psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Uwieść można każdego faceta

Go down

Uwieść można każdego faceta Empty Uwieść można każdego faceta

Pisanie  Go?? Wto Lut 14 2012, 05:29

Uwieść można każdego faceta 627839e57c Wystarczy trochę kokieterii, nieco wiedzy na temat męskiej natury plus kilka sztuczek. I nie ma mężczyzny, którego nie dałoby się sobą zachwycić. To tylko człowiek, w końcu. I to, powiedzmy otwarcie, bardzo przewidywalny.


Podskoki, merdania, stroszenie kolorowych piór... Tak samce wabią samiczki. Ale tylko w świecie zwierząt! Gatunek homo sapiens uwodzenie zostawił kobietom. Bo to nieprawda, że panowie grają pierwsze skrzypce w podrywaniu. Owszem, starają się o kobiety. Ale o te, które ich wcześniej zanęciły. Upierzeniem, którym w naszym wypadku są szpilki, czerwone sukienki, biżuteria. I godowym tańcem spojrzeń, gestów, słów. Znając jego zasady, każda z nas może mężczyznę wprowadzić do swojego życia jak za rączkę. A poza tym, jak powiedziała Marlena Dietrich: "Mężczyzna bardziej interesuje się kobietą, która interesuje się nim, niż kobietą, która ma piękne nogi".

Zazdrość jak witamina


Związek, jak film w opinii Hitchcocka, musi zacząć się trzęsieniem ziemi. I napięcie powinno rosnąć, uważa Marzena. - Kiedyś pojechałam do niego przez pół miasta, autobusem. Był mróz, miałam na sobie płaszcz. A pod nim... obłędną bieliznę. Do dziś on robi mi śniadania. W zeszłym roku Darek oficjalnie się oświadczył. - Nie ma co liczyć, że facet "się domyśli". Nie! Powiedziałam mu, w żartach, że chcę wyjść za mąż. Ufamy sobie - mówi. - Choć nie zawadzi czasem nuta zazdrości. Gdy wychodzimy razem, chcę podobać się wszystkim. Faceci sugerują się zdaniem innych. A ja lubię, gdy ten mój myśli z dumą, że fajną dziewczynę poderwał.

Jak zainteresować sobą mężczyznę?


Przyjmij postawę osoby zadowolonej z siebie. To ty jesteś najważniejsza! Pokaż, że czujesz się dobrze ze sobą. Do takich osób ciągną inni. Uwierz: człowiek jest tym, kim myśli, że jest. Zadbaj o siebie - każdy mężczyzna podświadomie szuka okazu zdrowia, także psychicznego. Nie zakładaj na siebie więcej niż trzech kolorów, inaczej sprawisz wrażenie nieprzewidywalnej. Nie przesadzaj też z makijażem, biżuterią. Ani nagością. Im mniej pokazujesz, tym bardziej ciekawisz i pobudzasz wyobraźnię. Idziesz na przyjęcie, po którym sobie dużo obiecujesz? Zwróć na siebie uwagę. Wyróżnij się z tłumu. Czerwoną sukienką albo rozsypaną zawartością torebki na środku sali. Byle z klasą! Pamiętaj: kobieta powinna być aktywna. Komplement powiedziany mężczyźnie nie kosztuje, a działa cuda. Jeśli poznałaś kogoś, kto cię zainteresował, słuchaj go. Przyniósł swoją instrukcję obsługi! Chcesz go do siebie przywiązać? Poproś, niech ci pomoże uporać się z problemem (np. zorganizuje tanie bilety). Faceci kochają pomagać. Czują się dowartościowani i mają pretekst do częstszych kontaktów z tobą. Pamiętaj, żeby podziękować! I chwal za postępy. Jeśli zadanie go przerasta - dyskretnie mu pomóż. Podziwiaj go i wzruszaj się jego pasjami. To działa!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach