psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

a u mnie dziś...

+2
monter
sama
6 posters

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 01:18

To zaczynam porządkowac Smile
Dziekuję Kochani flower

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 01:26

zacznij od planu w postaci listy...
najlepiej na kartce papieru Smile
Wypisz wszystkie rzeczy ktore zrobisz by pozbyc sie jego ze swojego zycia i serca...
wypisz sobie pomysly jak zajmiesz sobie czas zeby o nim nie myslec Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  sama Nie Sty 08 2012, 03:53

Hej
Ja dzisiaj walczę z lenistwem Wink

sama

Liczba postów : 38
Join date : 05/01/2012
Age : 34

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 03:59

A ja nareszcie mam swoje zabawki i się kurwa cieszę i , sie cieszę zajebiście, że znów jestem w domu uffff. Moja znajomość zasad aerodynamiki nie uchroniłam mnie dziś przed obiciem tyłka... sama się nadstawiłam to mam - ps bolało... :P jak by mogło nie...
Więc a ja dzis... już siedze ze słodką kawką -dopiero hmmm 16? no ale cóż, ciepło mi i mimo wszystko dobrze, mam wszystkich w dupie i farbuje sobie włosy... ale we mnie sporo dziś " brzydkich słów" DLA WRAŻLIWYCH_ NIE CZYTAĆ" , powylewałam i dobrze i już mi lżej, i przeczytałam notkę Wioli i się popłakałam, bo co ja się tu kurwa użalam nad sobą jak mpje problemy sprowadzają się do ... ehhh nie no wiem, że dla każdego jego problem jest naj naj..., ale ja stopniuje ... problemy stopniuje...

Całuje... jeszcze później poprzeklinam, ale edytuje posta co by sie nadpisywać , więc odetchnijcie z ulgą.. Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 06:02

A u mnie cięzko oj ciężko.K dzwonił ale nie odebrałam.Chciałabym znależć lekarstwo na tą głupia miłość,chciałabym pstryknąć i wyrzucić go jak najdalej..nie tęsknić,nie myśleć..nie kochać.Pojebane to wszystko.Wyrzuciłam go z gg,komórki itp.ale wcale mi nie pomogło.Siedzę z kubkiem słonej od łez kawy i tak mi ciężko dziś.Pierwszy weekend bez jego ramion,pierwsza samotna niedziela...Sad.Od jutra będę silna,dzis jeszcze nie Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 06:21

to polecam Ci piekna bajke na dziejszy wieczor
oderwiesz sie myslami i odplyniesz w kraine fantazji Smile

http://www.playtube.pl/filmy/fantasy/page,1,2,187-beowulf.html




Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 07:30

Dzięki Fors Smile.Na Ciebie zawsze można liczyć I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 07:48

jako ze naznaczylem Cie moja kropka bede mial do Ciebie wiele prosb, zadan i innych taskow Cool
nie bedziesz miala czasu tesknic Surprised

Na razie prosba do Reset :buziak:
jesli mozesz to zaloz watek z logami, te propozycje co ci przyslalem i te wczesniejsze co byly...
moze kotos bedzie mial jeszcze inny pomysl
moze wspolnie cos wybierzemy Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Nie Sty 08 2012, 07:56

A u mnie dzis....hmm dziwny dzien troche placzu,troche walki,ale spokoj,obawa o jutro. Ale dzis trafilam tutaj i to chyba druga rzecz pozytywna pierwsza sa usmiechy moich dzieci....

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 08:01

Wiola... naczytalam się ciebie , Ana ma rację ... działanie , a smutki tu , strasznie przy tobie caluję

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 09:04

Witam,
Jestem tu nowa i dopiero Was poznaje i ciesze sie ze moge gdzies wyrzucac to co kazdego dnia odczuwam.Ja dzis czuje sie jak rozjechany pies na drodze-nie chce mi sie doslownie nic i najlepiej bym tylko spala zeby nie myslec o moim problemie.Koncem roku postanowilam zerwac z moim kochanym.Kazdy dzien nowego roku jest dla mnie katorga bo dzialam wbrew sobie-nie chcialam tego ale musze.Nie moge ciagle czekac az on sie zmieni.Postanowilam ze jutro wywale karte z telefonu zeby nie czytac jak on mi pisze i pyta-co u mnie slychac...nie macie pojecia jak ja tesknie za tym gnojkiem.Jak znajde czas to Wam opisze moja sytuacje.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 09:11

Znajdziesz tu wiele dziewczyb z podobnym problemem... Rolling Eyes
jakos wspolnymi silami moze znadziemy lekarstwo na zlane serce Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 09:21

Forsaken napisał:Znajdziesz tu wiele dziewczyb z podobnym problemem... Rolling Eyes
jakos wspolnymi silami moze znadziemy lekarstwo na zlane serce Cool
Taaak-to napewno i kazda z nich jest na roznym poziomie zdrowienia ze swoich skurczybykow.Moje postanowienie zerwania kontaktu z nim jest juz 5tym razem i ciagle potem chce odnawiac znajomosc....to takie trudne....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 09:25

ja tam na zlamanaych sercach znam sie jak Ty na grach komputerowych Wink

I powiem Ci tylko jedno...
Trzeba robic kolejne etapy a nie ciagle ten sam level powtarzac, jesli chce sie zrobic hajskora Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty a mnie z 4 dzieci zostawil

Pisanie  SamaMama Nie Sty 08 2012, 10:10

ja zostalam z 4 dzieci.. to tym bardziej jest trudne...

on sie leczyl na depresje na alkohol w zamknietych osrodkach .. caly zeszly rok. a teraz sie wyprowadzil twierdzac ze nie bedzie sie leczyl bo nic mu nie jest tylko mnie juz nie lubi..
i mieszka sobie w mieszkanku sam spi popoludniami po pracy.. a ja zasuwam tylko m i uszy odskakuja zeby to ogarnac

ale daje rade... i dam rade
dzis tak mysle

SamaMama

Liczba postów : 19
Join date : 07/01/2012
Skąd : mazowieckie

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 10:52

SamaMama napisał:ja zostalam z 4 dzieci.. to tym bardziej jest trudne...

on sie leczyl na depresje na alkohol w zamknietych osrodkach .. caly zeszly rok. a teraz sie wyprowadzil twierdzac ze nie bedzie sie leczyl bo nic mu nie jest tylko mnie juz nie lubi..
i mieszka sobie w mieszkanku sam spi popoludniami po pracy.. a ja zasuwam tylko m i uszy odskakuja zeby to ogarnac

ale daje rade... i dam rade
dzis tak mysle
Sama,
Wiem jakie to trudne dla ciebie.Alkoholik to egoista i ustawia sobie tak zycie zeby tylko jemu bylo cieplutko jak za pieckiem u Pana Boga a reszta ludzi powinna sie isc leczyc a nie on.Wspolczuje ci bardzo-musisz jakos sie dzwigac i isc dalej bo sa dzieci i beda cie potrzebowac.
pozdrawiam

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Nie Sty 08 2012, 23:38

Kora-wiem z własnego doświadczenia,że nie warto czekać aż facet się zmieni.Ja też wiele razy mojego(juz nie mojego)K.Tłumaczyłam przed swoją rodziną i znajomymi.Broniłam go wiele razy,że taki biedny,z problemami i niską samooceną i tak dalej,dalej..A on?Owszem zmieniał się..ale na gorsze.Ciagle pozwalał sobie na więcej i więcej.Sprawdzał ile jeszcze wytrzymam i tylko on się liczył a gdy już "wyssał" ze mnie całą energię i chęć do życia,postanowił taki silny i "odmieniony"pójść w świat w poszukiwaniu innej,bo ja ciągle jęczałam,nie miał w ogóle wsparcia i takie tam.

SamaMama-dasz radę,chociaż teraz jest Ci ciężko bardzo.Masz wspaniałe dzieciaczki i teraz one i Ty jesteście najważniejsi.Nie wolno się poddawać a po upadku należy robić to co robią dzieci.Wstać,otrzepać się z piasku i ruszać dalej Smile.Pozdrawiam i przytulam.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  SamaMama Pon Sty 09 2012, 00:18

dziekuje:)
ide dzis do psychologa chce troche uporzadkwac mysli

SamaMama

Liczba postów : 19
Join date : 07/01/2012
Skąd : mazowieckie

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 00:22

uważam , że to świetny ruch SamaMama , choćby po to żeby z kimś przegadać swoje wątpliwości i smutki... :dobrze:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 03:21

Praca, praca, praca..... Very Happy

pozdrawiam wszystkich

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 04:33

A mnie dziś los nagrodził.Postawił dziś na mojej drodze kogoś,kogo kiedyś straciłam bo wolałam wybrać dupka,który mnie zdradzał i skrzywdził.A gdy zdałam sobie sprawę,że tak naprawdę zawsze super gadało mi się z T. i że to jego kochałam tak naprawdę on juz był zraniony i wyjechał leczyć rany do innego miasta.Ja związałam się z kolejnym dupkiem a on z dziewczyną,która go zdrtadzała na prawo i lewo.Kontakt się urwał bo T.wiedział,że wtedy mój facet był cholernie zazdrosny o nieo a ponieważ T.mnie kochał nie chciał mi robić kwasów.A dziś..podczas zakupów jego nieśmiałe "cześć" w uszach..Odwracam się-stoi przede mną i usmiecha się jak dawniej,jego oczy iskrzą.Booooże myslałam,że zejdę na zawał!Poszliśmy na kawę,wspominając stare lata gdy nasza przyjaźń kwitła a my rozumieliśmy się bez słów.Nic się nie zmienił-może jeszcze bardziej wyprzystojniał Smile.Wrócił...Zaprosiłam go na kolację-wie,że lubię gotować Smile
Kurde ale jestem happy 0dance3 0dance3 0dance3 0dance3 Miłego popołudnia Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 06:00

To niech bede pierwszy ktory zlozy Ci serdeczne gratulacje Very Happy
Bardzo sie ciesze ze usmiechnelo sie do Ciebie szczescie i oczywiscie serce mi sie kraje z bolu ze to nie mnie spotkalas w tym sklepie Wink Mam nadzieje, ze podzielisz sie z nami dalszym ciagiem Twojej nowej historii, bo nie wiem jak inni ale ja uwielbiam romansidla ze szczesliwym zakonczeniem Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc Pon Sty 09 2012, 06:23

Witam wszystkich u mnie dzis hmm kolejny dzien pelen obaw,kolejny dzien martwienia sie za co kupic chleb dzieciom .....ciezko jest zyc gdy zostaje sie samej....jeszcze jest dzis a ja martwie sie o jutro Crying or Very sad

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 06:27

A ja to poproszę tak :

1 : co przed randką- opis stanu podniecenia Smile
2: co przed randka- opis stroju
3: co na randce- pikantne szczegóły wskazane Smile
4: co po randce- wrażenia, streszczenie Smile

Hahahah ja też się cieszę baaardzo...no zapusc nam harleqiuna , .... :hura:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? Pon Sty 09 2012, 07:05

chodzę po domu i czuję się jakbym się baaardzo nacpała.Dawno nie czułam takiej radości w sercu.Parę ładnych lat minęlo od naszego ostatniego spotkania.Będzie dużo opowiadania z obu stron ale mogę się założyć,że też dużo śmiechu jak to zawsze przy T.Co do stroju to Ana nie mam pojęcia a przychodzi za pół godziny.Jedyne co wiem to to,że założyłam najlepszą bieliznę.Hehe nie po to,żeby był seks-oczywiście,że nie.Po prostu lubię ładną bieliznę.Czuję się wtedy bardziej pewna siebie,bardziej kobieca mimo tego,że tylko ja wiem jaką mam na sobie bieliznę.Może uznacie mnie za wariatkę ale Unmei odnalała chyba dziś swoje unmei(przeznaczenie z japońskiego) Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

a u mnie dziś... - Page 3 Empty Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach