trudna decyzja dotycząca definitywnej rozłąki

Go down

trudna decyzja dotycząca definitywnej rozłąki

Pisanie  pytajnik on Czw Sty 05 2012, 05:54

Więc zacznę od tego że nie dawno zerwałam z chłopakiem, był nie do wytrzymania, ciagle myślal tylko o sobie, miał bardzo egoistyczne podejście do wielu spraw, mieliśmy razem zamieszkać, lecz z miesiąca na miesiąc odkładał temat cięgle się czymś tłumacząc i tak minęło prawie pół roku, w końcu ostatnio mi obiecał, przed świetami, że tak zrobi, sam przyszedł z tym pomysłem, do niczego go nie zmuszałam, i całej mojej rodzine, znajomym o tym powiedział, niestety po świetach się okazało że wszystkich okłamał, jego powód - chciał miło spędzić ze mną świeta, dodam, że na dzień dzisiejszy żyjemy w różnych miastach ..... daleko od siebie. Niestety ciągle go kocham, ale powrót na dzień dzisiejszy wydaje się bezsensowny, rozmowy też, ponieważ tylko obiecuje i nie dotrzymuje słowa, wszystko na tzw przetrzymanie....jaki jest cel jego działań nie rozumiem tego w ogóle.......czy teraz jedyna opcja jaka mi została to zapomnieć o nim....dodam, że moja rodzina się bardzo na nim zawiodła....

pytajnik
Gość

Powrót do góry Go down

...

Pisanie  ptajnik on Czw Sty 05 2012, 05:55

jest tu ktos ??

ptajnik
Gość

Powrót do góry Go down

Re: trudna decyzja dotycząca definitywnej rozłąki

Pisanie  sama on Czw Sty 05 2012, 06:16

Hej
Wiesz nie jestem dobra w te klocki, chłopak dzisiaj ze mną zerwał.
Wydaje mi się, że nie ma sensu wracać w takiej sytuacji. Po prostu jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że czas leczy rany. Wiadomo, że jesteś z nim nadal emocjonalnie, silnie związana, że będzie trudno. Postaraj się unikać rzeczy, które Ci o nim przypominają. Nie pozbywaj się ich, po prostu gdzieś schowaj, nie patrz się na nie. Spróbuj nie rozmyślać.
Wiem jakie to trudne, naprawdę...

sama

Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Czw Sty 05 2012, 09:06

Musisz o nim zapomniec.To jedyna opcja... na Twoje szczescie Smile
Bo i po co Ci facet na ktorym w ogole nie mozna polegac? Cool

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  feniks on Czw Sty 05 2012, 17:19

Tak mi przyszło do głowy... skoro sama napisałas, że był nie do wytrzymania to jak zamierzałas z nim wytrzymać mieszkając, żyjąc pod jednym dachem przez wiele lat?
W dodatku sama napisałaś, że zrobił sobie jaja nie tylko z Ciebie, ale i Twojej rodziny...Jak mogłabys im teraz patrzeć w oczy?
Mi sie wydaję, że sama musisz ocenić, czy warto jeszcze ratować cokolwiek czy też jest to człowiek nie nadający się do wspólnego życia i wtedy poważnie się zastanowić co robić dalej... Jedno jest pewne - on nie może Cię tak traktować i tego musisz wymagać.
feniks

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry