psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+2
monter
sama
6 posters

Strona 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 07:56

one-reset-ana napisał:a u mnie dziś... - Page 19 15_4_132grrrrrrrrrr

tu buziaki a ty z piłą? raaany Very Happy
teksańska masakra piłą mechaniczną? a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 07:58

zaczynam się bać... a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:06

ale, że ja? , że mnie?, że Ty?, że TY mnie? że serio ? a u mnie dziś... - Page 19 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:11

no ta piła zasiała we mnie ziarenko lęków... a u mnie dziś... - Page 19 312057179 a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:13

No ja to sie tak mocno zestrachalem ze moje naczulsze miejsce skurczylo sie i schowalo, jakbym wlasnie dal nura do zimnej wody a u mnie dziś... - Page 19 455844374 a u mnie dziś... - Page 19 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:16

Oj Panowie , Panowie .... a u mnie dziś... - Page 19 3980368247 po razie każdy i się w główkach porozjaśnia

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:16

nie no, u mnie ziarenko jeszcze aż tak nie wykiełkowało.
widać mam krótszy proces wegetacji... a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:17

cannabinol napisał:nie no, u mnie ziarenko jeszcze aż tak nie wykiełkowało.
widać mam krótszy proces wegetacji... a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

tfu. znaczy się dłuższy.. a u mnie dziś... - Page 19 1717327443

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:25

Dobrze ze sie poprawiles, bo bys jeszcze dostal ksywke "krotki" a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:27

pewnie dlatego się poprawił Suspect

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:38

Ana-Twój avatar na mnie działa Smile

Jeśli chodzi o uczucia to postanowaiłam nadal kompletnie olewać pana K.Po tym co wczoraj powiedział naszemu wspólnemu koledze stwierdziłam,że przenigdy w życiu nie spotkałam tak zimnego człowieka jak K.

jeśli chodzi o zdrówko to dziś mam dużo energii i czuje się lepiej.Od jutra dalszy ciąg leczenia ale muszę dać radę i latem rozkwitnę jak piękny kwiat-obiecuję Smile.Tak się zastanawiam tylko czy wysłac jakąś kartkę urodzinową do K.lub wysłac smsa bo szykowałam prezent ale w tej sytuacji na niego nie zasługuje i nie mam zamiaru mu go dawać,bo był taki od serca,które mi złamał..

A Tobie jak minęła niedziela?

Panowie-uśmiałam się przez Was do łez Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 08:51

Nie zasluzyl na pamiec... Zadnej kartki gnojkowi nie wysylaj... Zero prezentu... A eska z zyczeniami.. hmm.. No jak chcesz, jak czujesz. To nie jest przesadny sygnal, a jedynie przyznanie ze pamietasz. To mily gest, ale nie za mily, jak kartka czy prezent, ktory sama stwierdzilas ze jest od serca - na takie rzeczy mamy calkowite - NO NO a u mnie dziś... - Page 19 1813546112
Nad eskiem sie sama zastanow - jak zasluzyl, jak czujesz ze bedzie Ci niefajnie jesli mu nic nie wyslesz to wyslij... Oczywiscie ten esemes zorpali w nim na nowo burze uczuc i poryje mu glowe na caly dzien... Prawdopodobnie tez oddzwoni... No to tyle chcialem powiedziec zagubionej duszyczce a u mnie dziś... - Page 19 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Nie Sty 22 2012, 08:52

jestem obecna i sie witam ze wszystkimi :buziak: :przytul:
Ana ciesze sie ze jest ok do piły polecam pinsetke :haha4: szybko sie uczysz :dobrze: :buziak: i dziekuje Ci wiesz za co kochana....... :buziak:
For staram sie robic tak jak pisales a jesli chodzi o rosol hmm mam blizne na lewej piersi tzn skora jest gladka tylko plama ciemna zostala jak czasem pojde na solar to w miare nie widac bo uwielbiam dekoldy ..........jestem stanowcza nie daje sie ale jak braknie mi wyzwisk zglosze sie na pewno! Dziekuje za wsparcie :buziak: :przytul:
Kora ja jestem asertywna mieszkalam sama 4 mies i asertywnie odrzucalam kazdy jego gest,slowo itd no ale sytuacja sie obrocila i moje zycie przewrocilo sie do gory nogami wiec......cos tam skladamy zobaczymy czy cos poskladamy dziekuje i Tobie :buziak: :przytul:
Un milo czytac ze u Ciebie jest lepiej tak terzymaj :buziak:
Can hmm Chce Cie tez pocalowac i nie wiem za co j1 wiec za to ze jestes :buziak: :przytul:
U tesciow nawet oki byla rozmowa bo czemu mam cos taic ???? No ale to ona mnie ciagla za jezor ja sie nie skarze nikomu........po za tym ten dzis siadl na doopie .....a ja hmm jestem twarda jak opony od jelcza wiec nie szybko mnie idzie zedrzec :nie8: mam plan i sie go bede trzymac
To dla Was wszystkich :buziak: :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 09:04

Jak siadl na dupie, to daj mu cukierka, a nie po glowie jeszcze go tlucz... Bo Ci sie zbiesi Smile
Najlepeij traktuj go jak psa:
za dobre zachowanie nagroda, od razu, zeby widzial ze zauwazylas. Tylko nie za duza - nagroda z zalozenia musi byc mniejsza niz na to zasluzyl, ale musi byc. Wtedy wie ze robi dobrze i wszystko dzieki temu idzie w lepszym kierunku. A ma byc taka nie-do-koca-zaspokajajaca, zeby odkryl w sobie przyjemnosc z dobrego postepowania i zeby praktykowal je w przyszlosci, po to by sie lepiej poczuc, a nie po to by dostac nagrode.. Taka sztuczka z pschologii, polega na wlaczeniu motywacji wewnetrznej zamiast zewnetrznej.
za zle zachowanie musi byc kara. Kara powinna byc jak u psa, natychmiastowa i nieodwolalna. Nie moze byc tak ze jak masz dobry humor to nie reagujesz na to co Ci nie lezy, a jak masz zly to o drobnoste zrobisz wojne... Musisz byc zawsze konsekwentna w karaniu, bo inaczej wyczuje kiedy moze sobie po Tobie pojezdzic a kiedy musi uwazac i bedzie to samo, tylko zawsze jak bedziesz miala dobry humor... No i kara, tez nie powinna byc zbyt dotkliwa. Bo to wlacza motywacje zewnetrzna. Nie robi czegos ze strachu przed kara, a ma tego nie robic dlatego ze to po prostu nieladnie i powinien sam sie zle czuc z tym. Jesli za cos zasadzisz mu zbyt duza kare, to zniknie u niego calkiem poczucie winy - bo bedzie czul ze odpokutowal grzechy.. A ma wrocic z poczuciem winy Smile
Buziaki dla Ciebie Wiola a u mnie dziś... - Page 19 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Nie Sty 22 2012, 09:09

For masz racje i tak bede robiala tylko co z ta nagroda hmm zaraz cos wymysle :dobrze:
:buziak: dla Ciebie For

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Nie Sty 22 2012, 09:14

Jak dobrze ze sie tutaj znalazlam i ze jestescie ............ :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 09:18

Nagroda moze byc uszczypniecie w tylek, buziak bez powodu, czy powiedzenie - milo mnie zaskoczyles, zrobiles na mnie wrazenie..
Musi byc osobista i musi byc wiadome ze to nagroda dla niego - nagroda nie bedzie na przyklad nie dosypanie mu dodatkowej porcji pieprzu do potrawy, czy nawet upieczenie ciasta (bo zezra wszyscy, no chyba ze takie ktorego nikt nie lubi, tylko on). Very Happy
Nagroda w koncu moze byc seks.. Tylko trzeba uwazac, bo nie dobrze jest zbyt dlugo odmawiac tego facetowi... Pozatym seks raczej nie jest natychmiastowy, wiec lepsze juz takie podbudowanie troche jego meskosci, za pomoca czulego slowka czy zbereznego gestu Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Nie Sty 22 2012, 09:26

Nigdy sexu nie wtracalam w sprawy powazne gdyz go uwielbiam i ukarala bym sama siebie gdybym odmawiala nauczylam sie brac i czerpac z sexu to co najlepsze dla obydwojgu wiec jak jest facet kolo mnie to ma przechlapane Twisted Evil ale chetnie go uszczypne :haha3: nie powiem gdzie afro jeszcze raz dziekuje For :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 09:31

Wiola a u mnie dziś... - Page 19 1381016137 I tak trzymaj a u mnie dziś... - Page 19 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Nie Sty 22 2012, 09:36

Taaa trzymam Twisted Evil oki ide spac bo wczorajsza noc byla dlugaaaaaa i meczacaaaaaaa fizdu (czyli w pizdu) moje dzieci jak mialy 3l przyszedl ksiadz do domu na kolede i pyta sie mnie a gdzie maz a moj Arek a tata poszedl fizdu polewa myslalam ze sie spale ze wstydu.......
Dobranoc slodziaki :buziak: :przytul: milych snow ..............

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 10:27

dobranoc Wiola a u mnie dziś... - Page 19 3400915788
zycze dlugiej i meczacej nocy Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 10:44

A u mnie się zjebało...

Ale za radą jednego pana idę w pizdu do koleżanek sie wypłakać...

Dobranoc..

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 10:46

Unn, ale co sie posypało? a u mnie dziś... - Page 19 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 10:48

z głową w wyjątkowo wielu na niebie chmurach, pełną jeszcze pozytywnych odlotów, muszę do cholernego kieratu wędrować...
echhh. kontrastowość dwóch następujących tak bardzo zaraz po sobie chwil..
cóż. życie.

Wiola.. a u mnie dziś... - Page 19 3400915788 za to że jestem to jeszcze kiedyś mnie przeklniecie... tongue
Fors - no znaczenia nieraz się poprzestawiają.. ale czasami ksywy dobierane są na zasadzie przeciwieństw, tym się więc pocieszam...

idę. śnię w głowie mój realniejszy z każdą sekundą sen...
trzymajcie kciuki żebym nie zasnął w paczkach a u mnie dziś... - Page 19 1717327443


i - nie mogę się doczekać poranka... Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 22 2012, 10:52

czyli wstajemy razem? a u mnie dziś... - Page 19 455844374 a u mnie dziś... - Page 19 1717327443 a u mnie dziś... - Page 19 1416246481

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 19 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach