psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+5
Eduardo
monter
feniks
Lara Croft
juz dosc
9 posters

Strona 21 z 42 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 07:44

wiesz Un.. różne teksty powstają w różnych sytuacjach, jako komentarz do różnych rzeczy. wyrwane z kontekstu, czy z jakiejś sytuacji, potrafią sprawiać różne wrażenie.
uwierz mi, że z łatwością mógłbym "pomontować" rozmaite wypowiedzi każdego użytkownika stąd, ze sobą włącznie, które postawiłyby każdego w jakimś mniej lub bardziej złym świetle...

...tyle, że ja się w takie gówno nie bawię...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:19

No oblesny... z kontekstu wprawdzie wyjety, ale tak zeby zabrzmial ze takie mam wlasnie podejscie do lasek... Ale w kontekscie nadal byl oblesny i nie ma sie co oszukiwac ze nie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:30

Żal mi gtakich troli,gimbusów.

A tekst dobry,tfu,ochydny Evil or Very Mad

ale nie martw sie For a u mnie dziś... - Page 21 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:34

Nie martwcie sie dziewuchy, zmienilem sie od tamtego czasu... Przeszedlem intesyna autoterapie, odnowe duchowa i przyswajanie wiedzy.. Ten post post byl z czasu kiedy jeszcze nie wiedzialem nic o zyciu, o milosci i o kobietach - bylem taki zagubiony, jak ta nieszczesliwa duszyczka ktora go przytoczyla a u mnie dziś... - Page 21 2824650904 Ale wene mialem juz wtedy Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:38

He he

For ty sie nie tłumacz.Moim zdaniem nawet gdybyś dalej tak myślał,to po to jest forum,każdy pisze co chce,czy to prawda czy nie.To twój pogląd i nie każdemu musi sie to podobać.

Ale przecież już jesteś grzeczny i dorosły a u mnie dziś... - Page 21 2824650904

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:40

Swoją droga musiałeś komuś bardzo serduszko pocharatać,że taki zawzięty ktos potrafi być a u mnie dziś... - Page 21 1416246481 a u mnie dziś... - Page 21 455844374 a u mnie dziś... - Page 21 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:46

Przede wszytkim madrzejszy... I bardziej wyciszony, zdystansowany, do rzeczywistosci... Kazdy sie zmienia z czasem, a ten kto tkwi w mylnych przekonaniach, ten tak na prawde sie cofa w rozwoju...

Z tym poharataniem serduszka, to sobie zdaje z tego sprawe i naprawde zaluje... Ale trudno...
Dla madrego nie ma towarzystwa glupcow...
Budda - Dharmapadra, ( czy jakos tak Wink )

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 23 2012, 08:55

Witam wszystkich u mnie hmm dalej hujnia z grzybnia.....
For jakisz Ty romantyczny jestes Very Happy nie no mnie tam nie wadzi ten tekst napisany co czujesz jak sie bzykasz tzn co czules kazdy ma prawo myslec i czuc inaczej.......no ale jakas dupe ladnie wystawiles skoro znajduje Cie tu i daje takie rzeczy hmmm za ta laske a u mnie dziś... - Page 21 3505442012 a z a tekst hmm nie mnie oceniac wiesz jakie mam podejscie do tych spraw....
ja stad zmykam poniewaz mam ostatnio problemy i jestem, zla a nie chce nikomu tu pisac rzeczy takich jakie najm,niej chcialby uslyszec czyli prawde na dany temat jakis tam ....
Milego wieczoru zycze
ana dziekuje za rozmowe hmm te 100km zlecialo mi jak z byka strzelil

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 08:58

wiola napisał:Witam wszystkich u mnie hmm dalej hujnia z grzybnia.....
For jakisz Ty romantyczny jestes Very Happy nie no mnie tam nie wadzi ten tekst napisany co czujesz jak sie bzykasz tzn co czules kazdy ma prawo myslec i czuc inaczej.......no ale jakas dupe ladnie wystawiles skoro znajduje Cie tu i daje takie rzeczy hmmm za ta laske a u mnie dziś... - Page 21 3505442012 a z a tekst hmm nie mnie oceniac wiesz jakie mam podejscie do tych spraw....
ja stad zmykam poniewaz mam ostatnio problemy i jestem, zla a nie chce nikomu tu pisac rzeczy takich jakie najm,niej chcialby uslyszec czyli prawde na dany temat jakis tam ....
Milego wieczoru zycze
ana dziekuje za rozmowe hmm te 100km zlecialo mi jak z byka strzelil

zawsze do usług...a u mnie dziś... - Page 21 3400915788 pa słonko

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 09:07

Hej Wiola a u mnie dziś... - Page 21 3400915788 Pisz co Ci lezy na sercu, po to jestesmy, nie tylko zeby dzielic radosci ale rowniez i smutki...
Bakuje nam Ciebie i mysle ze spokojnie moge to powiedziec za wszystkich...
Przytulam Cie mocno a u mnie dziś... - Page 21 3400915788
Jak Twoje urwisy?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 09:14

dobra dziobasy ja ostatecznie chyba padnę... wczesna pobudka sprawia ze wysiadam wcześniej niz bym chciała, ale muszę się pochwalić że kupiłam kiecke za grosz która jest warta jakies 200 usd ( moochio)-więc jestem ze siebie dumna Smile co prawda nie wiem jeszcze gdzie ją włoże bo w sumie nawet rozmiar nie mój , no ale ok, dochudnę do niej a u mnie dziś... - Page 21 1416246481 , nie no kurwa dochudnę a u mnie dziś... - Page 21 2690009040 , żeby nie wiem co!

A w odniesieniu do wpisów nowej forumowiczki-affraid gratuluje taktu i poziomu no cóż, jednak są jeszcze rzeczy które i mnie zaskakują a u mnie dziś... - Page 21 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 09:25

Fors,dla mnie tekst jest szczery i podyktowany jakim wewnetrznym rozdarciem czy tez zloscia na kogos,jest rozczarowaniem wzgledem kogos.To co napisales bylo odbiciem tego co czules naprawde wtedy.Natomiast Lara wydaje mi sie troche nieszczera-zastanawiam sie nad jej motywacja-wchodzi i wypisuje cos co wisi w przestrzeni-tzn nie ma opisanej okolicznosci w jakiej to kiedys napisales.Ja np rozumiem Relibeli ze ma zlosc na kogos i wyrazila to ale Lara?Jezeli mysli ze nas tu wszystkich skloci to jest w bledzie.
Lara,nie gniewaj sie na mnie ale tak wlasnie odebralam to co napisalas-jezeli masz zlosc na Forsa to zalatw to ale nie obrabiajac przyslowiowej dupy komus.Wywal to co masz i po sprawie.
pozdrawiam,kora Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 23 2012, 10:25

For dziekuje za "ogol" ale niestety musze sama to przetrawic wychodzi mi to na zle bo jestem bardziej sukowata i zimna niz bylam a moze to na dobre a nie wazne
Dziekuje ze sie martwisz i tesknisz jak wszyscy tu ...chyba ....no ale to sa zbyt prywatne i osobiste sprawy poradze sobie .......jakos......kto da rade jak nie ja ........szkoda ze to tylko puste moje slowa

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 10:41

wiola napisał:For dziekuje za "ogol" ale niestety musze sama to przetrawic wychodzi mi to na zle bo jestem bardziej sukowata i zimna niz bylam a moze to na dobre a nie wazne
Dziekuje ze sie martwisz i tesknisz jak wszyscy tu ...chyba ....no ale to sa zbyt prywatne i osobiste sprawy poradze sobie .......jakos......kto da rade jak nie ja ........szkoda ze to tylko puste moje slowa
Wiola,
Nie wiem o co chodzi ale wiem ze dasz rade-juz pokazalas tu na forum ze jestes silna,pozdrawiam a u mnie dziś... - Page 21 3400915788 a u mnie dziś... - Page 21 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 23 2012, 10:43

Lara Croft kurwa Tobie sie nudzi czy co ???? Zalatw to sobie inaczej bo wiesz wstawieniem teo tekstu to tak pojechalas ze szkoda gadac prawda For ??
Lara jeszcze w dzienniku to wydrukuj ja pierdole beznadziejna proba zemsty
For zacznij zadawac sie z kobietami pelnoletnimi bo ta chyba 16 nie ma

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 10:48

No szkoda nerwow nawet... Nawet szkoda mi troche Lary, jak sobie pomysle co ona musi czuc...
Ja w to wbijam... Polecam nowy film w mojej filmotece, troche dluzyzna ale dobry na zlanie sobie wszystkiego cieplym moczem...
Dobranoc dziewczyny a u mnie dziś... - Page 21 3400915788 a u mnie dziś... - Page 21 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 23 2012, 10:57

For wychodzi na to ze na prawde nie ladnie pania Lare potraktowales powinienes zalatwic to jak facet wiesz
Dobranoc wszystkim

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 11:03

Wiola-wracaj do nas,będzie dobrze,bo wiele razy pokazałaś jaka z Ciebie silna kobieta.Buziak dla Ciebie a u mnie dziś... - Page 21 3400915788 .

Powiem Wam,że mi szkoda tej lary-za grosz klasy niestety nie posiada.jak to się ogólnie przyjęło:"kobiety w złości nie znają litości".Jednak prawdziwa kobieta,obojętnie jakby nie była zraniona,zdradzona,oszukana,opluta,zaszczuta,poniżona,pobita(niepotrzebne skreślić)nie będzie gnoiła i mściła się tylko zaciśnie zęby i odejdzie z honorem.Tak samo prawdziwi faceci.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 11:47

nawet gnoić i mścić się można z klasą...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 19:18

No i się usmialam z samego rana, ten tekst lary w wątku Kory jest zajebisty Hmm a może ja mam niskie poczucie humoru no nic tam, w każdym razie nasmialam się jak nie często buahahaha, czekam na własne słowa , aż drze z niecierpliwosci coz ona tam wytnie hahaha, ale nie , no nie w końcu to nie moja fanka , Hmmm ------ ojej a mi tak brak odrobiny niezdrowego zainteresowania. :haha3:

Miłego dzionka dla wszystkich kochani przyjaciele z sekty psycho-wsparcie :haha4:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 19:21

:haha3: :haha3: :haha3: nie no nie mogę przestać ryczec ze śmiechu

Lara ty byś się tu odnalazła jak mało kto , weź przemysl buahahaha, to się jeszcze da naprawić, na co te fochy buahahaha powiesz oj tam , oj tam a guru przyjmie cię z wyrozumiałością :haha3:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 20:52

Czesc wszystkim a u mnie dziś... - Page 21 3400915788
Dzisiaj piatek Smile Czas sie zabawic, poszalec troche, wiec sie od razu zadeklaruje, bo wiem ze moze byc slisko:
Dzisiaj nie jaram, ale za to jutro zajebie sie w pizdu a u mnie dziś... - Page 21 2690009040
Elo Lara a u mnie dziś... - Page 21 1844036096Widze ze chcesz pokazac wszystkim jak to Fors sie czeasem "brzydko wyraza" a u mnie dziś... - Page 21 1416246481 a u mnie dziś... - Page 21 455844374 No coz... Trafilas jak chujem w pasztet - tu wszyscy mnie juz znaja rowniez od tej soczystej strony a u mnie dziś... - Page 21 1717327443 a u mnie dziś... - Page 21 1416246481 Jak chesz to tez mozesz pojechac mnie w mocnieszych slowach - tutaj mozna, tu nikt nikogo nie bedzie ograniczal a u mnie dziś... - Page 21 4171777634
Mnie to nawet bawi - tyle kolorytu i sporo smiechu nam tu Lara wnosi a u mnie dziś... - Page 21 1381016137
Witka Can a u mnie dziś... - Page 21 4233152075 Myslisz ze nadszedl juz czas na delkatna sugestie? Wink
Wiola przytulam a u mnie dziś... - Page 21 1844036096Chcialbym Cie jakos pocieszyc, ale mysle ze tanie frazesy tylko Cie jeszcze podkurwia..
Wiec przytulam Cie mocno i tyle a u mnie dziś... - Page 21 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 23 2012, 21:06

For dzieki i widze ze na prawde wiecie jaka jestem bo faktycznie bys mnie podkurwil bo to bez sensu komus w beznadziejnej sytuacji mowic bedzie dobrze tylko kurwa jak moze byc dobrze w czarnej dupie ??
Tak ja juz sie ogarnelam i moge w doslownym znaczeniu tych slow " stawic czola dzisiejszemu dniu i ludziom hmm pewnym ludziom"
Swoja droga na jutro mam znowu zajebisty wybor jak zawsze albo byc w domu z moim "slubnym" albo "stawiac czola ludziom pewnym" kurwa ktore zlo jest lepsze nie wiem ??
Ok zaciskam zeby i posladki i niestety na mnie czas juzzzzzzzzz!!!!!
For a Ty wulgarny jestes ?? Nie zauwazylam u mnie tez nikt pewnie nie zauwazyl ......
Trzymajcie sie jak tylko mozecie i czego mozecie pa

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Czw Lut 23 2012, 21:14

Wiola, jak tak dalej bedziesz miechem rzucac to moze i Ciebie zaczna ludzie cytowac po roznych forach a u mnie dziś... - Page 21 1416246481
Wyglada na to ze jestem naprawde slawny a u mnie dziś... - Page 21 203413024
A ze slawa jak to jest to wiadomo: nie wazne co pisza - wazne ze pisza! a u mnie dziś... - Page 21 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Czw Lut 23 2012, 21:17

Zdaniem mojej 'rodziny" jestem gwiazda a to slowo juz opracowywalismy wiec gwiadorzymy oboje

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 21 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 42 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach