psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

teraz ja:)

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

teraz ja:) - Page 2 Empty Re: teraz ja:)

Pisanie  SamaMama Wto Sty 31 2012, 08:59

Samanta ??Smile he he

Forsa i Ken:)

Ana....

oddał pieniadze a dzis dostałam alimenty na dzieci sporo wieksze niz mialam dostac - fakt musialam kupic olej do ogrzania domu wiec nic juz nie zostalo. ale liczy sie podejscie i to ze nie ma klopotow w tej materii.

Czy on kogos ma nie wiem ale wiem ze ja zaczynam sie czuc jak kobieta... nie czulam sie tak od BARDZO dawna...odezwal sie do mnie znajomy z ktorym nie mialam kontaktu ponad 10 lat a kiedys kiedys zanim zwiazalam sie z mezem mielismy goracy romans.. nie trwalo to dlugo bo spotkalam meza i urwalam kontakt .. teraz sie odnowil i spotkalismy sie i okazalo sie ze iskrzy jak ponad 10 lat temu a moze nawet bardziej .. wiecie jak ja sie czulam SZOK.. musialam sie za wlosy wyciagac stamtad:)

... jak sie czuje ?.. pierwszy raz od kilku lat sie czuje jak pozadana.. piekna kobieta.. szukam seksownej ( bardzo ) bielizny i mam od cholery fantazji seksualnych spac po nocach nie moge Smile

....mysle caly czas .. sa smsy .. telefony... namietne i gorace i bardzoooooo kuszace.. i jest termin spotkania...

na ktore sie wybieram ...

a czy moj maz kogos ma... nie wiem i nie interesuje mnie to na dzien dzisiejszy:)



to tyle u mnie w skrocie

Smile

SamaMama

Liczba postów : 19
Join date : 07/01/2012
Skąd : mazowieckie

Powrót do góry Go down

teraz ja:) - Page 2 Empty Re: teraz ja:)

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 09:59

no no Sama mama Laughing Very Happy,
Przypomnialo mi sie coś-otóż jak ja kiedys spakowalam mojego męża i poszedl mieszkac do tesciow(bo pil i nie chcial sie leczyc na poczatku)to wtedy kolo mnie zakrecil sie pewien mlody osobnik-hi o 5 lat mlodszy-cholera ja mam pecha na mlodszych-a byl przystojny i zaprosil mnie raz na taki podniebny festyn-tance na dechach pod golym niebem-fajnie bylo-ale powiem ci ze nawet jak bylam z nim to ciagle myslalam o moim problemie-chcialam dla corki trzezwego ojca-wtedy nie myslalam nawet o sobie.Moj mąż sie o tym dowiedzial i byl tak zazdrosny ze to posuniuecie mi nawet pomoglo osiagnac swoj cel.Powiedzialam mezowi ze mam prawo miec powodzenie i inne zycie a nie tylko patrzec na pijaną gebe i te ciagle jego spanie-jak to sobie przypomne to....Bylam nawet w sadzie zlozyc pozew o rozwod zeby nim ruszyc-nie robilam tego po to by go zostawic ale caly czas mialam nadzieje ze sie opamieta-dodawalam mu w zyciu coraz to nowszych bodzcow do opamietania sie i w koncu ustapil-poszedl sie leczyc.Wycofalam wszystko potem z sądu a moj mlodszy kolega poszedl w odstawke Very Happy
Ten twoj sie sam wyprowadzil i tu mnie to zastanawia czy aby nie ma innej na oku.To dziwne-wiesz?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

teraz ja:) - Page 2 Empty Re: teraz ja:)

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 10:27

Samanta Smile moge tak pisac nie? Brzmi lepiej niz sama mama - bo to juz programuje negatywnie podswiadomosc... Jakbys miala zostac sama... A sama widzisz ze tak wcale nie musi byc Samanto Wink
Nalezy Ci sie to - wkrec sie dobrze i czerp z tego ile sie da Smile Seksi bielizna teraz ja:) - Page 2 1381016137 erotyczne esemesy teraz ja:) - Page 2 1381016137 telefony i czule slowka teraz ja:) - Page 2 1381016137 ogladnie gwiazd teraz ja:) - Page 2 1381016137 kolacja przy swiecach teraz ja:) - Page 2 1381016137 seks na tylnim siedzieniu samochodu teraz ja:) - Page 2 1381016137

Nalezy Ci sie to od zycia Very Happy

Jak maz wroci, to nic nie zgrzeszylas - to on odszedl... a czeg sie do cholery spodziewal zostawiac sama sobie, atrakcyjna kobiete Very Happy
Nie bedziesz musiala miec wyrzutow sumienia... Kto sieje wiatr ten zbiera burze teraz ja:) - Page 2 2690009040
A jak nie wroci, to chyba tez lepiej zadbac o swoje szczescie, niz ciagle ratowac to co juz bylo nie do uratowania....

Ja wychodze z zalozenia, ze lepiej zalowac ze sie cos zrobilo niz zalowac ze sie tego nie zrobilo Very Happy
Wiec do dziela dziwczyno Smile Owin go sobie wokol palca i ciesz sie tym ile wlezie - to sa wlasnie najpiekniejsze chiwle w zwiazku Very Happy
Kiedy jeszcze do konca nie wiemy na czym stoimy Very Happy Kazdy kolejny kroczek jest wtedy jak Niagara szczescia i emocji... Potem to juz tylko rutyna Rolling Eyes
Dobranoc Samanta teraz ja:) - Page 2 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

teraz ja:) - Page 2 Empty Re: teraz ja:)

Pisanie  Go?? Wto Sty 31 2012, 11:46

A w tym temacie to i ja jestem jak najbardziej za....Nie myśl za dużo, nie rób sobie jakichkolwiek wyrzutów, ciesz się chwilą...
czerp przyjemnośc z tego co tu i teraz... zasadniczo nasze zycie polega na tym co "tu i teraz" tylko na to mamy wpływ, i tylko to jest ważne... cóż da , że bedziesz się zamartwiała, nie masz wpływu na wybory życiowe męża, więc zajmij się sobą , dzieciakami i ciesz się życiem

cieszę się z Tobą chwilą radości i niech trwa!!! teraz ja:) - Page 2 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

teraz ja:) - Page 2 Empty Re: teraz ja:)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach