5 kg do przodu od tego wypoczynku by mi doszło Rolling Eyes

buziaki a u mnie dziś... 1416246481
ps. ja głuptas a u mnie dziś... 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Lut 01 2012, 05:11

Ale mi sie nie chceeeeee uczyc a u mnie dziś... 2690009040 a u mnie dziś... 2690009040 a u mnie dziś... 2690009040 przydalo by sie cos na pamiec Twisted Evil ale nie nie i jeszcze raz NIEEEEEEE :druch:
Hmm to sie nazywa samowystarczalnosc sama sie nakrecam,odkrecam i jeszcze niezle wale :haha3: :haha3:
P.S Ana nie tylko Ty glupiejesz :gupek1: :gupek2: kurwa mac to od nauki a u mnie dziś... 1717327443

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Lut 01 2012, 05:13

Ana Suspect gdzie kupilas te soczewki Shocked Shocked :haha3: a u mnie dziś... 1717327443 :haha4:
coraz gorzej ze mna a u mnie dziś... 1801104286 brak witaminy SSSSSSSSSSS no i jeszcze jednej :mrgreen:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 05:14

wiola napisał:Ana Suspect gdzie kupilas te soczewki Shocked Shocked a u mnie dziś... 1416246481 a u mnie dziś... 1717327443" longdesc="62" /> a u mnie dziś... 455844374
coraz gorzej ze mna a u mnie dziś... 1801104286 brak witaminy SSSSSSSSSSS no i jeszcze jednej a u mnie dziś... 2222602150

chyba "W" hehehehe nadrobimy Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Lut 01 2012, 05:18

Mycha jak nie jak tak :tany2: :haha3:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 05:45

Can... za Ciebie śpiochu -379h

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Lut 01 2012, 07:46

Pouczylam sie ale moj maz juz zaczyna swoje darcia ja pierdole co za czlowiek!!!!!!!!
Powinnam zajrzec tu jutro
Dobranoc :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 08:06

Un, to nie prawda! a u mnie dziś... 2824650904 Ja napisalem poplacz sobie troche Wink
Ja nic nie wykminilem jeszcze na tego Twiejgo eksa... I jakos dzisiaj nie mam juz glowy do tego.. Rolling Eyes
Dzisiaj szef mi powiedzial zeby szukal sobie nowej roboty bo mnie wypieprzy na zbity pysk... Evil or Very Mad
powod? 6 nadgodzin zrobielm w tym miesiacu... ehh... Kurwa... Rzuce na niego klatwe.... Twisted Evil
Juz trudno sciagne na siebie zla karme, ale przeklne go tak ze straci bezpowrotnie cos co jest dla niego bardzo cenne Twisted Evil
A tak... Potrafie i przekliac Twisted Evil i konczy sie to zawsze tragicznie dla ofiary... Evil or Very Mad
Od razu zaznaczam ze nie przyjmuje zadnych zlecen, bo po pierwsze karma dziala zawsze w dwie strony, na przekletego i na przeklinajaceg, a dwa to musze czlowieka szczerze nienawidziec, zeby zadzialalo... I dzisiaj pierdole zla karme... Niech szczeznie skurwysyn!!! Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 09:54

U mnie dziś troszkę... problemów na główce.... ale muszę dać radę!!! muszę , muszę, nie mam wyjścia

ps. co tak pusto i cicho?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 10:41

ojjj nikt nawet nie powiedział dobranoc Sad Sad Sad, buziaki dla wszystkich

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 11:04

Dobranoc Ana a u mnie dziś... 1844036096

Wybłagałam swój urlop spowrotem i dziś znów się pochorowałam i to by było na tyle jeśli chodzi o wypoczynek i przyjemności.

Pochlastać sie można.

Dobranoc wszystkim a u mnie dziś... 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 11:13

Dobranoc laski a u mnie dziś... 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Sro Lut 01 2012, 22:15

Dzien dobry a u mnie dziś... 3400915788
Witam sie z 2 kawka ale mam dzis pustke w glowie dzis ten cholerny egzamin a ja jestem w czarnej dupie z nauka!!!!!!!!!!! Mam totalny zanik pamieci i brak koncentracji dzis a u mnie dziś... 3980368247
Ana ja wczoraj mowilam dobranoc a u mnie dziś... 2690009040 no ale wie,m o co chodzi wiec wybaczam przeoczenie czekam tam gdzie wczoraj na jakies przemyslenia,wnioski i wogole na cokolwiek a u mnie dziś... 3400915788
Wczoraj na wieczor moja matka jeszcze dzwonila kurwa mac nie dosc ze ten zaczynal swoje ona tez musiala poklocilam sie z nia jak zwykle i sie wylaczylam a u mnie dziś... 2690009040 ale nie wywalilam tel juz przez balkon a u mnie dziś... 1416246481
Umylam sobie glowe kiedys ktos mi powiedzial ze jak za duzo mamy w glowie czegos czego nie chcemy miec to nalezy ja umyc Shocked czyli zmywamy wszystko co zle hmm zrobilam tak dzis i tak musialam umyc wlosy dzis bo bardziej dzis na egzaminie musze liczyc na swoj urok niz na swoja wiedze a ze jest 2 szefow panow Twisted Evil moze mi sie uda a u mnie dziś... 2824650904 jak nie to chyba sie zaplacze zalezy mi na tej pracy i poytrzebuje jej strasznie!!!!!!!!!
Kurwa ten mial wyjezdzac w niedziele rano ale wyjedza w poniedzialek nad ranem musze go odwiesc do Wroclawia szkoda ze nie do Wawy a u mnie dziś... 3987044362
jest tiu ktos z Wrocka przyznac sie a u mnie dziś... 2690009040 wpadlabym na jakas kawke w pon z ranca a u mnie dziś... 1416246481
Milego dnia wszystkim zycze a u mnie dziś... 3400915788


Ostatnio zmieniony przez juz dosc dnia Pon Paź 15 2012, 01:38, w całości zmieniany 1 raz

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 22:20

Wioluś wybacz gdzieś mi umknęło twoje dobranoc Embarassed, ale za to mówie dzień dobry a u mnie dziś... 3400915788 oj szkoda, że nie do Wawy....
Nie martw się egzaminem napewno dasz radę napisz o której go masz , będe mocno ściskała za Ciebie kciuki...., choć i tak wiem , że bedzię dobrze, dobrze, dobrze, programujemy się na DOBRZE!!!!
buziaki słodkie i od razu po egzaminie czekam na sprawozdanie.... a u mnie dziś... 3400915788

ps moja kawka pierwsza, ale za to sporo pracy za mną .....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sro Lut 01 2012, 22:30

Unmei napisał:Dzień dobry.

U mnie trochę znów nerwowo bo K.pobił się wczoraj wieczorem z chłopakiem mojej kuzynki i oczywiście wszystko jest na mnie kurwa..kuzynka obrażona,że to moja wina też Sad .Marcin wracał z pracy,spotkał pijanego K.tamten się zaczął do Marcina rzucać..mówił,że pewnie dałam mu dupy i wiele innych chamskich rzeczy na mój temat,później też na temat mojej kuzynki i Marcin mu przyjebał..a teraz wszyscy mają do mnie pretensje...Ech..

Ana-będzie dobrze Kochana,musimy dać radę a u mnie dziś... 3400915788

Wioluś-trzymam kciuki za Ciebie z całych sił,uda się! a u mnie dziś... 3400915788

Fors,Cann-miłego dzionka i buziaczki dla Wasa u mnie dziś... 1844036096 a u mnie dziś... 3400915788

Kora,samaMama,Anna-co u Was?co tak siedzicie cichutko?a u mnie dziś... 1844036096

Jagoda - wiem, że bardzo dotyka Cię co mówią inni, tym bardziej bliskie Ci osoby takie jak np. kuzynka, ale chcę Ci powiedzieć jedno , zupełnie bezstronnie... TO NIE TWOJA WINA!, nie mówie tego , żeby popawić Ci nastrój, pocieszyć itd... tylko jako osoba nie związana z całą sytuacją , i nie wkręcaj sobie inaczej ... TO NIE TWOJA WINA!!!! i tyle, i już i nie ma miejsca na krzywe akcję, niech oni wreszcie sie od Ciebie odpierdolą bo to już naprawde zaczyna być żałosne... To , że w Afryce głód to też twoja wina????/ Weź ich zapytaj bo może jeszcze o tym nie wiesz?????

Oj Myszko moja a u mnie dziś... 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 02 2012, 00:52

Witam kochani

Wiola,nic się nie przejmuj,tylko myślisz,że nic nie umiesz,przyjdzie co do czego,to ich tam wszystkich zagniesza u mnie dziś... 2690009040

Będzie dobrze.

Un tego twojego to chyba serio trzebaby było przeciągnąć po kilku krawężnikach.Może nie jest to dobry pomysł,ale skoro argumenty słowne nie docierają,to trzeba próbować inaczej.Takie agresywne typy nie potrafią myśleć jak człowiek rozumny,uznają tylko prawo silniejszego,więc może czas mu pokazać kto jest silnya u mnie dziś... 2690009040

Miłego dzionka wszystkima u mnie dziś... 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 02 2012, 01:54

Ana wiem ze bedziesz trzymac sluchaj Ty lepiej rezerwuj wieczor w pon bo bedziemy sobie w koncu mogly porozmawiac na kam Twisted Evil wiec zglos to tam gdzie trzeba Wink oczywiscie dziekuje za wiare we mnie a u mnie dziś... 3400915788 a u mnie dziś... 3400915788
Panna dziekuje i Tobie za wsparcie i wiare a u mnie dziś... 3400915788
Un oczywiscie Tobie rowniez dziekuje a u mnie dziś... 3400915788a skad Ty wogole jestes?? Tymi ludzmi sie nie przejmuj przeciez nie musisz ich sluchac skoro ja moja matke rozlanczam to po co Ty ich sluchasz ??
Bylam w2 sklepie przewietrzyc sie i dotlenic zrobilam spagetti wszyscy uwielbiaja a szybko sie robi afro
Oki ide sie jeszcze pouczyc
Wiecie wlasnie zadzwonila moja matka kurwa ja juz nie mam sily poszla do kosciola najebala proboszczowi bzdurnych rzeczy na mnie ten chce ze mna rozmawiac ale najgorsze jest to ze moi chlopcy maja w tym roku komunie !!!!!!!!!!!! %Teraz o ile ich dopusci to na pewno beda mieli o wiele gorzej zdac ta komunie powiedzialam jej ze jej tego nie wybacze nigdy !!!!!!!!!!! Za drecza mnie do huja teraz siedze i rycze bo uderzaja w moje dzieci ich babka do chuja co sie dzieje z tymi pojebanymi ludzmi!!!!!!!!!!!!! Moja matka,siostra ,brat nie sa juz moja rodzina ..........

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach