a u mnie dziś...

Strona 5 z 42 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next

Go down

Re: a u mnie dziś...

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 09:20

Oki ja ide spac bo musze o 2 wstac
Un pytalam sie co masz za badania i jaki to szpital na prawde znam sporo ludzi w kregu lekarzy i moglabym Ci jakos pomoc,zalatwic lepsze leczenie itp ,jesli nie chcesz to napisz bo pytam juz ktorys raz o to i oferuje pomoc nie slowna a realna wiec nie wiem w sumie czemu mnie ignorujesz w tym temacie ??
Dobranoc wszystkim milej nocy :buziak: :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 09:21

Unmei napisał:A mnie ogarnia lekki dołek.Jutro idę do tego cholernego szpitala..myslę o K..źle mi,że nawet nie wie o tym,że go przy mnie nie ma..nie było w trudnych chwilach..że tak bardzo,bardzo mnie zawiódł Sad.Wiecie jak to jest..na świecie może być 7.123.583 ludków a ja chciałam aby akurat ten jeden był przy mnie..Niestety..

Idę spakować torbę na te kilka dni..podkurwiona jestem jakaś..Sad
Umnei,
co sie dzieje,dlaczego szpital? Sad

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 11:26

Kurcze wyobrazcie sobie ze juz chyba usypialam i wyobrazilam sobie ze zaspalismy i moj maz nie pojechaj ...........jak sie zerwalam z tego lozka o nie kochani ja spac juz nie ide nie chce zaspac Evil or Very Mad wiec zrobie sobie kawe posiedze na necie ..........jakby co to ja jestem Twisted Evil

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 11:28

To powiedz mi dobranoc kochana , padam na mordke a rano do pracy :buziak:

Ps. Ubawilas mnie Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 11:31

Dobranoc mycha samych slodkich snow :buziak: taaa Ciebie ubawilam a ja tu jakis koszmar przezylam affraid ale juz oki mam kawke ,papieroski wiec koszmar opanowany :haha3:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 11:48

Hej dziewczynki.

ana dobranoc

wiola witam

jak ci sie nudzi to poczytaj nowy temat ktory zalorzylam na randkach,może dodasz cos od siebie Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 11:58

Czesc oki poczytam ale randki hmm moze nie zapomnialam jeszcze co to jest randka :haha4: a czemu Ty nie spisz ??
Ja mam warte :dobrze: Suspect Suspect

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 12:09

nie wiem czemu nie spie.jakos mnie na wspominki wzielo dzis.Sączę drina i tak sobie smuce,to tu to tam.W końcu urlop Neutral

A o obecnych randkach też zalorzymy temat

Póki co nie mam,więc nie zakładam Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 12:11

No ja siedze z kawka drina nie moge chodz chetnie bym cos wypila bo jakos mi zimnawo sie robi ale za to zapale Twisted Evil

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 12:13

Zapalić też zapalę,wiesz jak do drina smakuje:D

Więc zdrowie nam!!!!

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 12:14

No wiem wiem Twisted Evil zdrowie tylko sie nie upij :nie8: :haha3:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 12:17

Mój organizm w trakcie urlopu przywykł już do % więc nie tak szybko

A że alko w domu mało,a sklep daleko....Ne będzie urwanego filmu.O której wyruszasz w podróż?

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 12:20

Kurde musze kompa zresetować,mogę,już nie dotrzac dzisiaj.W razie W dobranoc i miłej podróży wiola

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 12:22

Ok 2-3 jade jeszcze wymyslilam ze wlosy sobie umyje Shocked ja to wariatka jestem no ale coz taki moj los.
A swoja droga czesto chodzisz na takie randki w ciemno ??? Ja bylam raz i NIGDY WIECEJ TEGO NIE ZROBIE!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurwa jak go zobaczylam to myslalam ze uciekne no ale usiedlismy do stolika taki w ciemnym rogu wybralam zeby mnie nikt z nim nie zobaczyl,zamowilismy kawe........pilam ja tak szybko ze jezor poparzylam i wymyslilam stara historie ze niby kom mi dzwoni i musze leciec (oczywiscie bylam w wc wiec ustawilam budzic w kom zeby faktycznie zadzwonila Cool )
Kurwa to byla miazga :wmur1:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 12:22

Dzieki milych snow :buziak:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 12:24

Wioluś przepraszam.To trudny temat dla mnie..a zawsze jak mówiłam o tym to później było bum i dostawałam po głowie albo bliscy się odsuwali...Jestem w trakcie leczenia nowotworu.Końcóweczka już w sumie(mam nadzieję).Nie wiem dokładnie ile mnie tam potrzymają,lekarz mówił 2-3 dni i będzie już wszysko wiadomo co dało leczenie i czy to już "wychodzenie" z choroby czy będzie coś jeszcze robione..mam super lekarza,który w moim przypadku woli dmuchać na zimne,więc napewno przebada mnie wzdłuż i wszerz .Moja ciocia sie tez leczyła tam i wyszła obronną ręką co napawa mnie optymizmem.Najbardziej boli mnie to,że drugi raz podczas trudnego dla mnie czasu zostałam porzucona.jeszcze gdyby odeszli "godnie"..wiecie-takie nie wyszło-trudno.Ale nie!trzeba zniszczyć,zgnoić i takie tam...Ale z K.nie jestem już równy m-c.czas pędzi nieubłaganie i skoro teraz raz lepiej a raz gorzej ale radzę sobie bez niego,to jak będę zdrowa tym bardziej dam radę!Dziś moja mama go spotkała i mówiła,że chwilę z nią rozmawiał..podobno był bardzo załamany i ona uważa,że widać jak cierpi?A to kurwa moja wina?Narobił gnoju to niech cierpi!Ja wiele razy cierpiałam przez niego,płakałam,prosiłam,nie jadłam i nie spałam...Podobno powinno się wspominać dobre rzeczy..ja natomiast wywlekam w myślach wszystkie złe..i teraz z perspektywy czasu zauważam,jak dużo było złych emocji,złych dni w naszym związku.powinnam mieć chyba z 10 aureoli nad głową,że i tak dlugo z kimś takim wytzymałam.No ale dość.czekam na koniec zimy..wiosnę..lato a z nim nowe,lepsze życie.. Embarassed

uciekam już spać bo jest bardzo późno.Wrócę tutaj jak najszybciej buziaki dla wszystkich P.S.Wiola nie gniewaj się w sprawie lekarzy-wiem,że chcesz pomóc ale ja mam od 3 lat super lekarza,ktory prowadzi mnie a wczesniej moja ciocie,wiem damy rade Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 12:37

Ja sie nie gniewam tylko wiesz dziwia mnie te ciagle badania ??? Martwie sie wiec sie dopytuje i tyle Un gdybym sie nie znala to by pewne rzeczy mnie nie dziwily ale akurat to schorzenie przerabialam wiec pytam i chce pomoc ale skoro to koncowka to oki. Tez jest dla mnie dziwne ze przy zap zyl nie dostalas odpowiednich lekow czy tez zastrzykow bo kazdy lekarz to przepisuje ......
Dobranoc i sie tam nie daj :buziak:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 12:54

Dobra ide sie ogarnac i te wlosy myc a jak mi sie sople zrobia z mrozu na wlosach Shocked :gupek1: ojjj ja to mam pomysly ale ide a co bede zimna jak lod :haha4: :haha3: lod hmm lubie to slowo dobra ide bo jak jeszcze tu pobede to juz wogole pierdoly bede pisala lol!
Suspect jeszcze wroce :dobrze: :buziak:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 20:49

No i witam , cholerne dzień dobry , zimno mi!!!!!!! Nie mam siły , nie chcę już zimy !!! Chcę już marca , kwietnia , niech już słońce wyjdzie zza rogu bo mam dość!
Permanentne wkorwienie od rana bo nawet ubrać się nie można normalnie tylko tony burych swetrow ehhhhh, znow cały tydzień przedemna a ja filmowo dziś nienawidzę poniedziałku! , i korek na labiszynskiej - znów! I ta noclegownia też już mi zbrzydla, wybywam stąd!

No kochani to teraz uśmiech i Milego dnia for all Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Nie Lut 05 2012, 22:05

Witajcie
Ja jestem juz sama wiec miesiac mam luz co prawda jeszcze jest fon i skyp no ale zawsze moze cos pasc jakies lacze prawda? Twisted Evil
Odebralam dzieci od niani zawiozlam na polkolonie zaraz jade do pracy ciesze sie tylko nie wiem w co sie ubrac..... bo jak Ana zauwazyla pizdzi jak w Kieleckim a tu trzeba ladnie wygladac w dodatku hmm no wlasnie dzis ze tak powiem mam efekt ostatniego jedzenia i wiekszych piersi kurwa akurat dzis no ale taka nasza natura.
Ana trzymaj sie dasz rade ja bede chybaq dopiero popoludniu nie wiem o ktorej wroce z pracy ale wieczorem Was pomecze kochani Twisted Evil
Milego dnia czy to filmowy czy nie wazne zeby byl mimo wszystko mily i z usmiechem na twarzy

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 22:10

3 maj się i Ty buziaki kochana i pracuj dzielnie Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Nie Lut 05 2012, 23:40

Wiola,
Teraz o dobrego lekarza jest trudno-fakt.Dobrze wiedziec ze mozesz polecic jakiegos dobrego lekarza.W sumie mieszkam niedaleko ciebie i moze bede kiedys potrzebowac od ciebie pomocy.Ja np mam bezdechy senne z wykluczoną juz zapadnia glosni w Katowicach-Ligocie.Wkurzylam sie i zatrzymalam dalsze badania-ci lekarze mnie tak wykonczyli tymi wszystkimi badaniami-finansowo.Bezdechy mam ciagle-np dzis w nocy mnie tak scislo ze myslalam ze nie zlapie juz oddechu a cisnienie jak mierzylam to mialam 163 na 106.Zawsze po takim bezdechu cala sie trzese ze strachu i z radosci ze zyje.W moim terytorium to nie znaja sie na tej chorobie-nie ma lekarza ktoryby to leczyl.Jestem ciagle zmeczona,czasem glowa przy tym boli.Ja jestem zdrowa jak rybka ale te bezdechy to mi dokuczaja.
Podpytalabys sie jakiegos lekarza co mam dalej robic -jakie badania i jak sie w koncu zaczac leczyc na to?Bylabym Ci bardzo wdzieczna.

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 00:03

A ja się przez chwilę ucieszyłam - bo mam szkolenie ....
Już mi przeszło - nic nie rozumiem
Wnioski - udaje ze słucham i pisze posta :haha3:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pon Lut 06 2012, 01:42

Witam juz jestem w domu na dzis koniec pracy jeszce tylko potem po dzieci musze jechac i wogole jestem wkurwiona jak szlak ale o tym zaraz
Kora milo mi ze sie do mnie zwracasz oczywiscie popytam ,fakt malo kto sie na tym zna ale mam podstawowe pytanie jakie masz normalnie cisnienie??? Takie wiesz codzienne ....... bezdechy sa spowodowane hmm chrapaniem nie bede opisywala jak to dziala bo to bez sensu ale co najwazniejsze przede wszystkim musialabym wiedziec kilka rzeczy ......czy palisz i ile,czy masz nadwage ,czy bierzesz jakies leki stale???? Kochana nie wiem na jakim oddziale lezalas w ligocie ale bezdech zazwyczaj konczy sie u laryngologa bo to problemy na granicy przegrody gardlowo nosowej. zreszta napisalam Ci pw mysle ze cos sie da z tym zrobic .....glowa do gory
Ana widzisz a taka zla bylas z ranca a teraz siedzisz i myslisz o.....hahahaha sama wiesz o czym i pewnie machasz noga i niech sobie tam szkola Was jak najdluzej
A ja jestem wkurwiona bo dzwonilam do firmy meza bo mieli przelewy zrobic w piatek a kasy dalej nie ma i co mi pani ksiegowa powiedziala.........ze w ten piatek wyjda przelewy zajebie ich bo musialam tego wyszykowac do roboty jeszcze te zasrane euro kupic i jestem bez kasy alez mnie nosi
Dobra wiadomosc maz dojechal przed chwila na miejsce i posiedzi tam miesiac Very Happy
dla wszystkich

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pon Lut 06 2012, 02:38

dzień dobry. jak zwykle - jak dobrze wstać skoro świt...
co wyście wykminili z tym tematem? czemu jest podzielony i zamknięty po części?
słońce, mróz, chujnia z grzybnią wokół, ale i tak przesłonięta pozytywem... 238.. to już takie prawie ostatnie okrążenie..

czasami się zastanawiam skąd biorą się ludzie, których jedyną radością i rozrywką jest mentalne zmiażdżenie kogoś innego.. wykazanie jakiejś popieprzonej wyższości, pokazanie kto tu rządzi, wsadzenie kilku, -nastu, -dziesięciu zatrutych szpil, z treścią mających tyle wspólnego co pan premier RP3 z rozumem, ale kłujących, bolących, trafiających celnie. po co to? po co tak? cholera wie...

echhh. enjoy the sun..
238 z hakiem, jako się rzekło Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 42 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next

Powrót do góry