psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+5
Eduardo
monter
feniks
Lara Croft
juz dosc
9 posters

Strona 41 z 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty REAKTYWACJA FORUM

Pisanie  Forsaken Nie Wrz 23 2012, 23:13

elo Cool

odzyskalem forum. Nie bede pisal ile mnie to kosztowalo wysilku bo i tak nikt by nie uwierzyl. W kazdym razie forum jest znowu nasze a nie lary i oddala je dobrowolnie.
Szkoda mi bylo tego miejsca. tym bardziej ze o dziwo jestesmy bardzo wysoko notoowani w google.
Chcialbym zeby forum sluzylo wsparciu ludzi w potrzebie i postarajmy sie zeby od tej pory tak bylo.
Daruje sobie ideologiczne wykretasy, typu "nikogo nie banujemy, nic nie moderujemy". Jak dla mnie byl to ciekawy eksperyment, eksperyment wykonany lecz niestety nie udany.
Proponuje by tu troche posprzatac, zeby ludzi nie razil ten syf i bajzel po ktorym rozpadla sie nasza poradnia. mysle o tym zeby zrobic archiwum i przeniesc tam stare dzieje. Historie ludzi ktorzy sie wyrejestrowali i przebieg nasze owczesnej klotni;

witam wszystkich serdecznie i goraco. Po raz drugi a u mnie dziś... - Page 41 3400915788 a u mnie dziś... - Page 41 3400915788 a u mnie dziś... - Page 41 3400915788

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Nie Wrz 23 2012, 23:45

witaj Fors,
stary poczciwy Fors :Dposprzataj posprzataj bo ja tu sie zagnieżdze na dobre,tesknilam za tym forum
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Nie Wrz 23 2012, 23:49

tez sie stesknilem. I fajnie sie tu pisze ze wszystkimi tymi emotkami. Kolorami nie walacymi po oczach itp.

Powiedz Kora. Co myslisz o tych naszych starych historiach. Czy wolalabys zeby tu pozostaly, czy raczej zeby je usunac?

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Nie Wrz 23 2012, 23:52

hmmm itak nie maja emblematow kto je pisal,sa podpisane jako gosc,to nie wiem......no bo jakbys chcial usunąc to chyba bys musial wszystko bo wszystko to stare dzieje
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Nie Wrz 23 2012, 23:53

tam na kafeteri jest fajnie tez ale ten szary kolor mnie przeraza,fajnie by bylo jakby kafererie przeniesc tutaj
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Pon Wrz 24 2012, 00:10

Tez mysle ze takie niepodpisane posty to nawet nie wiadomo kto komu odpisywal. jednak z drugiej strony, niektore porady byly calkiem dobre, a wiem skad inad ze co poniektorzy lubia worcic sobie do dawnej historii i przypomniec sobie byle rozterki. Dlatego myslalem zeby moze je przesunac do innego dzialu (archiwalnego) zeby nie zasmiecaly i nie zwodzily ludzi ktorzy chcialby sobie cos sensownego poczytac. Oczywiscie, oprocz tych ktorych autorzy widnieja podpisani nadal obok posta.

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Pon Wrz 24 2012, 00:13

Forsaken napisał:Tez mysle ze takie niepodpisane posty to nawet nie wiadomo kto komu odpisywal. jednak z drugiej strony, niektore porady byly calkiem dobre, a wiem skad inad ze co poniektorzy lubia worcic sobie do dawnej historii i przypomniec sobie byle rozterki. Dlatego myslalem zeby moze je przesunac do innego dzialu (archiwalnego) zeby nie zasmiecaly i nie zwodzily ludzi ktorzy chcialby sobie cos sensownego poczytac. Oczywiscie, oprocz tych ktorych autorzy widnieja podpisani nadal obok posta.
Poczciwy Forsakenie,
Tak zrób jak piszesz Twisted Evil Very Happy
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Pon Wrz 24 2012, 00:18

a tak nawiasem mowiac to ciekawa jestem co zrobiles ze Lara oddala ci to forum Shocked :Dhmm....hi
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Pon Wrz 24 2012, 00:27

kora napisał:a tak nawiasem mowiac to ciekawa jestem co zrobiles ze Lara oddala ci to forum Shocked :Dhmm....hi
to niech pozostanie nasza slodka tajemnica Wink

Wiem ze byly ci lotto, a pewnie od tego czasu to i kilku kolejnych bylych ci lotto :P

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Bellinda Wto Wrz 25 2012, 02:47

Halo Halo!!!!!!!!!

Ja też wracam Twisted Evil

w pore tu zajrzalam

Zayebiscie,ze jestescie.a u mnie dziś... - Page 41 203413024







Jestem za utworzeniem archiwum.Naprawde sie przydaje

witam was ponownie a u mnie dziś... - Page 41 3400915788
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Wto Wrz 25 2012, 04:23

oooo witej witej w progach naszego szpitala psychicznego Very Happy
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Wto Wrz 25 2012, 08:58

hej dziewczyny Smile Ciesze sie ze juz jestesmy niemal w komplecie n:p
ja mam dzisiaj lekka banie i troche nie ogarniam ale wysle Wam chociaz gorace buziaki
a u mnie dziś... - Page 41 3400915788 a u mnie dziś... - Page 41 3400915788 a u mnie dziś... - Page 41 1381016137

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Lara Croft Wto Wrz 25 2012, 19:45

Forsaken napisał:hej dziewczyny Smile Ciesze sie ze juz jestesmy niemal w komplecie
niemal, niemal I love you
Lara Croft
Lara Croft
troll

Liczba postów : 57
Join date : 23/02/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Wto Wrz 25 2012, 20:41

Lara zamierzasz tu dalej bruzdzic? Evil or Very Mad
Bo jesli tak to pamietaj, ze moga posypac sie bany - uczymy sie na bledach Suspect

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Bellinda Sro Wrz 26 2012, 08:32

Kto jest teraz tutaj adminem?
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Sro Wrz 26 2012, 10:00

Adminem jestem tylko ja.
admin jak admin, moze i hujowaty, ale przynajmniej swoj.
jesli mi ktos powie usun lare, to bez najmniejszego wahahnia zbanuje ja lacznie z IP zeby juz tu nie bruzdzlia.
zadnych wzgedow dla posobnikow ktoprzy ani nie szukaja tu wsparcia ani nikomu wsparcia nia dali.
Moge ja usunac razzem z jej marnymi wypocinami.
Tyle ze nie che chcem decydowac za wszystkich, - to do was nalezy glos a u mnie dziś... - Page 41 3772009641

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Lara Croft Sro Wrz 26 2012, 10:19

Crying or Very sad
Lara Croft
Lara Croft
troll

Liczba postów : 57
Join date : 23/02/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Sro Wrz 26 2012, 10:59

Forsaken,mam pytanie i mysle ze mozesz mi na nie odpisac...
Zdecydowalam sie na wyjazd do Niemiec za tydzien.Chce tam miec neta,jak to zrobic?
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Sro Wrz 26 2012, 20:52

Jezeli bedziesz tam miala telefon stacjonarny, to normalnie mozesz sobie wziac neta w jakiejs firmie, jednak kontrakt jest zazwyczaj na dluzszy czas, co jak sadze raczej nie jest dla ciebie opcja. Mozesz jednak zamowic sobie internet przez siec komorkowa. Dostajesz wtedy takiego pendriva, ktory zapewsnia ci dostep do internetu. Sa takie na kontrakt (po niemiecku vertrag) ale sa tez na zasadzie prepaid jak komorki - doladowujesz sobie za dyche i mozesz uzywac do jakiejs ilosci megabajtow, dopoki nie wytracisz impulsow.
Dlaczego w ogole chesz wyjechac? Na dlugo jedziesz?

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Sro Wrz 26 2012, 21:05

Hejka Fors Smile
....aaaa jade bo chce szybciej dlug splacic-mam go jeszcze 11tys zl,mam dosyc juz sciagania tego dlugu z moich wyplat-jestem juz tym wykonczona a moj siedzi na dupie i nic z tym nie robi-nie przeszkadza mu to wcale.Na dodatek moj ma jeszcze dodatkowy swoj dlug wiec jest ciezko-no co zrobic-pol roku pracy i jestem wolna od dlugu.Ja swojego dlugu mam tylko jeszcze 3 tys ale jego jeszcze place-on taki wygodny......yh jak pojade to juz bede miala koniec z malzenstwem bo tego to juz mu nie daruje ze ja sie tylko staram o to zeby dlugu nie bylo.
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Czw Wrz 27 2012, 03:12

Strasznie to przykre co piszesz. W Polce dzieje sie coraz gorzej. Coraz wiecej ludzi wyjezdza z kraju, juz nawet nie po to zeby sie wzbogacic, ale po prostu zeby nie glodowac. Przytulam cie kora a u mnie dziś... - Page 41 1844036096

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Bellinda Czw Wrz 27 2012, 06:22

Hejo.

Kora tak,jak pisal Fors,mozesz mieć internet "na karte".Ja na takim leciałam prawie rok.Nie wiem jak w DE,ale mi to dosyc drogo wychodzilo,zalerzy kto ile korzysta.Może w miejscu gdzie zamieszkasz bedzie dostep przez fifi-rifi Wink

Napewno nie bedziesz miala problemu.

Przyda ci sie taki wyjazd,nie tyle ze wzgledów finansowych,ale dla samej siebie.Odpoczac,zobaczyc kawalek swiata,poznac nowych ludzi.Corke masz juz prawie dorosla,wiec napewno sobie poradzi.A noz ci sie uda,spodoba sie,zadomowisz sie i sciagniesz ja do siebie.A tego pasożyta zostawisz bez sentymentu:) .A moze wrecz przeciwnie-zatesknicie za soba i wszystko sie ulorzy a u mnie dziś... - Page 41 3400915788

Bede trzymac za ciebie kciuki.I nie pekaj bo niemcy to nie koniec swiata.Zerknij na stronke mypolacy.de czy jakos tak.Fajna strona,jest forum,w razie w ktos napewno ci pomoze Smile



Konczy mi sie urlop Sad .

Poki co u mnie lepiej.

Moze bede kontynowac swoj temat...kto wie
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Bellinda Czw Wrz 27 2012, 07:43

Nie bede kontynowac swojego wątku.

Nikt nie ma ochoty czytac w kolko tego samego...rozstania,powroty itd.

A o kolejnym powrocie zamierzalam napisac.Nie bede was zanudzac.W czwartek i piatek myslalam ze lerze na dnie,a dzis znow czuje ze wszystko ok.

Jestem nienormalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a u mnie dziś... - Page 41 203413024

Gdzie by tu sie wyzalic...
Bellinda
Bellinda

Liczba postów : 13
Join date : 25/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Forsaken Pią Wrz 28 2012, 07:02

Nie przejmuj sie Belinda, kazdy ma swoja banie, a ze jestes nienormalna to my juz wiemy od dawna Wink

Forsaken

Liczba postów : 14
Join date : 23/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  kora Pią Wrz 28 2012, 07:51

Bell Very Happy
Rybko,musisz koniecznie pojechac ze mną hahahahahaha przy mnie szybciej wyzdrowiejesz z twojego Very Happy
kora
kora

Liczba postów : 26
Join date : 09/09/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 41 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 41 z 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach