psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Go down

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. Empty 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Pisanie  Go?? Pon Sty 16 2012, 10:55

Zalozylam nowy watek ale nie wiem jak sie do niego zabrac-jest tak osobisty dla mnie, ze na razie pomilczeW kazdym badz razie-Czy da sie wyjsc z piekla?Tak!mnie sie udało.Chce poprzez ten watek pokazac ludziom ze czlowiek jest wytrzymaly do bólu.Cos co nie zabija-wzmacnia.
Mam tu na mysli takze Umnei,ktorej los lezy mi na sercui los jej dzieci-martwi sie o dzieci-o mnie nikt sie nie martwil.Dzieci Umnei maja szczescie ze maja taka matke-inne matki wola zyc z alkoholikami i nic w tym kierunku nie robic.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. Empty Re: 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Pisanie  Go?? Pon Sty 16 2012, 11:30

Kora 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. 1844036096

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. Empty Re: 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Pisanie  Go?? Pon Sty 16 2012, 12:21

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. 1844036096najgorsze jest to co zostaje w nas...prawda?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. Empty Re: 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Pisanie  Go?? Sob Sty 21 2012, 08:07

one-reset-ana napisał:33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. 1844036096najgorsze jest to co zostaje w nas...prawda?
prawda,prawda-no niestety ale z mozgu nie da sie tego wymazac-to jak film na tasmie schowany do archiwum-dzieki za wsparcie Reset Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. Empty Re: 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Pisanie  Go?? Pon Sty 23 2012, 07:01

Kora wiem o czym mówisz 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. 1844036096

Znam to uczucie kiedy jestes tak bezradna,że stoisz i płaczesz...

Pochodzę z "rodziny z problemem".Dzieciństwo wspominam jako coś pieknego,mam same dobre skojarzenia z tym okresem.

Jednak z każdym kolejnym rokiem było tylko gorzej. Jako nastolatka musiałam sama zajmować się sobą i młodszym rodzeństwem. Wpadłam w złe towarzystwo,na szczęście w porę się opamiętałam i postanowiłam za wszelką cenę uciec z tego piekła.

do dziś bolą mnie niektóre wspomnienia,żałuję,że nie ma jak dawniej. Może ta moja desperacja sparwiła,że dziś jestem tu gdzie jestem.

Mimo wszystko jestem dumna z siebie.W wieku 24(prawie) lat jestem samodzielna od 3 lat mieszkam sama,utrzymuję się ciężko pracując,ale mam satysfakcję,że mam coś tylko dzieki swojej ciężkiej pracy. Nawet swego czasu utrzymywałam pewnego pasożyta Smile

I mimo,że nie wszystko jest tak jakbym chciała nie żałuję niczego

kora-da się!!!skoro nam się udało dajmy nadzieję innym

pozdrawiam33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. 3400915788

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo. Empty Re: 33lata z alkoholikami pod jednym dachem-tak bylo.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach