a u mnie dziś...

Strona 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: a u mnie dziś...

Pisanie  Go?? on Czw Sty 12 2012, 07:26

Hej , wszystkim no dziewczyny uszy do góry będzie dobrze. Ana szkoda , że nei złamałas obcasa he he

Wiola- trzymam kciuki Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Czw Sty 12 2012, 07:38

Cześć dzieciaki :P hahaha

Po pierwsze Wiola już ja wiem co to jutro za ważny dzień Smile ale to jutro Smile trzymam kciuki za ten zabieg- bynajmniej brzmi źle, daj znać czy aby napewno czujesz sie ok - myśle i trzymam kciuki co było wszystko jak trzeba.

Po drugie kaprys????????? czy my się aby nie znamy???

Po trzecie : Oczywiście kurwa złamałam obcas wracając do domu !

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Czw Sty 12 2012, 21:05

Witam wszystkich.
U mnie dzis...masakra! Czuje sie masakrycznie ! Wszystko mnie boli kurwa i to bardzo. Ana zabieg sie udal ,nawet lepiej i szybciej niz myslalam ale dzis juz mam w dupie jade na ketonalach bo przejebane z tym bolem. Po za tym poki co jesli chodzi o mojego meza jest ok POKI CO zaznaczam. Moja bratowa wyslala mi nawet esa wiesz Ana z czym. Musze to ciasto konczyc a na prawde zle sie czuje ale dzieciom obiecalam. Kurwa nawet jak pale to mnie boli....mam nadzieje ze do pon bedzi lepiej bo mam spotkanie o prace z bardzo milym panem haha smiac mi sie chce bo jak z nim rozmawialam przez tel...a moze lepiej nie bede mowila javascript:emoticonp(':P')
Zycze milego dnia wszystkim oczywiscie potem dam znac co i jak u mnie.

juz dosc

Liczba postów : 337

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Czw Sty 12 2012, 23:45

pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Czw Sty 12 2012, 23:53

Trzymajcie się dzielnie dziewczyny.U mnie lepiej.Jestem z siebie dumna.Rano wstaję a tu "pik,pik" na ekranie komórki sms od K...Przypomniał sobie kurwa po 2 tygodniach nagle o moim isntnieniu.A ja?Przeczytałam,skasowałam i olałam Very Happy.Żadnej reakcji-jakbym dostała jakąś głupią reklamę a nie smsa od człowieka,dla którego jeszcze kilka dni temu rzuciłabym wszystko.Dupa mu zmiękła haha.Jednak ja już się podnoszę i wiem,że jeszcze poboli ale nie chcę go w swoim życiu.
Miłego dnia wszystkim Smile
P.S.Za oknem tak śnieg sypie,że chypa póxniej ulepię bałwana lol!

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 00:42

Unmei - suuper reakcja Smile Tez jestem z Ciebie bardzo dumny Very Happy
Jednak tylko sprawa... Licz sie ze z naglym wybuchem uczuc u K. jak go bedziesz dalej zlewac - oczywiscie nie ma sie co ludzic ze to prawdziwe uczucia... To tylko zadziala efekt braku dostepu... Wiec nie zdziw sie, gdy takich eskow pojawi sie wiecej, a nawet gdy zacznie wydzwaniac Wink Trzymaj sie Smile
Wiola... Wloz w ratowanie swojego zwiazku duzo serce i duzo trudu (najlepiej wloz w to w chuj trudu), bo to jest najwazniejszy moment w calym waszym zwiazku. Wazniejszy od slubu nawet.. Masz zadka okazje naprawic to co sie zepsulo. To bardzo zadkie zeby obie strony wziely sie razem za siebie i obie chcialy naprawic relacje. Pamietaj zeby faceta pozytywnie motywowac - to znaczy, zauwazac jego starania i chwalic go za kazda zmiane w podejsciu, zachowaniu ktora zauwazysz i Ci sie spodoba... Przygladaj sie uwaznie, zeby nie przepic zbyt wielu, bo nic tak nie zniecheca jak niedoceniane wysilki Smile
Milego dnia dziewczyny :buziak:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 01:12

Wiola :buziak:
Wszystkiego najlepszego w tym szczegolnym dniu Very Happy Zycze Ci tak od serca, zebys na przyszle urodzinki wspomniala z usmiechem ten okres teraz, kiedy to zdecydowalas sie odbudowac swoj zwiazek i zebys z perspektywy czasu stwierdzila ze byla to najlepsza decyzja jaka moglas podjac Smile Sto caluskow od Forsiaka! :buziak:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 01:20

Unmei super gratuluje trzymaj tak dalej i sie dawaj !!!!
Forsaken bardzo dziekuje za zyczenia, nie da sie ukryc stara dupa ze mnie :buziak: i oczywiscie dziekuje za przypomnienie o docenianiu zmian z jego strony i mowienie mu o nich czasem zpomina sie o zwyklych rzeczach :buziak:
Teraz sie zbieram jade na Policje niby jakims swiadkiem jestem ne chcieli mi mowic przez tel o co chodzi nie wiem co ja moglam widziec hmm chyba jedynie jak ktos sikal w krzakach Cool dobra musze sie ogarnac i poprawic oko Wink
Buziaczki

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 01:23

Forsiak tylko delikutasnie z ta setka buziakow bo troche obolala jestem dzis Crying or Very sad ale buziaki chetnie przyjme mimo to Cool ja w sumie calusna jestem :buziak:
Buziaki dla wszystkich i milego dnia

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 01:26

Wiola jakby nie było skoro jestem- ale Ty wiesz :buziak:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 01:34

Wiola... Na policji nic nie mow... Nic nie widzialas i nic nie wiesz! Wink
Taka drobna rada czlowieka ulicy Cool

Bo nie wiesz komu mozesz zaszkodzic... Pamietaj ze cokolowiek nie powie Ci aspirant, Twoje zeznania moga zostac odczytane na sprawie i oskarzony dowie sie co powiedzialas oraz dowie sie jak Cie ewentualnie potem odszukac...
Poza tym jak nic nie powiesz to nie beda Cie po rozprawach ciagali Wink
Chyba ze trzeba bedzie bronic ziomka z ulicy, to wtedy gadaj Wink

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 03:40

Ana wiem :buziak: :przytul: zgadnij kto ma przyjsc do mnie za jakas chwile? Shocked moja matka. Kurwa mac jakis ten dzien dzis dziwny trzymaj kciuki zebym sie z nia nie pozabijala!!!!!
For szkoda ze teraz to odczytalam hmm nie chodzilo o sikanie po krzakach niestety i musialam gadac wiec dostosowalam sie do Twoich dorad pomimo ze dopiero teraz je przeczytalam. Wiec latwo zrozumiesz o co chodzilo Wink
Buziaki dla Was

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 03:46

Trzymam .... ! dasz rade mała... mam wrażenie , że wszystko zmierza w dobrym kierunku :dobrze:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 04:59

Wiolu w dniu urodzin również zyczę Ci wszystkiego,co najlepszego Smile
Twemu niebu - błękitów,oczom Twoim - zachwytów,myślom - lotów wysokich a sercu - wzruszeń głębokich.
Spełnienia marzeń i trzymam kciuki żeby wszystko szło ku lepszemu Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 05:49

Unmei dziekuje Ci bardzo za zyczenia :buziak:
Ana kochana obylo sie bez rekoczynow ufff ale bylo goraco !!!!! Nigdy nie bedzie juz dla mnie znaczyla tyle co kiedys ani ona,ani siostra ani brat przykre to ale w sumie powinno mi wyjsc na dobre. Kurwa za dobra bylam i teraz odbija mi sie duzaaaa czkawka pomoc jaka im dalam! Coz tak bywa mam miekkie serce powinnam miec twarda dupe ale niestety daleeko jej do twardosci no moze czasem hahaha nie powiem co pomyslalam Twisted Evil :P . A metrowiec znika w mgnieniu oka moje dzieci w koncu beda zygac nim dzis hahaha
Oczywiscie buziaki dla Was

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 07:08

Wiola nie ciesz sie za szybko... Jeszcze stosunki w rodzinie sie poprawia, hehehe Smile
Znam to, jesli sie kochacie to w koncu sie pogodzicie Smile tylko nie wolno Ci w lache do nich isc z podkulonym ogonem Evil or Very Mad
Przeczekaj ich troche, to ze mama przyszla dzisiaj, to znaczy ze nie moze wytrzymac w tej sytuacji. To ze bylo goraco, ze nie dopieklo jej to jeszcze wystarczajaco mocno by spokorniala...
Na przyszlosc uwazaj z prezentami - ludzie maja sklonnosc krzywdzic tych ktorzy im pomoga... Odbieraja troske o nich jako ozanke slabosci Evil or Very Mad
Dzisiaj wieczorem zostane tutaj - z Wami... Bede dawal buziaki, przytulal i sprobuje czasem cos madrego powiedziec..
Cool

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 09:17

Dzieki Fork sory za skroty ale tak mi lepiej chyba masz racje i ja dalej jak to ona mowi cwaniakuje a ja uwazam ze jestem nie ugieta,skrzywdzili mnie w chuj i dalej to robia. Zmienilam nr i im nie dalam nikomu z "mojej rodziny" caly czas patrza zeby mnie zdeptac a ja jestem twarda sztuka i to ich wkurwia najbardziej Twisted Evil zmienie nick na "zimna suka" hahaha bedzie adekwatny do tych sytuacji z osobami ktorzy mnie skrzywdzili. A Ty masz problem ze snem czy co bo tak sie polecasz na cala noc :P Very Happy dobra juz jestem grzeczna hahaha jak nigdy .... Rolling Eyes albo nie bede Twisted Evil bo bede taka jak zawsze
Buziaczki na wieczor :buziak:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 09:45

Fork? Czyli co widelec? Laughing
No kurde jakby nie nie patrzec, to jesli juz jestem widelec to niestety jednobolcowy :P
Badz soba Very Happy Taka mi sie podobasz :p A do rodziny nie chcem Ci wskazywac skrotow.. Tylko wiem ze skonczy sie zgoda - oczywiscie dopiero w swoim czasie Smile
Teraz sie skup na odbudowie zwiazku - im sie za to nudzi, to niech poszukaja drogi do Ciebie :buziak:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 09:59

Pomylilam literki Suspect ale jednobolcowy jest najlepszy :P tak wszystko niech sie toczy swoim torem i swoim czasem moze i zgoda bedzie ale wiesz i tak bedzie wialo chlodem bo ja mam swoj charakterek i jestem dosc uparta. Dobrze wiedziec ze taka ci sie podobam Very Happy Twisted Evil ogolnie zaczynam wracac do formy wychode z dolka i znowu nabieram sil dla mnie dobrze ale dla innych raczej nie haha
:buziak:

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 10:00

Fors-odkupujesz mi klawiaturę bo przez Twój tekst o widelcu oplułam klawę sokiem Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 10:15

loozik... mozesz popisac na mojej Wink zobaczymy czy tak swietnie Ci pojdzie z Polskimi literami na mojej :P

PS: wiem ze to z blad ortograficzny, ale Polska i Bog pisze zawsze z wilekiej, nawet jak to przymiotnik....
To taka wlasna zasada ktora sobie sam dorzucil do slownika Forsiak, w skrocie Fors, Fork lub OPF ( z ang. One Pin Fork - widelec jedno-bolcowy (fach.) ) Laughing
PS2: na stytlistyke nie zwracam uwgai, bo wiecej czas spedzilbym na poprawianiu niz na pisaniu Wink

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 10:55

Uważaj o czym marzysz bo się spełni i podkradnę Ci klawiaturke Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 16:11

dzis zminilem to i owo... powiedzcie co mylicie o nowym panelu... jak cos to wylacze...
no i i emotki troche posegregowalem...

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  Go?? on Pią Sty 13 2012, 16:15

juz widze ze panel do dupy... youtube nie mozna wstawic.... jutro usune, poki co milej zabawy...

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie  juz dosc on Pią Sty 13 2012, 23:23

For....no jest super ale ja nie umiem wstawic buzki cos narobil ??? Jak nie chcesz sie calowac to powiedz a nie mi tu cos blokujesz haha ja nie bede sie narzucala ....
A po za tym u mnie dzis przejebane boli bardziej niz wczoraj,napuchlam i wogole ...chyba do jakiegos szpitala na dyzur pojade moze jakies leki mi dadza ale zastrzyk jakis pan doktor mi da....w doope hahaha
Milego dnia wszystkim i Caluje wszystkich For....Ciebie tez mimo wszystko haha

juz dosc

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Powrót do góry