psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+2
monter
sama
6 posters

Strona 16 z 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 03:29

postanowiłam,że jednak pójdę sama ale za to pokażę,że jestem ponad to...Ana-to własnie o to chodzi,że ja wciąz jeszcze nie przestałam kochać tego drania...Nie umiem się tak przełączyć na niekochanie w ciągu kilku dni.I chociaż strasznie boli,jest mega ogromny żal to jestem osobą,która stara się pamiętać to co dobre..Niestety ostatnio za dużo się tego co złe nazbierało..Być może zemsta nie jest najlepszym rozwiązaniem.Swego czasu zawsze sama odradzałam taki rodzaj zachowania scratch .Ale tyle w życiu spotkało mnie zła,cierpienia i bólu a moi oprawcy zostawali bezkarni niestety.Miałam jedną taką historię w życiu,gdzie oczywiście każdy kto powinien mi pomóc stwierdził,że może sprowokowałam,może jednak chciałam i takie tam...Tak naprawdę okaże się jutro co i jak.

Mam nadzieję,że kiedyś czas mnie wyleczy zarówno z choroby jak i tej podłej miłości.Myślę jeszcze o urodzinach K.Jeszcze niedawno szykowałam mu prezent..teraz nawet nie wiem,czy mu napisać tego dnia smsa z życzeniami,wysłac kartkę czy siedzieć cicho...

Miłego dnia flower

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 03:34

For jest w tym racja co piszesz ale jesli on obrzuca mnie gownem i zabiera moja prywatnosc a nie chce sie z nim klocic to doradzcie mi co mam robic ?? Nie krzycze,nie wyzywam,staram sie przemilczec albo wyjsc z domu ale on dalej i dalej i coraz bardziej wrzeszczy i wyzywa.......kurwa nie wiem co mam robic wiec jak mu cos podaje to korci zeby cos sypnac hmm gdybym chciala sie zemscic to musialby lezec w szpitalu tyle razy co ja,stracic przeze mnie dziecko,miec 10 szwow na rece przez dzgniecie nozem,zlamany nos i zebra mam wymieniac dalej .....?? To tylko nie ktore krzywdy cielesne i nie mowie o wewnetrznych!!!!!!!!!!! Ale dzieki For za przypomnienie masz po czesci racje nie ma sensu tylko kurwa jak sobie z nim radzic?????
Ana bedzie dobrze :buziak: ttylko wiesz Z.S Twisted Evil
Un bedzie dobrze jakos kiedys troszke przycmia sie nasze cierpienia ..........mysl teraz o sobie no kup cos boskiego :buziak:
Dziekuje Wam za wsparcie wszystkim bez wyjatku duza :buziak: dla Was

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 03:38

Wiola- wiem Z.S. !!! staram sie a u mnie dziś... - Page 16 1717327443

Un- i to własnie chciałam powiedzieć skoro jeszcze jest w Tobie " miłość" nie poniżaj jej .... a jego czyny to już jego sprawa..

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 03:39

Ja tylko chcialem dodac ze nikogo nie zamierzam pietnowac, ktrytykowac czy pouczac... Na zasadzie, ze kto sam jest bez winy niech pierwszy wezmie kamien i sie nim porzadnie w leb pierdolnie Wink
Tylko jesli widze zachowania ktore uwazam za brzydkie, albo pomysly takich zachowan - to powiem co tym mysle... Nie zmienia to jednak mojego dobrago zdania na Wasz temat dziewczyny. Nawet jak zaczniecie sie mscic i wymyslac coraz to nowe intrygi, i tak przymkne na to oko i dalej Was bede czcil i wielbil Smile Choc powiem rowniez co o tym mysle :P
Caluski Dziewczyny :buziak:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 03:50

Ana Ty sie nie staraj tylko bierz sie za trening bo jak nie to tak pogadamy :lanie1:
For wiem wiem ze Nas wszystkie uwielbiasz my sie tu tak wszyscy :buziak: i :przytul: przeciez dobrze1:
Zostawilam dzis chyba z 10 CV mam nadzieje ze w przyszlym tyg ktos zadzwoni w koncu do mnie a u mnie dziś... - Page 16 2690009040 a i kupilam sobie kobietki ta nowa farbe do wlosow wiecie ta pianke ten pan mi mowil w drogerii ze mam to wymieszac i trzepnac 40 razy affraid oczywiscie zaczelam sie smiac i spytalam czy wytrzyma do 40 razu j1 :haha3: pan spojrzal na mnie i spytal .....ale co ma wytrzymac Shocked wiec juz bylo moje buhahaha i powiedzialam no to pudelko a o czym pan myslal a u mnie dziś... - Page 16 2690009040 polewa zglupial przy mnie i byl czerwony hmm lubie zawstydzac mezczyzn.......
Buziaki

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 03:51

Ana przestan wez kilka glebszych.....wdechow Very Happy i lej na to :buziak: :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 03:55

a u mnie dziś... - Page 16 455844374 a u mnie dziś... - Page 16 1717327443 a u mnie dziś... - Page 16 1416246481 racja, racja a u mnie dziś... - Page 16 2690009040

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 03:56

one-reset-ana napisał: Po czasie, nie żałuje braku zemsty, wrecz przeciwnie... jestem dumna, że do końca byłam sobą, nie dałam się złamać w środku, że nie zezwierzęciałam... (...), ale nie truć swojego serca nienawiścią bo to zawsze odwróci się przeciw nam.

o tak. o jak ja zazdroszczę tego, że tak możesz powiedzieć. bo gdy spojrzę wstecz, stwierdzam jasno, że jakkolwiek długo się broniłem, tak powiedzieć tego zwyczajnie - jeśli chce być uczciwy - nie mogę...
może to tłumaczenie jakichś słabości, ale przychodzi w życiu taki moment, że człowiek wali pięścią w stół i mówi sobie - "ok. tak bardzo starasz się by wydobyć ze mnie skurwysyna? ok, proszę bardzo, mówisz - masz...". tylko że w istocie - z "zemsty" satysfakcji nie ma żadnej, za to ruina wewnątrz staje się zaskakująco potężna...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 04:33

Wiola-buahahahahahaha a u mnie dziś... - Page 16 1416246481 a u mnie dziś... - Page 16 1416246481 a u mnie dziś... - Page 16 1416246481 a u mnie dziś... - Page 16 1176005417 a u mnie dziś... - Page 16 455844374 dobre z tym facetem .

Własnie chodzi o to kurde,że już człowiek tyle razy negatywne emocje trzymał w sobie,cały ten żal,ból,upokorzenia,że ja po ostatniej kłótni po prostu pękłam.Normalnie zaczęłam przeciekać i nie mogłam się powstrzymać..wyłam jak niewiem kto..Czuję się zmęczona gromadzeniem tego wszystkiego w sobie bo ile można "nasiąkać"goryczą,złością i tak dalej.W końcu każdy pewnie by pękł..Staram się jakoś panować nad tym ale jednak jest cholernie cięzko.I tak jak pisze Cann-skoro on uważa mnie za wredną,zimną sukę to czasem chciałabym aby właśnie poczuł to na własnej skórze tak samo jak ja poczułam wielokrotnie,że jest zwykłym dupkiem:evil:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 05:35

Takkk siedze z kawka i wysylam te kurwa CV juz mam dosc jakas zmeczona jestem dzis powysylam i wlosy musze zafarbowac.......jeszcze chwile i bede wam pisac kiedy sobie dobrze robie :wmur1: :haha3:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 05:37

Hahaha też się na tym spostrzeżeniu ostatnio zlapalam polewa

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 07:55

to moze powlaczamy wszyscy kamerki i zrobimy sobie maly cyber-grupen-sex a u mnie dziś... - Page 16 1381016137

chcecie taka emotke: a u mnie dziś... - Page 16 0crazysex

?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 09:25

For dawaj ta emote j1 hmm z tym sexem to wiesz hmm nad grupen moge pomyslec ale cyber :druch: ja dotykowa jestem afro no ale moze inni sa chetni ja chetnie pooogladam a u mnie dziś... - Page 16 1717327443 bo wzrokowcem tez jestem a u mnie dziś... - Page 16 1801104286 :tany2:
Ana jak tam u Ciebie chyba juz wywijasz z damiano :tany1:
Mnie tez brzuch dzis boli i boli po tej operacji w poniedzialek pojde do lekarza i zrobie mu :bije1: bo mialo nie bolec juzzzzzz a u mnie dziś... - Page 16 2690009040

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 10:24

Ja też już idę spać,bo zaczynam się gorzej czuć a jutro musze być wypoczęta.Straszni się denerwuję..jeszcze dzisiaj przekonałam się,że jak umiesz liczyć to licz na siebie tylko...

Dobranoc a u mnie dziś... - Page 16 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 12:29

jak to jest, że gdy człowiek wcale nie chce wystawiać czyjejś cierpliwości na próbę, wychodzi dokładnie odwrotnie...?
pobudka za 27. telefonem. masakra. to nawet jak na moje spanie - przegięcie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 20:53

cannabinol napisał:jak to jest, że gdy człowiek wcale nie chce wystawiać czyjejś cierpliwości na próbę, wychodzi dokładnie odwrotnie...?
pobudka za 27. telefonem. masakra. to nawet jak na moje spanie - przegięcie...

i co foch? Suspect

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 21:06

to chyba ja powinienem zapytać czy foch... Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 21:08

czyżbyśmy znów wstali razem? a u mnie dziś... - Page 16 455844374

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 21:25

czyżby...? Rolling Eyes

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 21:51

a u mnie dziś... - Page 16 3951073359 droczysz sie?


ps hej Wiolus a u mnie dziś... - Page 16 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 21:54

Witam wszystkich :buziak:
Zycze wszystkiego naj z okazji dnia babci i dziadka ......w koncu chyba kiedys nimi bedziemy wiec to tak na zapas polewa
Brzuch dalej boli Crying or Very sad mam nadzieje ze nic sie tam nowego nie robi ......
A po za tym dzis uslyszalam ze jestem......tempa a dlaczego ??? Bo wczoraj nie dalam ......norma zawsze jak nie dam to jest jazda na drugi dzien !!!
No ale wczoraj mialam wieczor drinken tanken przy filmie adrenalina 2 i usnelam Rolling Eyes a kurwa szkoda gadac
Milego dnia zycze wszystkim :buziak: :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 21:56

Heh Wioluś.... trzym sie Myszko cieplutko.... martwie sie o ten twoj brzuch a u mnie dziś... - Page 16 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pią Sty 20 2012, 21:59

Trzymam sie Ana wiesz o tym ze nie latwo mnie zlamac .....brzuch tez mnie bardzo martwi hmmm mam endometrioze 3 stopnia bronie sie przed ostatecznym rozwiazaniem bo to juz calkiem zabilo by mnie jako kobiete ........nie poddaje sie kochana :buziak:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 22:03

one-reset-ana napisał:a u mnie dziś... - Page 16 3951073359 droczysz sie?

jasne że się droczę. nie lubisz...? a u mnie dziś... - Page 16 2178113691

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pią Sty 20 2012, 22:05

oraz - witam Wiolu Smile się przywitać czas Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 16 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach