Uwieść można każdego faceta

Go down

Uwieść można każdego faceta

Pisanie  Go?? on Wto Lut 14 2012, 05:29

Wystarczy trochę kokieterii, nieco wiedzy na temat męskiej natury plus kilka sztuczek. I nie ma mężczyzny, którego nie dałoby się sobą zachwycić. To tylko człowiek, w końcu. I to, powiedzmy otwarcie, bardzo przewidywalny.


Podskoki, merdania, stroszenie kolorowych piór... Tak samce wabią samiczki. Ale tylko w świecie zwierząt! Gatunek homo sapiens uwodzenie zostawił kobietom. Bo to nieprawda, że panowie grają pierwsze skrzypce w podrywaniu. Owszem, starają się o kobiety. Ale o te, które ich wcześniej zanęciły. Upierzeniem, którym w naszym wypadku są szpilki, czerwone sukienki, biżuteria. I godowym tańcem spojrzeń, gestów, słów. Znając jego zasady, każda z nas może mężczyznę wprowadzić do swojego życia jak za rączkę. A poza tym, jak powiedziała Marlena Dietrich: "Mężczyzna bardziej interesuje się kobietą, która interesuje się nim, niż kobietą, która ma piękne nogi".

Zazdrość jak witamina


Związek, jak film w opinii Hitchcocka, musi zacząć się trzęsieniem ziemi. I napięcie powinno rosnąć, uważa Marzena. - Kiedyś pojechałam do niego przez pół miasta, autobusem. Był mróz, miałam na sobie płaszcz. A pod nim... obłędną bieliznę. Do dziś on robi mi śniadania. W zeszłym roku Darek oficjalnie się oświadczył. - Nie ma co liczyć, że facet "się domyśli". Nie! Powiedziałam mu, w żartach, że chcę wyjść za mąż. Ufamy sobie - mówi. - Choć nie zawadzi czasem nuta zazdrości. Gdy wychodzimy razem, chcę podobać się wszystkim. Faceci sugerują się zdaniem innych. A ja lubię, gdy ten mój myśli z dumą, że fajną dziewczynę poderwał.

Jak zainteresować sobą mężczyznę?


Przyjmij postawę osoby zadowolonej z siebie. To ty jesteś najważniejsza! Pokaż, że czujesz się dobrze ze sobą. Do takich osób ciągną inni. Uwierz: człowiek jest tym, kim myśli, że jest. Zadbaj o siebie - każdy mężczyzna podświadomie szuka okazu zdrowia, także psychicznego. Nie zakładaj na siebie więcej niż trzech kolorów, inaczej sprawisz wrażenie nieprzewidywalnej. Nie przesadzaj też z makijażem, biżuterią. Ani nagością. Im mniej pokazujesz, tym bardziej ciekawisz i pobudzasz wyobraźnię. Idziesz na przyjęcie, po którym sobie dużo obiecujesz? Zwróć na siebie uwagę. Wyróżnij się z tłumu. Czerwoną sukienką albo rozsypaną zawartością torebki na środku sali. Byle z klasą! Pamiętaj: kobieta powinna być aktywna. Komplement powiedziany mężczyźnie nie kosztuje, a działa cuda. Jeśli poznałaś kogoś, kto cię zainteresował, słuchaj go. Przyniósł swoją instrukcję obsługi! Chcesz go do siebie przywiązać? Poproś, niech ci pomoże uporać się z problemem (np. zorganizuje tanie bilety). Faceci kochają pomagać. Czują się dowartościowani i mają pretekst do częstszych kontaktów z tobą. Pamiętaj, żeby podziękować! I chwal za postępy. Jeśli zadanie go przerasta - dyskretnie mu pomóż. Podziwiaj go i wzruszaj się jego pasjami. To działa!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach