a u mnie dziś...

Strona 6 z 42 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Next

Go down

Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 03:43

237-prawie.... główka boli od rana... coś tak czułam, że dzis nie będzie łatwo

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 03:58

Tak ja znowu przy kawce dzieci pojedzone skarzyli sie ze jakis chlopak wyzywal ich od gejow oni wiedza ze nie nalezy wyzywac wiec przekazali sprawe mamie wiec jutro sie zajme gowniarzem nie no zartuje,ale zglosze tam gdzie trzeba
Can odnosnie Twoich mysli ....wiele ludzi czerpie pozywke z ponizania innych,tym samym obnizaja danej osoby sile wiec oni wtedy czuja sie silniejsi ...........chore to jest niestety ,a czasem dla podbudowania wlasnego ego (tak im sie wydaje) traktuja innych z pogarda..........zazwyczaj sa to samotni,nieszczesliwi i zgorzchniali ludzie !!!!!! Dlatego delikatnie mowiac swiat dzieli sie na ludzi i ludziska badz na ludzi i swinie i nie na prozno sie mowi ze najlepszym przyjacielem czlowieka jest pies ot co .........
Ana nie wymiekaj dzis wazne ze cyfry sie zmniejszaja

juz dosc

Liczba postów : 337

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 04:09

Wioluś staram się, ale minusy to - piździ jak na Syberii, dostałam taki opierdol in work , że się prawie popłakałam ( ale ja wrażliwa jestem) ehhhh no dobra, dajcie mi dzisiaj pomarudzić... jutro będe juz " normalna"

masz racje ważne....ale silent

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 04:16

Anaaaaa Ale byly 2 jedna dala drugie nie Shocked ok marudz ja dzis wymieklam z tym przelewem nic mi sie nie chce ,wszystko mnie drazni w dodatku ehhh te dni kilka bedzie ciezkie przez ta moja endometrioze jest wtedy miazga mialam isc do lekartza sprawdzic czemu boli po operacji ale nie poszlam tak na serio boje sie ze to kolejny guz wiec nie poszlam bo raczej kolejna operacja nie wchodzi juz w gre a zreszta nie bede smucila dzis wystarczy ze mam 1 spore zmartwienie na dzis

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 04:19

Mowiac guz nie mowie o nowotworze guz spowodowany endometrioza czyli paskudna choroba kobieca ktora zabiera to co dla kobiet najcenniejsze ........musialam sprostowac zeby sie nie kojarzylo

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 04:20

DO LEKARZA !!!!! jak nie to wiesz.... i nici z wspólnej..

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 04:25

nie pojde do lekarza mozesz mnie lac po tylku ile chcesz zawsze trzymam ten bol do granic jesli nie wiesz jak ta choroba to ci kiedys napisze kazda by sie bronila a wspolna bedzie i kjoniec kropka musze sie odchamic i odstresowac jak mi sie podoba ta buzka

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 04:30

Dzień dobry wszystkim

Ja już też mam dosyć poniedzialku i tej zimy.Choruję już nie wiadomo ktory tydzien a dzis w nocy to juz myslalam ze umre.

Dziewczyny skad wytrzasnęłyscie tego imprezowego emota???!!!!!!!!!!!!! Mało mnie z butów nie wyrwało ze smiechu

Wiola na randce w ciemno bylo tez tylko raz i nie mam zamieru wiecej.Znam ten bol jak ktos w hoja z kasa tnie,mozna sie wkuwic,bo caly plan idzie w łeb.Mój szef z firmy gdzie dorabiam non stop sie spoznia z wyplata,przez co czasem musze wpadac tam z afera i jest git.

Pozdrawiam i kocham was

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 04:33

Panna tez bym tam wpadla ale mam do nich do biura ponad 200km zjebalam ich przez tel no ale w niczym mi to nie pomoglo niestety a buzke dodal ktos chyba For nie wiem i jest w nowych Very Happy

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 06:38

Hmm chcialabym Wam cos "powiedziec" ale... Sad boje sie reakcji bo.....bardzo Was lubie w sumie chyba nie jestem na to gotowa ale bardzo bym chciala.......... ja pierdole ale to jest wszystko zjebane...... skurwialy poniedzialek
strasznie mi dzis zle z tym !!!!! Z tym .....wlasnie nawet ciezko mi napisac z czym ........... a 2 sprawa,znajomi sie wlasnie na mnie wypieli tzn te resztki znajomych kurwa mac jak oni chcieli nie stowe tak jak ja dzis pozyczyc to pozyczalam i zawsze mowilam kiedys Ty mi pozyczysz......i mam kiedys czyli dla nich nigdy.....zajebiscie w chuj !!!!!!!!!!!!!!

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 07:35

Wiola co się dzieje???

Mów o co comone,myślę,że nie powinnaś sie obawiac reakcji.Też zostałam wyśmiana jak sie przyznalam,że kochanek do mnie przyjeżdża,ale jak widzisz żyję i jeszcze pewnie trochę pożyję

To forum psycho-wsparcie a nie jechana na każdego jak np.na kaffe

Ja napewno nie będę zniesmaczona Very Happy

Jak ci z czymś źle to nam to tu wyrzygaj,a nie się męczysz

Uszy do góry kochana

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 07:52

Witeczka Wszytkim Smile
Wiloa. juz ja podejrzewam co nawywijalas
A rob sobie dziewczyno co chesz j1 Tylko potem nie narzekaj ze mu nie zalezy i Ty mu dalas szanse itd, a Cie tylko wykorzystal, bo mnie pusty smiech ogarnie :haha3: :haha4:
Jak juz masz ochote, to chociaz pozstan w tym zimna suka - wez sobie z tego przyjemnosc, nie oczekujac jakichs tam wielkich uczuc i deklaracji... Co wiecej, jesli sie takowe zdarza, to zbadz je pustym smiechem :mrgreen:
Bo jak mi tu zaczniesz sie pozniej wyzalac, ze Cie oszukal to pekne ze smiechu, przyzekam

U mnie dzisiaj straszna hujnia... 8 godzin walczylem ze sprzetem, a jak w koncu naprawilem to jeszcze dwie godziny zostalem zeby popchnac choc troche projekt na przod.. Wyglada to kiepsko strasznie.. A jutro demo Sad
Na szczescie w dupie mam to wszystko! I przeklinam managera poraz trzeci, nie sdechnie jak pies pod plotem.. Mam nadzieje ze go jacys marokancy dla 20 euro zajebia. Swiat bedzie lepszy bez takiego popierdolki!
...
No jeszcze magiczny rytual odprawilem za jego nieszczescie Twisted Evil i juz mi lepiej Twisted Evil

Ana, przytulam Cie mocno :przytul: :przytul:
Nie przejmuj sie ta zrypka, jak zrobie przewrot w kraju to moge ta Twoja szefowa psom na pozarcie rzucic - przy pieciuset politykach nikt sie nie zorientuje, ze dokoptowalismy z czapy paru "wrogow ludu" Wink

Anna.. Ide czytac o tej Twojej randce, bo mnie ciekawosc zzera Very Happy

Caluski dla wszytkich dziewczyn :buziak: :buziak: :buziak:
A dla Cana :druch:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 08:08

For kompletnie nie trafiles wiesz gdybym miala kogos na boku to nie ma problemu zebym powiedziala a jemu szanse dalam tak jak mowilam nie chodzi o niego czy tez o moje malzenstwo

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 08:12

wiola napisał:Hmm chcialabym Wam cos "powiedziec" ale... Sad boje sie reakcji bo.....bardzo Was lubie w sumie chyba nie jestem na to gotowa ale bardzo bym chciala.......... ja pierdole ale to jest wszystko zjebane...... skurwialy poniedzialek
strasznie mi dzis zle z tym !!!!! Z tym .....wlasnie nawet ciezko mi napisac z czym ........... a 2 sprawa,znajomi sie wlasnie na mnie wypieli tzn te resztki znajomych kurwa mac jak oni chcieli nie stowe tak jak ja dzis pozyczyc to pozyczalam i zawsze mowilam kiedys Ty mi pozyczysz......i mam kiedys czyli dla nich
nigdy.....zajebiscie w chuj !!!!!!!!!!!!!!
Wiola,dawaj co masz-moze tez Ci cos doradze.Wiesz ze my z duzym E F musimy sobie pomagac i radzic.Z taka budowa ciala trudno znalezc cos szczerego u faceta bo oni patrzac na nas mysla "fiutem" a nie serce-no to taka moja mala dygresja-pisze tez o sobie Laughing

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 08:19

Kora kurcze nie chodzi o facet bardzo bym chciala wywalic to z siebie ale nie potrafie za duzo przez to przeszlam ale dzis wrocilo w bardzo perfidny sposob .........na pewno to opisze ale musze byc pewna..............
Dzis mam takiego zajebistego dola ze masakra jest po prostu Sad Sad

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 08:36

wiola napisał:Kora kurcze nie chodzi o facet bardzo bym chciala wywalic to z siebie ale nie potrafie za duzo przez to przeszlam ale dzis wrocilo w bardzo perfidny sposob .........na pewno to opisze ale musze byc pewna..............
Dzis mam takiego zajebistego dola ze masakra jest po prostu Sad Sad
ok,jak bedziesz gotowa to nam to wywalisz z siebie.Nie naciskamy na ciebie

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 08:46

eeee... to juz u mnie chyba tradycja ze trafiam jak kula w plot
widac prorok ze mnie zaden... chyba poszukam innego zajecia :haha3:

ED: Wiola... przytulam :przytul: :przytul:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 09:33

Dzieki For
Wiec tak zdobylam sie ......napisalam tylko najgorsze jest to ze wcale nie jest mi lzej ............ Sad

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 09:43

Pomoge Ci tak jak tylko potrafie... czyli - chial dobrze, a wyszlo jak zawsze lipa
Ale za to mocno przytulam :przytul: :przytul: :buziak:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 09:46

Dzieki For bardzo duzo to dla znaczy ............ale nie radze sobie z tym

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 21:38

Witam wszystkich
Siedze wlasnie z kawka i rozgladam sie jaki balagan mam .....zawsze rano jak szykuje dzieci to jak wracam wyglada jakby tornado przeszlo a dzis jeszcze mieli isc z tych polkoloni na basen to juz wogole ale lubie takie poranki ......zapach mojej kawy, jajecznicy dla dzieci,cala 3 w pizamach i te moje kapcie z wiewiorkwmi ......usmiechnieci chlopcy jak jedza czasem sie pobuzuja na mame tak jak dzis bo maslo dalam na chleb a oni nie lubia do jajecznicy i siedzieli z takimi minami przy stole no ale zaraz byla wymiana chleba i bylo git ......nie wiem jak bym bez nich dala rade .........to oni przy mnie byli kiedy nie mialam sily zejsc z lozka a jak zeszlam to chodzili za mna krok w krok zebym tylko sie nie polozyla .......jak ja dziekuje Bogu ze ich mam...........ale spoko maja swoje charakterki Twisted Evil w kasze nie dadza sobie dmuchac,a wygadani tak strasznie ze szkoda gadac ,ciekawe po kim wogole po wczorajszym wieczorze mam tyle przemyslen, podbudowaliscie mnie bardzo ,traktowalam sie gorzej bo przeciez to slyszalam .......ale wiecie co jest we mnie najgorsze ze nie potrafie kogos na kim mi zalezy klamac w tej kwestii tak jak Was musialam powiedziec.......kiedy bylam sama poznalam kogos (nie mowie o M , For to na co "dales mi pozwolenie wczoraj " ja sobie juz na to sama pozwolilam bez zadnych wyzutow sumienia) wiec poznalam pana P swietny facet,troskliwy,opiekunczy dl;a mnie i dla dzieci spedzilam z nim cudownego Sylwestra w Gorach.......chatka z drewna i kamieni bylo przepieknie i co .......wrocilismy do domu i kiedy on zaczal zostawiac u mnie a to szczoteczke,jakas bielizne,koszulke poczulam ze musze.........musze powiedziec.......zrobilam to i co.....nie dal rady ......odszedl ......wolalam zeby odszedl poki nie pokochalam ,nie zaangazowalam sie za bardzo......mamy ze soba kontakt naet popoludniu ma przyjechac na kawe, nie potepil mnie,zrozumial tylko hmm zburzylam w nim wyobrazenie o mnie idealna kobieta mialam byc a tu bum .......wiem ze kazdy mezczyzna odejdzie jak sie dowie a ja nie umiem tego nie powiedziec .......jesli ja nie powiem a dowie sie o9d kogos innego to bedzie jeszcze gorzej.......podobno faceci uwazaja ze takie kobiety sa idealnymi zonami......no ale malo ktory sobie z tym radzi. Dlatego wiem ze nigdy nie zapomne o tym jebane kilka mies mojego zycia .........Ana ,For teraz wiecie dlaczego mam na ogonie 2 panow "T" ale moga mi naskoczyc
Jedynie M nie wiedzial ale np podcvzas jakis imprez np jak byla jakas balustrada i ja zlapalam np reka to zaraz jakies ruchy "tegez" mi sie wlanczaja kiedys na mnie spojrzal i powiedzial....."wygladasz jakbys kiedys to robila" odp[arlam no co Ty ja to mam we krwi ale pilnowalam sie potem aby byc dalej od tej ala rurki
Ales sie rozpisalam .........dzis tylko na chwile musze jechac do pracy i to pozniej wiec wiewiory na nogi,papierosek i muzyka.........jak dla mnie pelny relax
Milego dnia zycze

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 21:52

Hej Wiola

odnosząc się do twojego tematu... pewnie, że większości facetom będzie burzyło to obraz swojego wyobrażenia o Tobie, ale skoro Ty masz potrzebę o tym mówić to mów... i zgadzam się jak wyjdzie to później to pewnie będzie jeszcze większym szokiem...

Nie smuć się i nie rozmyslaj, oj jak ja Ci zazdroszcze tych małych łobuziaków....

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 21:57

A u mnie dziś pracowicie znowu, i znowu na nerwie.... chyba jakiś ciężki okres u mnie at work... ehhh może minie, może nie...sama nie wiem, ale dam radę , muszę!!!, wizja wyjazdu z Polski zaczyna być coraz bardziej kusząca, dobrze, że net działa na całym świecie ... więc nie odczujemy rozłąki kochane robaczki Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 21:58

Przeszlam sporo zeby ich miec ......nie chcialam juz stracic kolejnej ciazy .......a potem po narodzinach ich walka o kazda minute ,moj strach i godziny glaskania szyb z inkubatorow, ale sa nic im nie brakuje rosna ladnie i zdrowo tak mysle ze u gory wiedzieli ze nie bede mogla miec wiecej dzieci wiec za te ktore stracilam i ktorych juz miec nie bede dostalam w prezencie blizniaki .......wiesz ze marzy mi sie zaadoptowac jakies dziecko i kochac je,wychowywac jak swoje ............kiedys to zrobie
Ana ja sie w sumie juz dzis nie smuce ale jestem dzis pelna refleksji ........

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 22:03

To dobrze kochana... na nic te smutki..,

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content