psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+2
monter
sama
6 posters

Strona 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 20:37

Witam
A u mnie dzis...jakoś tak nie bardzo.Wrocilam z pracy i choc jest dopiero 8 rano pije drinka...W koncu weekand Sad
Pozwolilam sobie na chwile relaksu z samego rana,a co mi tam.Kolejny dzien,kolejny ciezki dzien.Nie piekny,nie ciekawy.Ponury,zimny i nieznany.Boje sie tego co nowe,bardzo sie boje.Boje sie jutra i samej siebie...
Planowalam zakupy,wizyte u kosmetyczki i fryzjera.Ploty z siostra,balety w dyskotece i te klimaty. Ale tak sobie mysle...po co.Po co mam sie malować,stroic,farbowac i wysilac. Jak nie mam dla kogo Sad Sad Sad
Jedyny czlowiek ktorego naprawde kochalam(i chyba nadal kocham!) ma mnie gdzies i jest ostatnim sku.....nem,ktory na mnie nie zasluguje!
Ze też nie potrafie sie odciac...zapomniec,wyrzucic z pamieci. Kazdy adorator jest porownywany,oceniany i kazdy wypada przy nim blado.Dlaczego???Nie wiem.
Dlaczego ja zawsze tak trafiam???Jak sliwka w kompot.Kolejny facet okazuje sie byc gorszym od poprzedniego.Ile jeszcze zniose?
a moze nie musze?Pewnie ze nie musze! Nikt nie bedzie mi wchodzil na glowe. Wole byc sama! Sama?Przeciez wcale tego nie chce!!!
Czego chce?Nie wiem...




Wasze zdrowie!!!! lol!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 21:57

Zdrowko Very Happy
Sacze wlasnie od rana 12 letnia szkocka, a mam dzisiaj w planach samochod do mechanika odstawic :/
Ty Anna jestes przeciez sama, wiec dylemat czy chcesz czy nie mozesz sobie zostawic na potem... Jak juz sie fajny ziomek pojawi w Twoim zyciu... Na razie skup sie na tym ze jestes singielka, poczuj tu Smile Wtedy latwiej docenisz tego ktory byc moze juz puka do Twoich drzwi, tylko jest niesmialy i robi to za cicho Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:06

Forsaken napisał:Zdrowko Very Happy
Sacze wlasnie od rana 12 letnia szkocka, a mam dzisiaj w planach samochod do mechanika odstawic :/
Ty Anna jestes przeciez sama, wiec dylemat czy chcesz czy nie mozesz sobie zostawic na potem... Jak juz sie fajny ziomek pojawi w Twoim zyciu... Na razie skup sie na tym ze jestes singielka, poczuj tu Smile Wtedy latwiej docenisz tego ktory byc moze juz puka do Twoich drzwi, tylko jest niesmialy i robi to za cicho Wink

To se już odstawiles.... ehhh Smile wariacie

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:21

Very Happy
nie ma to jak pozytywny lol! z samego rana
jedziemy na jednym wózku
Urządźmy w dniu dzisiejszym degustację szlachetnych trunkow Twisted Evil w ramach manifestu naszego singlowskiego stanu Very Happy
dodam,że z każdym kolejnym łykiem,nabieram coraz wiekszej ochoty na sobotnie szaleństwo...
Oj Anna....Popraw sie...A cicho tam! Exclamation

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:26

Właśnie widać moje wachania nastrojów.I nie zwale tego na karb upojenia alkoholowego.
Nawet nie wiecie jak sie staram,żeby nie palnąć jakiegoś byka,bo jutro będziecie się ze mnie śmiać..wy niedobrzy :P
a takiej siary NIE ZNIESE Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:28

no ja jeszcze po joinciku jestem Smile ale to u mnie normalny stan afro
rzucam od jutra hehehye Very Happy

Imprezke polecam Smile najlepiej pobawcie sie z koleznakami w kuszenie kolkow po to by ich zaraz wysmiac i splawic Wink poprawi Ci to humorek Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:33

Anus a zwalaj na upojeni nie???? Hahaha a czemu nie , smiej się , pisz, płacz, czasem alkohol się przydaje, i niech nastrój się wacha do woli Smile dziś możesz , dziś odpust !!!
Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 22:52

U mnie .... papierosy , kawa, fantasy- since- pulp kurwa fiction heheh no ok ok, ja słodka kawa jak co rano i pół tabliczki gorzkiej czekolady już za mną .... zajebista sniadanie , ale ja dziś pozytywnie- będzie dobry dzień , mam plany a jakze ... i znow caluję na dzień dobry ... tzn dziś pierwszy raz , miłego... kochani miłego....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 23:04

Budze sie rano,a raczej wracam rano,lewa noga,po to by za chwile zmienic kierunek o 180 stopni i powiedziec wam ze jestescie zajebisci(admin nie upominaj!) bounce .Moj sasiad ma w nosie wszystkie bany.Mieszka obok od miesiaca ale dla niego nie ma czegos takiego jak domowy mir.Gdzies ma nas,stalych lokatorow.Wraca w pt i baluje do ndz.i nikogo nie pyta o zdanie.Swoja droga ten pan tez doprowadza mnie do rozstroju nerwowego...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  sama Pią Sty 06 2012, 23:51

Uuu drineczki z rana toż to alkoholizm Very Happy
A ja zaraz znowu pójdę pobiegać z psem, pouczę się i takie tam Wink

sama

Liczba postów : 38
Join date : 05/01/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 06 2012, 23:58

A co? my tu kurna z problemami przeciez Wink
ale i tak zajebisci Very Happy tutaj wolno tak gadac - jestesmy wsrod naszych Cool

To nasz miejscowa! Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 00:13

Dzień dobry Smile

Cholera jasna a ja nawet się napić nie mogę grr.Ale za to piękne słońce za oknem,więc w końcu zmienię piżamkę na strój wyjściowy i porwę psiaka na dłuuuugi spacer,bo szkoda gnic w domu Smile.Szkoda,że nie można "wykasować dysku" czyli mojego umysłu z mysli o K.W każdej minucie mojego życia pojawia się coanajmniej 10 myśli o nim.Masakra jakaś.Co robi?Czy tęskni?czy chociaż trochę mu przykro?
Ech..ile to jeszcze potrwa.Ile razy człowiek może cierpieć i zostawać sam?Sad
"Nie można zawrócić miłości..można mieć tylko swoje żale..
do ludzi,którzy myśleli,że jej chcą..a nie chcieli wcale...".
Weekend,każdy spędza czas ze swoją druga połową ...czuję,że weekend-pierwszy po rozstaniu bedzie bardzo cięzki Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 00:41

Uszy do gory... Masz przeciez mnie Wink
Dla mnie spedzic weekend z Toba to bedzie swietna wymowka zeby nie pojsc do slepu i nie podrywac wlascicielki Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 01:12

Jak miło Smile :*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 01:26

to jeszcze nic... Poczekaj na watek o cyber-seksie Wink
wtedy to nam dopiero zrobi sie milo Laughing
Unmei :buziak:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 01:32

hahaha Ty wiesz jak poprawić kobiecie humor Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 01:37

no coz - jestem w tym ekspertem Wink

ED: ide na spacer...
cos zjem cos przypale... szkoda dnia... do potem moi mili hejka

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  SamaMama Sob Sty 07 2012, 03:26

to ja doloze swoje 3 slowa..
wlasnie wybieram sie do znajomych. Starszy syn ma wolna chate, młodsze sa u dziadków.
15sto latek nazapraszal kumpli i maja grac.. grac.. grac.. bez zrzedzenia rodzicow nad glowa:)

a ja bede sie alkoholizowala a co bedzie pozniej.. pewnie wroce wieczorem do domu i zajrze na forum.. no chyba ze nie bede juz w stanie
Jesli zobaczycie wieczorem dziwny watek to znaczy ze wrocilam w stanie upojenia:) mi powinno sie zabierac komputer jak jestem pod wplywem dziwne mysli wowczas wylewam. Raz nawet napisalam maila do tvn .. i odpowiedzieli bardzo zainteresowani.. Smile to bylo calkiem niedawno.. ja juz nie odpowiedzialam... ehhh
no dobra pokrecona jestem trochę

jak wroca dzieci z ferii juz bede grzeczniutka
lecę pa:)

SamaMama

Liczba postów : 19
Join date : 07/01/2012
Skąd : mazowieckie

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 04:56

Udanej zabawy Kochana Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 05:21

Samanta Wink to sie nazywa lan party Wink
dominuja na takim okrzyki bitewne a potrwa zapewne do rana - nie spiesz sie do domu Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 10:26

Jest już wieczór i jak zwykle ogarnia mnie dołek.Co on robi?Czy tęskni i mu źle,bo mnie bardzo.Każdy dzień bez niego dłuży się cholernie i marzę,by jak najszybciej się skończył.Najchetniej zapadłabym z jakiś sen zimowy i obudziła się z wyleczonym sercem,duszą i zresetowanym z niego umysłem.Nie mogę spać,jeść ani na niczym się skoncentrować.Mój każdy dzień od kiedy nie ma K.polega na przetrwaniu go i pójściu spać.Co z tego jeśli nie mogę zasnąć a napić się nie mogę.Może to i lepiej bo chyba wpadłabym w alkoholizm...Ech,tak bardzo chciałabym o nim zapomnieć albo cofnąć czas,zmienić K.,żeby mnie kochał jak na początku Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Sob Sty 07 2012, 10:42

Unmei :przytul:
a ja moge pic... i juz mnie boli glowa... film sobie chyba zapuszcze bo padam juz...

dzisiejszy wybor padl na http://www.playtube.pl/29723-zasady-walki-the-art-of-war-2000-lektor.html

bron boze nie polecam - jeszcze go nie widzialem...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 00:04

Dzień dobry..

Dziś jest źle ze mną oj źle..Głowa mi pęka od nadmiaru wspomnień,bólu,żalu i tęsknoty..A jeszcze zostawił mi opis na gg.O ja głupia.Otworzyłam ta piosenkę i juz wiem,że miało zaboleć.Wie,że ta piosenka dużo dla mnie znaczy w negatywnym sensie i wysłał mi ja by zabolało Sad.Może powinnam wyrzucić go juz z gg,z komórki itp.ale jeszcze chyba nie potrafię...Do dupy to wszystko Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 00:10

Unmei wyrzuc z kontaktów, podejdz do tego tak... jeśli będzie konieczne nr i tak znasz na pamięć w gg masz historie, ale wyrzuc wszystko co jest na ten moment w zasięgu wzroku, nie katuj się nim kochana... przytulam

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 00:31

Unmei napisał:Dzień dobry..

Dziś jest źle ze mną oj źle..Głowa mi pęka od nadmiaru wspomnień,bólu,żalu i tęsknoty..A jeszcze zostawił mi opis na gg.O ja głupia.Otworzyłam ta piosenkę i juz wiem,że miało zaboleć.Wie,że ta piosenka dużo dla mnie znaczy w negatywnym sensie i wysłał mi ja by zabolało Sad.Może powinnam wyrzucić go juz z gg,z komórki itp.ale jeszcze chyba nie potrafię...Do dupy to wszystko Sad
Potrafisz i powinnas!
jesli nie chcesz wracac do niego mylami to wyrzuc go z tych wszystkich miejsc, w ktorych sie jeszcze czai Wink
usun z gg, z fejsa.
wurzuc wszytkie eski i mejle
jesli ci ich szkoda, to zrob osobny folder w skrzynce, zatytulu "Zapomniany" i wrzuc to tam..
Nie musisz tez pozbywac sie jego numeru jesli nie chcesz, tylko tez zmien nazwe kontaktu Cool

Zacznij od jednej malej rzeczy, potem wez nastepna... malymi kroczkami :buziak:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 2 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach