psycho-wsparcie.forumpl.net
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

zbyt słaby

3 posters

Go down

zbyt słaby Empty zbyt słaby

Pisanie  Go?? Nie Sty 15 2012, 05:19

Zebrałem się,

Mam problem, tyle juz wiem nie jestem wstanie przestać wspomagać się w życiu codziennym , jestem zajebistym facetem-tyle wiem, ale nic nie wartym na ten moment , co moge zaproponować? bezsenne noce i delirke nad ranem?

Wiem, że duzo was tu dziewczyny i pewnie po mnie pojedziecie, ale co mi tam walcie moze dzieki temu sie pozbieram

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  juz dosc Nie Sty 15 2012, 07:47

Dlaczego ktos ma jechac po Tobie? Ile juz bierzesz ?? I o jakich ilosciach mowimy ?? Kazdy ma problem wazne ze zdajesz sobie z tego sprawe. Sa 2 opcje albo sam dasz sobie z tym rade ja dalam albo leczenie. Tez myslalam ze sie nie da bez tego pierwszy tydzien spalam non stop a potem mnie nie ciaglo ale odsunelam sie od tego towarzystwa nie wiem jak wyglada to u Ciebie? Aczkolwiek wiem ze pewnie jakbym gdzies byla i by mnie poczestowano hmm pewnie bym sie skusila dlatego unikam takich sytuacji. Postanowilam sobie zenie chce i tyle!!!! Teraz mam inny problem z tym zwiazany niestety......

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  Go?? Nie Sty 15 2012, 11:49

kaprys napisał:Zebrałem się,

Mam problem, tyle juz wiem nie jestem wstanie przestać wspomagać się w życiu codziennym , jestem zajebistym facetem-tyle wiem, ale nic nie wartym na ten moment , co moge zaproponować? bezsenne noce i delirke nad ranem?

Wiem, że duzo was tu dziewczyny i pewnie po mnie pojedziecie, ale co mi tam walcie moze dzieki temu sie pozbieram
Ja mysle Kaprys,że jestes na najlepszej drodze do zdrowienia,a wiesz dlaczego?-bo uzmyslowiles sobie ze masz problem a to baaardzo duzo-wierz mi.Czlowiek ktory zaprzecza ze nie ma zadnego problemu oklamuje sam siebie i wszystkich dookola-oklamuje to moze za malo powiedziane-manipuluje.Ja na twoim miejscu zglosilabym sie do terapeuty.Z wielka ochota chcialabym abys tu byl na forum i opisywal nam swoje kroki zdrowienia.Trzymam kciuki i pozdrawiam.
Nie masz pojecia jak sie wyzwolisz z nalogu jaka poczujesz ulge-nowonarodzenie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Wto Sty 17 2012, 22:31

czuje ze mam problem....... ciagle mysle gdzie by sie tu zburac a zwłaszcza wieczorem to mam mega parcie na browara lub winiacza:D ehhh to chyba tez z nudów:cry:
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  Go?? Wto Sty 17 2012, 22:46

zbyt słaby 3400915788 damiano ty serio czy jaja, bo siedze obok i nie wiem...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Wto Sty 17 2012, 22:54

ano ano roznie bywa ale ost to sie uspokoiło bio sie zalalem na maxa na jakiejs imprezie w blue i robak spi:D
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  Go?? Wto Sty 17 2012, 22:55

to wtedy co mnie głowa bolała ?zbyt słaby 1176005417 zbyt słaby 1176005417 zbyt słaby 1176005417

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Wto Sty 17 2012, 23:08

a ja to jakos tak dziwnie miałem na drugi dzien tak nijak, skutków ubocznych zero bo wiesz ja juz ich nie mam tylko tak jakos mnie rozpierdalało no i jeszcze do pracy miałem ehhhhhhhhhh:|
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  mariolade89 Sro Sty 18 2012, 01:41

Z nałogiem można sobie poradzić... i ile jest chęć zmiany... o ile sięgniesz po pomoc od drugiego człowieka...
mariolade89
mariolade89

Liczba postów : 109
Join date : 07/01/2012
Age : 35
Skąd : z dziczy;)

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Sro Sty 18 2012, 01:47

może nie jest tak źle raz na studiach mialem taka zawieche ale post alkoholowy to dobre rozwiązanie, mam nadzieję że dalej to nie będzie postepowało, czuja jakiegos mam:D

ale wsparcie bądź sygnał innych osób też jest bardzo ważny.
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 03:57

Oby zle nie bylo ale Damiano pilnuj sie i trzymaj zeby nie zabrnac za daleko bo bedzie kapa
Wierze w Ciebie :przytul:

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Sro Sty 18 2012, 04:07

PILNUJCIE CZUWAJCIE TU TEZ BO CZASAMI PO PIJAKU MOGE JAKIES FARMAZONY OD RZECZY NAPISAC TZN JAKI TO JA JESTEM ZAJEBISTY ALBO ZDOŁOWANY , EKIPO CZUWAJ:D
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  Go?? Sro Sty 18 2012, 09:45

JAK CHCESZ TO MOZEMY PODZIELIC SIE ROLAMI
TY ZDOLOWANY:D - JA ZAJEBISTY Cool

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  juz dosc Sro Sty 18 2012, 10:19

Damiano ja czuwam :buziak: ........zreszta lepiej jest czuwac nad kims niz nad soba niestety, wiec pilnujmy sie wzajemnie a bedzie git!
For uwazam ze kazdy z Nas jest czasem Zdolowany a czasem Zajebisty.....zreszta kazdy z Nas jest rezyserem swojego filmu ........kurwa ja se krece jakas tania telenowele na zasadzie Zbuntowana Diablica bo do Aniola mi daleko a potem wcale affraid
:buziak: dla Was

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Sro Sty 18 2012, 23:51

fors tu nie ma mozliwości dzielenia sie tylko ja jestem zajebisty i wogóle heheheheheeeeeeeeeeeeee
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Sro Sty 18 2012, 23:52

Wiola będę czuwac róznież i wprowadzac w forum pozytywna atmosfere Very Happy

troche miesem porzucam i jakieś smieszne rzecy bede pisac



pozdr:D
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  Go?? Czw Sty 19 2012, 05:35

kaprys napisał:Zebrałem się,

Mam problem, tyle juz wiem nie jestem wstanie przestać wspomagać się w życiu codziennym , jestem zajebistym facetem-tyle wiem, ale nic nie wartym na ten moment , co moge zaproponować? bezsenne noce i delirke nad ranem?

Wiem, że duzo was tu dziewczyny i pewnie po mnie pojedziecie, ale co mi tam walcie moze dzieki temu sie pozbieram

Kaprys... Myslales o pomocy profesjonalisty? Nie wiem czy masz w ogole taka mozliwosc... Lecz jesli masz, to warto sie zastanowic. Bralem kiedys udzial w terapii i to naprawde nic strasznego. Idziesz, pogadasz, wyzalisz i robisz swoje.... Nikt nie wymaga od Ciebie jakichs postepow, nikt Cie nie ocenia... A z czasem, stwierdzasz ze jestes gotowy, ze dasz rade i wtedy rzucasz. Bez pospiechu, bez cisnienia w swoim tempie, itd.. Jesli masz taka opcje, to moze ja rozwaz... Rozmowa ze specjalista duzo pomaga.
Trzym sie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  juz dosc Czw Sty 19 2012, 06:03

Damiano taaa pilnuj mnie szczegolnie polewa jakmnie upilnujesz to bedzie Twoj wielki sukces no i moj tez a co by nie afro
Trzymam sie poki co i sie nie puszczam zbyt słaby 827691298

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Czw Sty 19 2012, 11:47

heheheee jasna sprawa ze sie pilnowac mamy Very Happy wszysscy razem;) hehheeeee a co do puszczania to tez chyba w zaleznosci co kto lubi;) heheheeee zycie jest jedno i jakos trzeba sobie radzic Wink
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  juz dosc Czw Sty 19 2012, 20:54

Damiano ja sie nie lubie puszczac Evil or Very Mad ja lubie stabilizacje, spokoj ...............no ale sie pilnowac trzeba im wiecej Nas tym lepiej bo razem lepiej ..............zabrzmialo jak grupen sex Shocked ........jakas zboczona jestem lipa hmmm chociaz nie normalne mam potrzeby i o nich czasem mowie j1 wiec pilnuj tylko wiesz nie badz jak pies ogrodnika polewa

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  damiano Czw Sty 19 2012, 22:30

grupen sex ....... heheheheee jakie skojarzenia........ j1
damiano
damiano

Liczba postów : 55
Join date : 16/01/2012
Age : 40
Skąd : WARSZAWA

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  juz dosc Czw Sty 19 2012, 23:11

lipa ja mam tylko takie Twisted Evil ale co zle ......skojarzenia zbyt słaby 2690009040

juz dosc

Liczba postów : 337
Join date : 08/01/2012

Powrót do góry Go down

zbyt słaby Empty Re: zbyt słaby

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach